VIRY.CZ
https://forum.viry.cz:443/

Pravidla pro nicky, podpisy a avatary
https://forum.viry.cz:443/viewtopic.php?f=12&t=118176
Stránka 1 z 1

Autor:  Pavuk29 [ 28 pro 2011 12:35 ]
Předmět příspěvku:  Pravidla pro nicky, podpisy a avatary

Vzhledem k tomu, že zde jistí jedinci mají stále problém s pochopením, co je a co není vhodné, uznali jsme za potřebné hodit právě pro tyto případy "na papír" podpisová a avatarová pravidla, která se týkají všech uživatelů (od běžných návštěvníků až po tým fóra).

1/ Zakazuje se politická agitace a reklama na jakýkoliv politický subjekt v nicku, podpisu či avataru - nejsme politické fórum.

2/ Zakazuje se užívat v nicku, podpise či avataru vulgární výrazy, ať už napsané přímo či zveřejněné formou klikacího odkazu.

3/ Zakazuje se umisťovat do nicku, podpisu či avataru pornografický materiál.

4/ Zakazuje se používat nick, avatar či podpis jako místo pro vyjádření nesouhlasu či jakýchkoliv dalších komunikačních problémů s jakýmkoliv jiným členem fóra, ať už formou přímého zobrazení či formou informací zobrazených po kliknutí na odkaz - pokud máte neshody, vyříkejte si je prostřednictvím SZ, případně prostrednictvím moderátorů, ostatní uživatele vaše problémy nezajímají.

5/ Zakazuje se umisťovat do nicku, avataru či podpisu reklamu na projekt zabývající se stejnou činností jako je zdejší fórum. Reklamou se rozumí textový název projektu, klikací odkaz na projekt či obrázek s názvem projektu - pokud máte přesto potřebu si takový odkaz do podpisu či avataru umístit, zašlete žádost o schválení adminovi Rudymu.
Výjimku v tomto případě tvoří: ASAP

6/ Zakazuje se umisťovat do nicku, avataru či podpisu reklamu na subjekty naprosto nesouvisející s IT bezpečností - pokud máte přesto potřebu si takový odkaz do podpisu či avataru umístit, zašlete žádost o schválení adminovi Rudymu.

7/ Zakazuje se umisťovat do nicku, podpisu či avataru tematiku týkající se warezu.

8/ Zakazuje se umisťovat do nicku a avataru tématiku\obrázky utilit\aplikací\programů, pokud uživatel není přímo majitelem\podporou utility. Pokud máte přesto potřebu si obrázek do avataru umístit, zašlete žádost o schválení adminovi Rudymu.

__________________________________

Uživatelé s nicky, podpisy a avatary nesplňující daná pravidla budou vyzváni k odstranění, pokud tak neučiní dobrovolně, budou odstraněna přes administraci fóra. Dle závažnosti porušení pravidel může být přistoupeno k zákazu možnosti používat podpis\avatar.


Autorkou topicu je iwigirl, snad laskavo odpusti pavukovi upravu pre vsetkych uzivatelov :) A Vyoskovi stylisticku korekturu a doplnenie linkov.

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/