Dobrá, zkusím se mrknout na nějaké aktualizace systému, je pravdou, že se mi nějaké sami nainstalovaly, i když mám dáno, že instalaci musím ručně potvrdit.
Mnohokrát děkuji za rady.
Nalezeny 3 výsledky hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 24 Črv 2016 18:09
- Fórum: ESET NOD32 Antivirus
- Téma: Aktulizace
- Odpovědi: 7
- Zobrazení: 25748
- 24 Črv 2016 15:15
- Fórum: ESET NOD32 Antivirus
- Téma: Aktulizace
- Odpovědi: 7
- Zobrazení: 25748
Re: Aktulizace
Dobrý den,
ano, projevuje.
ano, projevuje.
- 22 Črv 2016 21:16
- Fórum: ESET NOD32 Antivirus
- Téma: Aktulizace
- Odpovědi: 7
- Zobrazení: 25748
Re: Aktulizace
Dobrý den,
po aktualizaci na nejnovější verzi se mi ntb začal chovat přinejmenším divně. Používám W7 Enterprise.
1) Přestal fungovat Google Chrome, resp. mi začala skákat hláška o změně konfigurace. Dejme tomu, vyřešeno reinstalací.
2) Přestalo fungovat spojení s Windows Update. Není možné ...
po aktualizaci na nejnovější verzi se mi ntb začal chovat přinejmenším divně. Používám W7 Enterprise.
1) Přestal fungovat Google Chrome, resp. mi začala skákat hláška o změně konfigurace. Dejme tomu, vyřešeno reinstalací.
2) Přestalo fungovat spojení s Windows Update. Není možné ...
Přispějete na provoz fóra?