Nalezeny 3 výsledky hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 20 Ún 2016 20:50
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Klávesnice píše nesmyslné znaky
- Odpovědi: 3
- Zobrazení: 1688
Re: Klávesnice píše nesmyslné znaky
Problém vyřešen, byla vadná externí klávesnice a mé nové zjištění je, že MS Windows používá u NTB jeden ovladač na klávesnici, takže když nejede jedna, nejedou obě...
- 20 Ún 2016 20:36
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Klávesnice píše nesmyslné znaky
- Odpovědi: 3
- Zobrazení: 1688
Re: Klávesnice píše nesmyslné znaky
Nové zjištění, problém nastane, jen když k ntb připojím externí klávesnici a potom přetrvává do restartu... Takže teď už to nechápu vůbec...
- 20 Ún 2016 20:17
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Klávesnice píše nesmyslné znaky
- Odpovědi: 3
- Zobrazení: 1688
Klávesnice píše nesmyslné znaky
Dobrý den,
mám takový dotaz, klávesnice u notebooku mi z ničeho nic začal psát znaky, jako kdybych měl zamáčklý alt, avšak nemám, klávesnici jsem zkoušel i externí a stále nic... Jediné, co mi pomůže, ale jen do restartu je Rkill, ten sice nenajde žádný problém, avšak napíše toto:
* fcvsc ...
mám takový dotaz, klávesnice u notebooku mi z ničeho nic začal psát znaky, jako kdybych měl zamáčklý alt, avšak nemám, klávesnici jsem zkoušel i externí a stále nic... Jediné, co mi pomůže, ale jen do restartu je Rkill, ten sice nenajde žádný problém, avšak napíše toto:
* fcvsc ...
Přispějete na provoz fóra?