Nalezeny 3 výsledky hledání

od yukiicz
20 Ún 2016 20:50
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Klávesnice píše nesmyslné znaky
Odpovědi: 3
Zobrazení: 1688

Re: Klávesnice píše nesmyslné znaky

Problém vyřešen, byla vadná externí klávesnice a mé nové zjištění je, že MS Windows používá u NTB jeden ovladač na klávesnici, takže když nejede jedna, nejedou obě...
od yukiicz
20 Ún 2016 20:36
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Klávesnice píše nesmyslné znaky
Odpovědi: 3
Zobrazení: 1688

Re: Klávesnice píše nesmyslné znaky

Nové zjištění, problém nastane, jen když k ntb připojím externí klávesnici a potom přetrvává do restartu... Takže teď už to nechápu vůbec...
od yukiicz
20 Ún 2016 20:17
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Klávesnice píše nesmyslné znaky
Odpovědi: 3
Zobrazení: 1688

Klávesnice píše nesmyslné znaky

Dobrý den,

mám takový dotaz, klávesnice u notebooku mi z ničeho nic začal psát znaky, jako kdybych měl zamáčklý alt, avšak nemám, klávesnici jsem zkoušel i externí a stále nic... Jediné, co mi pomůže, ale jen do restartu je Rkill, ten sice nenajde žádný problém, avšak napíše toto:

* fcvsc ...