Zdravim,,
je to zatial asi len preventivne, ziadny problem pokial viem nemam,, len mam divny pocit, ze neco tam je..Prikladam to ako "log", pretoze sa mi to sem nezmesti,, pise ze som prekrocil povoleny limit znaku "66809".
http://te.skyvador.com/RSIT.log
vopred diky
T
Nalezen 1 výsledek hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 04 Led 2010 08:34
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: Prosím o preventívnu kontrolu "RSIT"
- Odpovědi: 1
- Zobrazení: 1498
Přispějete na provoz fóra?