Nalezen 1 výsledek hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 20 Črc 2013 07:14
- Fórum: ESET Smart Security
- Téma: Ochrana uživatelů
- Odpovědi: 1
- Zobrazení: 2786
Ochrana uživatelů
Prosím o radu mám xp jsem přihlášen jako admin kde nod funguje ale při přepnutí na uživatele nenastartuje a win mě hlásí nepřítomnost antiviru a wifi jak mám aktivovat krytí účtů.
Přispějete na provoz fóra?