Nalezeno 7 výsledků hledání

od botmancze
12 Kvě 2017 14:24
Fórum: Diskuze, řešení problémů
Téma: Zasekané Pc pls. help me
Odpovědi: 13
Zobrazení: 8283

Re: Zasekané Pc pls. help me

Zdravim, tak jsem byl dnes v praci a manželka pozvala známeho který přeinstaloval win. Byla to čistá instalace takže předpokládám že by tam žádná havět být neměla. Nějaké nápady co by to mohlo dělat ? Předpokládám že bude asi něco buď z graf. kartou nebo základ. deskou. Děkuji za pomoc.
od botmancze
11 Kvě 2017 18:32
Fórum: Diskuze, řešení problémů
Téma: Zasekané Pc pls. help me
Odpovědi: 13
Zobrazení: 8283

Re: Zasekané Pc pls. help me

Čištění CCleanerem proběhlo před spuštěním programu MBAM: http://www.malwarebytes.org/mbam.php
od botmancze
11 Kvě 2017 13:33
Fórum: Diskuze, řešení problémů
Téma: Zasekané Pc pls. help me
Odpovědi: 13
Zobrazení: 8283

Re: Zasekané Pc pls. help me

Malwarebytes
www.malwarebytes.com

-Podrobnosti logovacího souboru-
Datum skenování: 11.05.17
Čas skenování: 14:27
Logovací soubor: Nový textový dokument.txt
Správce: Ano

-Informace o softwaru-
Verze: 3.1.2.1733
Verze komponentů: 1.0.122
Aktualizovat verzi balíku komponent: 1.0.1915
Licence ...
od botmancze
10 Kvě 2017 19:35
Fórum: Diskuze, řešení problémů
Téma: Zasekané Pc pls. help me
Odpovědi: 13
Zobrazení: 8283

Re: Zasekané Pc pls. help me

Bohužel mám oper. systém win 10 64bit.
od botmancze
10 Kvě 2017 13:23
Fórum: Diskuze, řešení problémů
Téma: Zasekané Pc pls. help me
Odpovědi: 13
Zobrazení: 8283

Re: Zasekané Pc pls. help me

Tak jsem vyzkoušel různé adresáře a ani v jednom nefunguje. Zkoušel jsem i vypnout defender a přesto nešlo.
od botmancze
09 Kvě 2017 20:25
Fórum: Diskuze, řešení problémů
Téma: Zasekané Pc pls. help me
Odpovědi: 13
Zobrazení: 8283

Re: Zasekané Pc pls. help me

Píše mi to že soubor se nenachází na ploše ikdyž tam je.
od botmancze
09 Kvě 2017 19:47
Fórum: Diskuze, řešení problémů
Téma: Zasekané Pc pls. help me
Odpovědi: 13
Zobrazení: 8283

Zasekané Pc pls. help me

Provedl jsem test defenderem a nic. Teplotní čidla neukazují žádné přehrátí. A bohužel jsou nizké fps i při hře jako je třeba TROVE ale i H1Z1 atd. pohybují se okolo 20-30 fps. A ve hrach není puštěn vsync a ostatní je na hight a very. Ale stím že má pc sestava má tyto parametry :
CPU: Intel I5 6500 ...