Tak zatím komp v pohodě po smáznutí toho souboru. Použil jsem ještě Wise Registry Cleaner a ten nějaké chyby našel v registru a hned jsem je nechal opravit.
Doufám že to bude stačit, ale jak píšu, žádné chybové hlášky už nevyskakují.
Nalezeny 3 výsledky hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 19 Ún 2023 13:44
- Fórum: Všehochuť
- Téma: AutoIt error Line 0
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 11584
- 19 Ún 2023 09:22
- Fórum: Všehochuť
- Téma: AutoIt error Line 0
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 11584
Re: AutoIt error Line 0
Večer jsem ještě zkusil smáznout soubor mchost.exe v uvedené cestě z tabulky erroru a hlaška již přestala vyskakovat.
Přesto moc děkuji za reakci a mrknu na odkaz jak se ještě všeho zbavit. Večer jsem na telefonu koukal na odkaz.
Přesto moc děkuji za reakci a mrknu na odkaz jak se ještě všeho zbavit. Večer jsem na telefonu koukal na odkaz.
- 18 Ún 2023 18:52
- Fórum: Všehochuť
- Téma: AutoIt error Line 0
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 11584
AutoIt error Line 0
Prosím zdejší borce o radu.
Někde jsem chytil vir i když ho Microsoft Security Essentials zachytil, dal do karantény a od té doby mi začla vyskakovat tabulka AutoIt Error Line 0. Vir jsem z antiviru nechal odstranit.
Použil jsem CCleaner, Malwarebytes a stále mi vyskakuje to hlášení o chybě.
Nevíte ...
Někde jsem chytil vir i když ho Microsoft Security Essentials zachytil, dal do karantény a od té doby mi začla vyskakovat tabulka AutoIt Error Line 0. Vir jsem z antiviru nechal odstranit.
Použil jsem CCleaner, Malwarebytes a stále mi vyskakuje to hlášení o chybě.
Nevíte ...
Přispějete na provoz fóra?