Nalezeno 15 výsledků hledání

od petr2222
06 Bře 2026 22:17
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: hlášení eset
Odpovědi: 27
Zobrazení: 4248

Re: hlášení eset

Dobrý večer,
jak jsem slíbil, hlásím, že eset je po zoek v nouzovém režimu zatím v klidu.

Moc děkuji, skvělá práce a pro mě úspora času a nervů :-) , proto jsem Vám i rád přispěl na provoz fóra.

P.
od petr2222
04 Bře 2026 19:45
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: hlášení eset
Odpovědi: 27
Zobrazení: 4248

Re: hlášení eset

zatím je to v klidu, nechám si s dovolením do pátku na testy a pak potvrdím jestli to vydrželo
od petr2222
04 Bře 2026 17:41
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: hlášení eset
Odpovědi: 27
Zobrazení: 4248

Re: hlášení eset

Tak v nouzovém režimu to doběhlo do restartu a vytvořilo report. Po vytvoření reportu eset okamžitě smazal zoek jako trojana Agent.LOQ

Ten report je ale dlouhý, takže v příloze.
od petr2222
04 Bře 2026 16:30
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: hlášení eset
Odpovědi: 27
Zobrazení: 4248

Re: hlášení eset

jinak ta adresa, kterou eset hlásí, že blokuje po spuštění zoek je www.hijackthis.nl/smeenk/samples/z2.scf
od petr2222
04 Bře 2026 16:26
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: hlášení eset
Odpovědi: 27
Zobrazení: 4248

Re: hlášení eset

tak ani podruhé to neprošlo a skončilo to jak včera:

Zoek.exe v5.0.0.0 Updated 04-May-2015
Tool run by petrs on 04.03.2026 at 15:03:45,35.
Microsoft Windows 10 Home 10.0.19045 x64
Running in: Normal Mode No Internet Access Detected
Launched: C:\Users\petrs\Desktop\zoek.exe [Scan all users] [Script ...
od petr2222
03 Bře 2026 22:00
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: hlášení eset
Odpovědi: 27
Zobrazení: 4248

Re: hlášení eset

OK, zkusím zítra ještě jedno kolo úplně stejně a dám vědět.
Zatím moc děkuji za trpělivost
od petr2222
03 Bře 2026 21:42
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: hlášení eset
Odpovědi: 27
Zobrazení: 4248

Re: hlášení eset

No zatím se to neposunulo, mám ještě obavy jestli to nezařízl antivir, protože hned po spuštění utility zahlásil zablokování nějaké adresy, ale 100% jiné než se kterou řešíme ten původní problém.
Pokud to budu zkoušet znovu, mám to zkusit s vypnutým antivirem a se stejným scriptem?
od petr2222
03 Bře 2026 20:08
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: hlášení eset
Odpovědi: 27
Zobrazení: 4248

Re: hlášení eset

Mám to případně shodit, pokud to nedostane rozum a zkusíme pokračovat zítra?
od petr2222
03 Bře 2026 20:01
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: hlášení eset
Odpovědi: 27
Zobrazení: 4248

Re: hlášení eset

ano pravá myš spustit jako správce, krásně se to rozběhlo, ale zatuhlo to v tom bodě co jsem psal
od petr2222
03 Bře 2026 18:57
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: hlášení eset
Odpovědi: 27
Zobrazení: 4248

Re: hlášení eset

Jak dlouho to cca poběží? Už to jede přes hodinu. Zastavil se u firefox fix
od petr2222
03 Bře 2026 16:49
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: hlášení eset
Odpovědi: 27
Zobrazení: 4248

Re: hlášení eset

zkusil jsem sandbox smazat, ale to nepomohlo
od petr2222
03 Bře 2026 15:36
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: hlášení eset
Odpovědi: 27
Zobrazení: 4248

Re: hlášení eset

Ještě jsem zjistil, že ty hlášky se objevují pouze v případě, že prohlížeš spustím v sandboxu (sandboxie), pokud ho otevřu mimo sandbox, je to bez hlášení. Obsah sandboxu jsem už smazal, ale to nepomohlo
od petr2222
03 Bře 2026 15:29
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: hlášení eset
Odpovědi: 27
Zobrazení: 4248

Re: hlášení eset

bohužel ne, jakmile vlezu na idnes.cz tak okamžitě eset hlásí, že zablokoval zmiňovanou adresu
od petr2222
03 Bře 2026 14:28
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: hlášení eset
Odpovědi: 27
Zobrazení: 4248

Re: hlášení eset

Fix result of Farbar Recovery Scan Tool (x64) Version: 02-03-2026
Ran by petrs (03-03-2026 14:24:22) Run:1
Running from C:\Users\petrs\Desktop
Loaded Profiles: petrs
Boot Mode: Normal
==============================================

fixlist content:
*****************
Start

CloseProcesses:
HKLM ...
od petr2222
02 Bře 2026 22:56
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: hlášení eset
Odpovědi: 27
Zobrazení: 4248

hlášení eset

Dobrý večer,
asi to sem nepatří, ale chtěl jsem se zeptat, dnes mí při otevření prohlížeče firefox opakovaně eset hlásí, že zablokoval stránku https:/sync.iqzonertb.live . Smazal jsem cache, historii i koláčky z prohlížeče, ale bez úspěchu.
Objevuje se to hlavně na idnes.cz, ale občas se přihlásí i ...