v pohode,
vsetko v poriadku, akoze nezaznamenal som ziadny problem ani ked som sem prispieval, ja len na margo toho ze mi prisiel nejaky vyhrazny email ze moje heslo bolo prelomene a to heslo bolo uvedene aj v texte emailu, tak ja len tak, pre istotu
usudzujem z tych logov ze tam teda urcite nieco ...
Nalezeno 13 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 10 Ún 2019 19:14
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: Preventivka, ale prisiel blackmail
- Odpovědi: 13
- Zobrazení: 2521
- 10 Ún 2019 17:47
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: Preventivka, ale prisiel blackmail
- Odpovědi: 13
- Zobrazení: 2521
Re: Preventivka, ale prisiel blackmail
nech sa paci
Fix result of Farbar Recovery Scan Tool (x64) Version: 8.02.2019
Ran by Lukáš (10-02-2019 17:42:24) Run:1
Running from C:\Users\Lukáš\Desktop
Loaded Profiles: Lukáš (Available Profiles: Lukáš & khuti & Guest)
Boot Mode: Normal
==============================================
fixlist ...
Fix result of Farbar Recovery Scan Tool (x64) Version: 8.02.2019
Ran by Lukáš (10-02-2019 17:42:24) Run:1
Running from C:\Users\Lukáš\Desktop
Loaded Profiles: Lukáš (Available Profiles: Lukáš & khuti & Guest)
Boot Mode: Normal
==============================================
fixlist ...
- 10 Ún 2019 15:08
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: Preventivka, ale prisiel blackmail
- Odpovědi: 13
- Zobrazení: 2521
Re: Preventivka, ale prisiel blackmail
nech sa paci, neviem ako presne tak snad to robim dobre
C:\WINDOWS\system32\epmntdrv.sys
No engines detected this file
0/65
SHA-256 96b77284744f8761c4f2558388e0aee2140618b484ff53fa8b222b340d2a9c84
File name epmntdrv.sys
File size 17.07 KB
Last analysis 2018-05-15 14:19:30 UTC
Community score +1 ...
C:\WINDOWS\system32\epmntdrv.sys
No engines detected this file
0/65
SHA-256 96b77284744f8761c4f2558388e0aee2140618b484ff53fa8b222b340d2a9c84
File name epmntdrv.sys
File size 17.07 KB
Last analysis 2018-05-15 14:19:30 UTC
Community score +1 ...
- 10 Ún 2019 15:07
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: Preventivka, ale prisiel blackmail
- Odpovědi: 13
- Zobrazení: 2521
- 10 Ún 2019 15:07
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: Preventivka, ale prisiel blackmail
- Odpovědi: 13
- Zobrazení: 2521
- 10 Ún 2019 12:42
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: Preventivka, ale prisiel blackmail
- Odpovědi: 13
- Zobrazení: 2521
Re: Preventivka, ale prisiel blackmail
ahoj, v prilohe
- 10 Ún 2019 12:21
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: Preventivka, ale prisiel blackmail
- Odpovědi: 13
- Zobrazení: 2521
Re: Preventivka, ale prisiel blackmail
hotovo, pripajam log
# -------------------------------
# Malwarebytes AdwCleaner 7.2.7.0
# -------------------------------
# Build: 01-30-2019
# Database: 2019-02-07.2 (Cloud)
# Support: https://www.malwarebytes.com/support
#
# -------------------------------
# Mode: Clean ...
# -------------------------------
# Malwarebytes AdwCleaner 7.2.7.0
# -------------------------------
# Build: 01-30-2019
# Database: 2019-02-07.2 (Cloud)
# Support: https://www.malwarebytes.com/support
#
# -------------------------------
# Mode: Clean ...
- 09 Ún 2019 19:38
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: Preventivka, ale prisiel blackmail
- Odpovědi: 13
- Zobrazení: 2521
Preventivka, ale prisiel blackmail
Ahojte caute,
toto je iba preventivny log, lebo vcera mi prisiel blackmail ze moje heslo bolo prelomene
dakujem
toto je iba preventivny log, lebo vcera mi prisiel blackmail ze moje heslo bolo prelomene
dakujem
- 16 Lis 2015 22:37
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: spomalený ntb, problém s flash videom
- Odpovědi: 9
- Zobrazení: 1383
Re: spomalený ntb, problém s flash videom
ano
vsetko ide sviznejsie, zatial ziadny problem s flash videami
dakujem pekne, prajem vsetko dobre
vsetko ide sviznejsie, zatial ziadny problem s flash videami
dakujem pekne, prajem vsetko dobre
- 16 Lis 2015 22:11
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: spomalený ntb, problém s flash videom
- Odpovědi: 9
- Zobrazení: 1383
Re: spomalený ntb, problém s flash videom
sken otm v code
log rsit v prilohe
All processes killed
========== COMMANDS ==========
[EMPTYTEMP]
User: All Users
User: Default
->Temp folder emptied: 0 bytes
->Temporary Internet Files folder emptied: 0 bytes
User: Default User
->Temp folder emptied: 0 bytes
->Temporary Internet Files ...
log rsit v prilohe
All processes killed
========== COMMANDS ==========
[EMPTYTEMP]
User: All Users
User: Default
->Temp folder emptied: 0 bytes
->Temporary Internet Files folder emptied: 0 bytes
User: Default User
->Temp folder emptied: 0 bytes
->Temporary Internet Files ...
- 16 Lis 2015 21:25
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: spomalený ntb, problém s flash videom
- Odpovědi: 9
- Zobrazení: 1383
Re: spomalený ntb, problém s flash videom
nech sa paci
- 16 Lis 2015 21:05
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: spomalený ntb, problém s flash videom
- Odpovědi: 9
- Zobrazení: 1383
Re: spomalený ntb, problém s flash videom
ahoj, pripajam
# AdwCleaner v5.021 - Logfile created 16/11/2015 at 21:02:47
# Updated 14/11/2015 by Xplode
# Database : 2015-11-13.3 [Server]
# Operating system : Windows 10 Pro (x64)
# Username : Lukáš - TOSHIBA-PC
# Running from : C:\Users\Lukáš\Desktop\adwcleaner_5.021.exe
# Option : Cleaning ...
# AdwCleaner v5.021 - Logfile created 16/11/2015 at 21:02:47
# Updated 14/11/2015 by Xplode
# Database : 2015-11-13.3 [Server]
# Operating system : Windows 10 Pro (x64)
# Username : Lukáš - TOSHIBA-PC
# Running from : C:\Users\Lukáš\Desktop\adwcleaner_5.021.exe
# Option : Cleaning ...
- 16 Lis 2015 20:27
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: spomalený ntb, problém s flash videom
- Odpovědi: 9
- Zobrazení: 1383
spomalený ntb, problém s flash videom
Nazdar,
v poslednej dobe pozorujem spomalenie svojho ntb a mam problem s flash videami, hlavne s live vysielanim a celkovo s wifi stabilitiou, iny ntb ide v pohode, youtube ide tiez v pohode, prosim o kontrolu logu dakujem
v poslednej dobe pozorujem spomalenie svojho ntb a mam problem s flash videami, hlavne s live vysielanim a celkovo s wifi stabilitiou, iny ntb ide v pohode, youtube ide tiez v pohode, prosim o kontrolu logu dakujem
Přispějete na provoz fóra?