Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Pravidla a skutečnosti - čtěte před položením dotazu

Před založením nového příspěvku prosíme o přečtení následujícího :)

Moderátor: Site admins

Zamčeno
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
igi
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 59
Registrován: 18 led 2003 02:08

Pravidla a skutečnosti - čtěte před položením dotazu

#1 Příspěvek od igi »

1. Přečtěte si Pravidla fóra a důležité informace - jsou tu především a hlavně pro vás

2. Před položením dotazu použijte tlačítko Hledat. Možná již někdo problém podobným Vašemu řešil. Pokud ale ve vyřešeném tématu budou aplikovány různé utility\aplikace, nespouštějte je! Utility se používají až na pokyn rádce, jelikož mohou mazat stopy po havěti a v rukou ne-oborníka může mít jejich použití nedozírné následky.

3. Zvláště utilitu ComboFix nespouštějte i když Vám ji poradil kamarád či nějaký rádoby odborný web. Naše fórum je jediné z CZ\SK antivirových fór, které má právo luštit logy z ComboFixu a máme též plnou podporu autora této utility a přístup k nejaktuálnějším informacím a návodům.

4. Na svůj problém si založte jen jedno téma - založením témat do více sekcí řešení neuspíší, ba naopak problém znepřehledníte a jen přidáte práci rádcům a moderátorům. Taktéž nevkládejte žádost o pomoc do cizího tématu, jen tím uděláte rádci v tématu guláš.

5. Téma vhodně pojmenujte, pojmenování "Mám virus, prosím pomoooc" či "Pomoooooooc !!!!" opravdu nejsou žádoucí. Pomoc tu chce většina návštěvníků. Proto téma smysluplně pojmenujte a zkuste v něm vystihnout co nejlépe co máte za problém, co jste učinili již za kroky apod.

6. Fórum viry.cz se nezabývá odvirováním firemních PC - na toto jsou ve firmách placení (a někdy až hodně nadstandardně) IT technici, případně si je firma může najmout. My jsme tu zdarma a ve svém volném čase, nehodláme dělat práci za někoho jiného, kdo si pak jen slízne smetánku a plat. Taktéž ani neposkytujeme poradenství v oblasti zabezpečení firemních sítí či nastavení firemních sítí. Zkrátka a jednoduše, naše fórum poskytuje podporu pouze domácím uživatelům.

7. Chovejte se k moderátorům a rádcům a celému týmu pomocníků slušně, věnují svůj volný čas na řešení vašich problémů.

8. Dotazy, které směřují k porušování autorských práv, dále dotazy, obsahující invektivy a osobní útoky, reklama na stránky nesouvisející s problematikou bezpečnosti a politická agitace všeho druhu budou nekompromisně mazány a autoři postihováni v rámci možností fóra.

9. Fórum neposkytuje rady v oblasti P2P sítí. P2P sítě a jejich klienti jsou potenciálním bezpečnostním rizikem, prakticky neustále jsou zdrojem virů a další havěti. Taktéž neposkytujeme rady v problematice počítačových her - od toho jsou jiná specializovaná fóra. Témata s touto tematikou budou mazána a autoři postihováni v rámci možností fóra.

10. Registrováni můžete být pouze jednou (pod jedním nickem). Duplicitní a vícenásobná registrace není přípustná a bude nekompromisně mazána. Soukromé zprávy pro návštěvníky jsou nastaveny pouze na jejich příjem. Je tomu tak proto, že byly v minulosti zneužívány. Pokud máte nějaký naléhavý vzkaz pro některého člena týmu, použijte jeho e-mail, který je zveřejněn vlevo dole pod každým postem.

11. Veškeré návody k použití utilit a aplikací, které jsou zde uvedeny, vytvořili členové našeho týmu a jsou duševním vlastnictvím fóra Viry.cz. Z tohoto důvodu je přísně zakázáno jakékoliv kopírování těchto návodů či jejich částí za účelem používání na jiných fórech, nebo za účelem výdělku.

Zamčeno