Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Ranky/hodnocení na tomto fóru

Před založením nového příspěvku prosíme o přečtení následujícího :)

Moderátor: Site admins

Zamčeno
Zpráva
Autor
iwigirl
VIP
VIP
Příspěvky: 331
Registrován: 25 dub 2005 18:27
Bydliště: Praha-Bubeneč
Kontaktovat uživatele:

Ranky/hodnocení na tomto fóru

#1 Příspěvek od iwigirl »

Přehled ranků/hodnocení na tomto fóru

Obrázek Návštěvník - kdo jsem?
Čas od času přijdu nechat si zkotrolovat log, mám jen pár příspěvků a krom kontroly logu mě tu nic moc nezajímá.

Obrázek
Vzorný návštěvník - kdo jsem?
  • Na fórum chodím poměrně často
    Řídím se radami ohledně zabezpečení
    Zajímám se o problematiku bezpečnosti
    Jasně a srozumitelně formuluji svůj problém i své rady-
    snažím se totiž čas od času pomoci, pokud znám odpověď.
    Znám pojmy hijackthis, AVP Tool, RSIT, pokud neznám, neváhám si informace vyhledat.
:???: K čemu mi ten rank bude? Moderátoři a Rádci budou vědět, že nejsem úplný nováček, znám základní pojmy a programy sloužící k odstranění havěti. Mám přístup do speciální sekce, kde budou moje problémy řešeny přednostně.
O tento rank se žádá v položce Uživatelské skupiny -
návod je zde.
Od 30.9. je rank udělován i bez žádosti, a to na základě posouzení vašich aktivit.


Obrázek Nováček - kdo jsem?
Chci také pomáhat na fóru, proto jsem se přihlásil do Kurzu pro nováčky, který jsem úspěšně přežil a absolvoval. Nyní už také radím, dohled nade mnou mají učitelé z kurzu - vyosek, cernohous a altrok

Obrázek Přítel fóra - kdo jsem?
Fórum mě baví, chodím na něj často a snažím se pomáhat ostatním. Mám přístup do interní sekce a určitou měrou se podílím na chodu fóra.
O tento rank se nežádá, je přidělován na základě dlouhodobějších aktivit a kolektivním konsenzu moderátorů.

Obrázek Rádce - kdo jsem?
Pomohu vám s vaším problémem, vyznám se v dané problematice a téměř s jistotou vám zaručím, že vám nedám špatnou či dokonce škodlivou radu. Také já mám přístup do interní sekce, ve které mám svěřené určité pravomoci. Podílím se na chodu mnou vybraných sekcí.
O tento rank se nežádá, je přidělován na základě dlouhodobějších aktivit a kolektivním konsenzu moderátorů.

Obrázek Technik - kdo jsem?
Jsem členem technické podpory některé z antivirových společností nebo autor nějaké bezpečnostní utility a nebo konzultant z oblasti bezpečnosti. Nepodílím se na odvirovávání PC, ale poskytuji technickou podporu s bezpečnostními produkty, kterým rozumím.
Více o skupině Technici zde http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=118147
O tento rank se nežádá, je určen pro lidi z technických podpor.

Obrázek VIP - kdo jsem?
Bývalý moderátor, na fóru se bohužel vyskytuji z časových důvodů poměrně zřídka, nicméně v dobách, kdy jsem byl/a moderátorem jsem zde udělal/a obrovský kus práce. Mám přístup do interní sekce.
O tento rank se nežádá, je určen pro bývalé moderátory.

Obrázek Moderátor - kdo jsem?
Krom toho, že vám pomohu s řešením vašeho problému, dohlížím na chod fóra a jeho jednotlivých sekcí a podílím se na rozhodování o zásadních změnách na fóru. Mám možnost v akutních případech udělit BAN.
Mám přístup do interní moderátorské sekce.
O tento rank se nežádá, je přidělován na základě dlouhodobějších aktivit a kolektivním konsenzu moderátorů.

Obrázek Site admin - kdo jsem?
Mám na starosti chod fóra, podílím se na rozhodování o změnách na fóru, přiděluji ranky, na mě se obracejte v případě technických problémů s přihlášením. Mám přístup do interní moderátorské sekce.

O tento rank se nežádá, v současné době se počet site adminů zvyšovat nebude.
:arrow: Chcete se stát vzorným návštěvníkem? Podrobnosti naleznete ZDE.
:arrow: VIRY řešte zde na fóru, pokud máte technický dotaz či dotaz související s chodem fóra, pište na iwi(zavináč)forum.viry.cz
:arrow: pomohla Vám moje rada? podpořte fórum smskou, přes SuperCash nebo nově přes PayPal :)
__________________________________________

Zamčeno