kazdopadne dekuju za cas a ochotu
Nalezeno 6 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 30 Zář 2011 21:15
- Fórum: Všehochuť
- Téma: nový NB a už bluescreen
- Odpovědi: 11
- Zobrazení: 1546
Re: nový NB a už bluescreen
ok, no radost z toho nemam
kazdopadne dekuju za cas a ochotu
kazdopadne dekuju za cas a ochotu
- 30 Zář 2011 20:19
- Fórum: Všehochuť
- Téma: nový NB a už bluescreen
- Odpovědi: 11
- Zobrazení: 1546
Re: nový NB a už bluescreen
- 30 Zář 2011 18:51
- Fórum: Všehochuť
- Téma: nový NB a už bluescreen
- Odpovědi: 11
- Zobrazení: 1546
Re: nový NB a už bluescreen
Logfile of random's system information tool 1.09 (written by random/random)
Run by Denis at 2011-09-30 19:49:48
Microsoft Windows 7 Home Premium
System drive C: has 73 GB (48%) free of 153 GB
Total RAM: 4095 MB (55% free)
Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.4
Scan saved at 19:49:53, on 30.9 ...
Run by Denis at 2011-09-30 19:49:48
Microsoft Windows 7 Home Premium
System drive C: has 73 GB (48%) free of 153 GB
Total RAM: 4095 MB (55% free)
Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.4
Scan saved at 19:49:53, on 30.9 ...
- 30 Zář 2011 06:04
- Fórum: Všehochuť
- Téma: nový NB a už bluescreen
- Odpovědi: 11
- Zobrazení: 1546
Re: nový NB a už bluescreen
tak nakonec se mi to vcera podarilo rozjet hned po tom co sem tady napsal ze mi to nejde
bezelo to celou noc, udelalo 6 testu bez jedine chyby. Ted si muzu byt jisty ze jsou ramky ok?
bezelo to celou noc, udelalo 6 testu bez jedine chyby. Ted si muzu byt jisty ze jsou ramky ok?
- 29 Zář 2011 20:00
- Fórum: Všehochuť
- Téma: nový NB a už bluescreen
- Odpovědi: 11
- Zobrazení: 1546
Re: nový NB a už bluescreen
pripadam si jak neschopny. To c ma byt vypalene na cd ma vypadat takhle? Nechce mi to ten kram sezrat. Mam nastavene v biosu jako prvni cd, az pak hdd. Napise to ze to nelze spustit a rozjede se win
- 27 Zář 2011 19:43
- Fórum: Všehochuť
- Téma: nový NB a už bluescreen
- Odpovědi: 11
- Zobrazení: 1546
nový NB a už bluescreen
dobrý večer
mam nový noťas a hned od druheho den co sem s nim pracoval mi občas spadne s doprovodem modre obrazovky. Zkusil sem patrat sam co se deje, ale jedine co jsem zjistil je, ze to muze zpusobovat od prehrivani, pres spatne ovladace az po vadny HW.
Jde o ASUS PRO5DID-SX236V
Dela to jak pri ...
mam nový noťas a hned od druheho den co sem s nim pracoval mi občas spadne s doprovodem modre obrazovky. Zkusil sem patrat sam co se deje, ale jedine co jsem zjistil je, ze to muze zpusobovat od prehrivani, pres spatne ovladace az po vadny HW.
Jde o ASUS PRO5DID-SX236V
Dela to jak pri ...
Přispějete na provoz fóra?