Dobrý den, koupil jsem nový NTB, mohl bych poprosit o radu, jak ho odbalastit od předinstalovaneho SW? Pokoušel jsem se ručně odinstalovat blbosti, ale bohužel po aktualizace se vrátily zpátky....
Druhý muj dotaz... User: Breta byl bývalý majitel, od kterého jsem NTB koupil (měl jej chvíli)...Dá se ...
Nalezen 1 výsledek hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 20 Led 2018 15:53
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: Novy NTB - balast
- Odpovědi: 1
- Zobrazení: 924
Přispějete na provoz fóra?