VIRY.CZ
https://forum.viry.cz:443/

Spolupráce fóra viry.cz s technickými podporami
https://forum.viry.cz:443/viewtopic.php?f=12&t=118147
Stránka 1 z 1

Autor:  vyosek [ 27 pro 2011 13:53 ]
Předmět příspěvku:  Spolupráce fóra viry.cz s technickými podporami

Zdravím vás, naši milí návštěvníci! :)

Tým fóra viry.cz navázal spolupráci s lidmi z technických podpor antivirových společností. Co to pro nás a hlavně pro vás znamená?
Pokud se zde objeví problém s některým z produktů zabezpečení, kolegové Technici jsou zárukou ještě kvalitnější a fundovanější odpovědi - přeci jen znají své produkty lépe, mají bližší přístup ke zdrojovým kódům a vývoji svých produktů, nežli členové našeho týmu.

Neznamená to však, že by problémy s bezpečnostním software již neřešil náš tým a nepomáhal vám. Kolegové Technici budou nahlížet, potvrzovat a případně poskytovat rady, bude-li to rádce chtít nebo budou-li to vyžadovat okolnosti.

Samozřejmě zde nemůžeme mít zastoupeny techniky od všech společností, ale snažíme se sem "nalákat" ty, o nichž víme, že jejich produkty používáte. Na druhou stranu ale musíme respektovat, pokud nám sem některá společnost tohoto technika neposkytne. My zde radíme zdarma, tudíž i technici zde budou většinou ve svém volném čase a zdarma - naše fórum je nebude platit. Snažíme se vyjednat spolupráci s co nejvíce společnostmi, což není samozřejmě jednoduché.

Technici zde budou zajišťovat technickou podporu svých produktů, nebudou tu v žádném případě luštit logy a odvirovávat vaše železné\plastové miláčky - od toho je tu náš tým. Taktéž zde nebudou lobovat a protlačovat své produkty - jsou to technici, nikoli obchodní manageři. Samozřejmě, pokud se jich zeptáte na ceny produktů či rozdíly v jednotlivých licencích, rádi vám na vaše dotazy odpoví.Zastoupení antivirových společností a lidé od nich:

Děkuji kolegovi Mc_Murphy za spolupráci na článku a jazykovou korekturu.

Autor:  vyosek [ 30 pro 2011 10:37 ]
Předmět příspěvku:  Re: Spolupráce fóra viry.cz s technickými podporami

Ve skupině Technici můžete taktéž nalézt autory utilit (aplikací), které na našem fóru používáme a pomocí nichž řešíme vaše případné problémy. Dále členy zahraničních antivirových fór, se kterými spolupracujeme či konzultujeme určité problémy.

Díky spolupráci s autory těchto utilit máme zajištěnou podporu z jejich strany, přístup k nejaktuálnějším informacím, návodům či řešení případných problémů.

Členové našeho fóra se často aktivně podílejí na vývoji odvirovávacích a/nebo skenovacích aplikací.

Podobně, jako u antivirových společností, i zde se snažíme "nalákat" na naše fórum co nejvíce vývojářů (konzultantů), což ale není příliš jednoduché. Bohužel, jazykovou bariérou je čeština, takže veškerá komunikace probíhá v angličtině, případně v jiných jazycích (francouzština a další).

Autoři utilit na našem fóruČlenové zahraničních fór - konzultanti
Děkuji kolegovi Mc_Murphy za jazykovou korekturu.

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/