Nalezeno 6 výsledků hledání

od fastcivic
30 Zář 2011 21:15
Fórum: Všehochuť
Téma: nový NB a už bluescreen
Odpovědi: 11
Zobrazení: 1546

Re: nový NB a už bluescreen

ok, no radost z toho nemam
kazdopadne dekuju za cas a ochotu :thumbsup:
od fastcivic
30 Zář 2011 20:19
Fórum: Všehochuť
Téma: nový NB a už bluescreen
Odpovědi: 11
Zobrazení: 1546

Re: nový NB a už bluescreen

:( a nemuze to delat nejaky spatny ovladac nebo windows?
od fastcivic
30 Zář 2011 18:51
Fórum: Všehochuť
Téma: nový NB a už bluescreen
Odpovědi: 11
Zobrazení: 1546

Re: nový NB a už bluescreen

Logfile of random's system information tool 1.09 (written by random/random)
Run by Denis at 2011-09-30 19:49:48
Microsoft Windows 7 Home Premium
System drive C: has 73 GB (48%) free of 153 GB
Total RAM: 4095 MB (55% free)

Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.4
Scan saved at 19:49:53, on 30.9 ...
od fastcivic
30 Zář 2011 06:04
Fórum: Všehochuť
Téma: nový NB a už bluescreen
Odpovědi: 11
Zobrazení: 1546

Re: nový NB a už bluescreen

tak nakonec se mi to vcera podarilo rozjet hned po tom co sem tady napsal ze mi to nejde :oops:
bezelo to celou noc, udelalo 6 testu bez jedine chyby. Ted si muzu byt jisty ze jsou ramky ok?
od fastcivic
29 Zář 2011 20:00
Fórum: Všehochuť
Téma: nový NB a už bluescreen
Odpovědi: 11
Zobrazení: 1546

Re: nový NB a už bluescreen

pripadam si jak neschopny. To c ma byt vypalene na cd ma vypadat takhle? Nechce mi to ten kram sezrat. Mam nastavene v biosu jako prvni cd, az pak hdd. Napise to ze to nelze spustit a rozjede se win
od fastcivic
27 Zář 2011 19:43
Fórum: Všehochuť
Téma: nový NB a už bluescreen
Odpovědi: 11
Zobrazení: 1546

nový NB a už bluescreen

dobrý večer
mam nový noťas a hned od druheho den co sem s nim pracoval mi občas spadne s doprovodem modre obrazovky. Zkusil sem patrat sam co se deje, ale jedine co jsem zjistil je, ze to muze zpusobovat od prehrivani, pres spatne ovladace az po vadny HW.
Jde o ASUS PRO5DID-SX236V
Dela to jak pri ...