Nalezeny 2 výsledky hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 15 Ún 2017 17:32
- Fórum: Diskuze, řešení problémů
- Téma: Wifi se stále odhlašuje a přihlašuje
- Odpovědi: 3
- Zobrazení: 2779
Re: Wifi se stále odhlašuje a přihlašuje
Dík za info.
- 14 Ún 2017 16:20
- Fórum: Diskuze, řešení problémů
- Téma: Wifi se stále odhlašuje a přihlašuje
- Odpovědi: 3
- Zobrazení: 2779
Wifi se stále odhlašuje a přihlašuje
Zdravím všechny členy.
No mám problém na noťasu když brouzdám po internetu tak po cca 5 až 10 minutách začne wifi síť odpojovat a připojovat neví někdo čím to je. Mám nastaveno domácí skupinu. A začalo to dělat až jsem koupil noví notes protože původní odešel do hajan. Děkuji za každou dobrou a ...
No mám problém na noťasu když brouzdám po internetu tak po cca 5 až 10 minutách začne wifi síť odpojovat a připojovat neví někdo čím to je. Mám nastaveno domácí skupinu. A začalo to dělat až jsem koupil noví notes protože původní odešel do hajan. Děkuji za každou dobrou a ...
Přispějete na provoz fóra?