Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Pravidla pro nicky, podpisy a avatary

Před založením nového příspěvku prosíme o přečtení následujícího :)

Moderátor: Site admins

Zamčeno
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Pavuk29
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 6941
Registrován: 31 říj 2003 08:26
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Pravidla pro nicky, podpisy a avatary

#1 Příspěvek od Pavuk29 »

Vzhledem k tomu, že zde jistí jedinci mají stále problém s pochopením, co je a co není vhodné, uznali jsme za potřebné hodit právě pro tyto případy "na papír" podpisová a avatarová pravidla, která se týkají všech uživatelů (od běžných návštěvníků až po tým fóra).

1/ Zakazuje se politická agitace a reklama na jakýkoliv politický subjekt v nicku, podpisu či avataru - nejsme politické fórum.

2/ Zakazuje se užívat v nicku, podpise či avataru vulgární výrazy, ať už napsané přímo či zveřejněné formou klikacího odkazu.

3/ Zakazuje se umisťovat do nicku, podpisu či avataru pornografický materiál.

4/ Zakazuje se používat nick, avatar či podpis jako místo pro vyjádření nesouhlasu či jakýchkoliv dalších komunikačních problémů s jakýmkoliv jiným členem fóra, ať už formou přímého zobrazení či formou informací zobrazených po kliknutí na odkaz - pokud máte neshody, vyříkejte si je prostřednictvím SZ, případně prostrednictvím moderátorů, ostatní uživatele vaše problémy nezajímají.

5/ Zakazuje se umisťovat do nicku, avataru či podpisu reklamu na projekt zabývající se stejnou činností jako je zdejší fórum. Reklamou se rozumí textový název projektu, klikací odkaz na projekt či obrázek s názvem projektu - pokud máte přesto potřebu si takový odkaz do podpisu či avataru umístit, zašlete žádost o schválení adminovi Rudymu.
Výjimku v tomto případě tvoří: ASAP

6/ Zakazuje se umisťovat do nicku, avataru či podpisu reklamu na subjekty naprosto nesouvisející s IT bezpečností - pokud máte přesto potřebu si takový odkaz do podpisu či avataru umístit, zašlete žádost o schválení adminovi Rudymu.

7/ Zakazuje se umisťovat do nicku, podpisu či avataru tematiku týkající se warezu.

8/ Zakazuje se umisťovat do nicku a avataru tématiku\obrázky utilit\aplikací\programů, pokud uživatel není přímo majitelem\podporou utility. Pokud máte přesto potřebu si obrázek do avataru umístit, zašlete žádost o schválení adminovi Rudymu.

__________________________________

Uživatelé s nicky, podpisy a avatary nesplňující daná pravidla budou vyzváni k odstranění, pokud tak neučiní dobrovolně, budou odstraněna přes administraci fóra. Dle závažnosti porušení pravidel může být přistoupeno k zákazu možnosti používat podpis\avatar.


Autorkou topicu je iwigirl, snad laskavo odpusti pavukovi upravu pre vsetkych uzivatelov :) A Vyoskovi stylisticku korekturu a doplnenie linkov.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
:!: PLS NEPISTE MI SZ, NA ICQ A MAILY S OTAZKAMI, PISTE DO FORA :!: :spam:
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
V pripadne akutnych problemov s chodom fora, :207: pripadne s inymi uzivatelmi, :whip: kontaktujte ma na ICQ alebo mailom :31: na pavuk29 zavinac forum.viry.cz. Byvam pri pocitaci casto aj ked nie som online na fore.
http://www.icq.com/people/267560078/
:183: hotline: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=116821
:!: pravidla fora: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=5601

Zamčeno