Nalezeny 2 výsledky hledání

od Genesis
09 Bře 2010 18:28
Fórum: Diskuze, řešení problémů
Téma: Comodo verze 4
Odpovědi: 15
Zobrazení: 11116

Re: Comodo verze 4

Tak já mám stažený celý Internet security a čeština tam není. Prý je u samotného firewallu :wink:
treba vojsť do nastavení,tam sa dá jazyk navoliť,ako čeština,tak aj slovenčina...a jazyk je pre celý balík,vrátane av..keďže je tam použitý preklad z verzie 3. sandbox nie je ešte v našich jazykoch ...
od Genesis
08 Bře 2010 20:01
Fórum: Diskuze, řešení problémů
Téma: Comodo verze 4
Odpovědi: 15
Zobrazení: 11116

Re: Comodo verze 4

Marek-26 napsal:Čerstvě jsem nainstaloval na nový systém. Ano obsahuje sandbox :)

První postřehy:
Instalační balík má pár MB - součásti k nainstalování si stahuje později.
Bohužel (jak pro koho) není zatím čeština.
Comodo 4 je česky až na Sandbox.