Nalezen 1 výsledek hledání

od mirundas
20 Črc 2013 07:14
Fórum: ESET Smart Security
Téma: Ochrana uživatelů
Odpovědi: 1
Zobrazení: 2786

Ochrana uživatelů

Prosím o radu mám xp jsem přihlášen jako admin kde nod funguje ale při přepnutí na uživatele nenastartuje a win mě hlásí nepřítomnost antiviru a wifi jak mám aktivovat krytí účtů.