Nalezeny 3 výsledky hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 16 Lis 2015 20:09
- Fórum: Všehochuť
- Téma: Myš,sekanie v hre pri rýchlom pohybe.
- Odpovědi: 6
- Zobrazení: 2803
Re: Myš,sekanie v hre pri rýchlom pohybe.
Nemôže to byť vlastnosť tej myši na začiatku my to nerobilo .... a už som to dal na herni fórum ... a komp som si vyčistil cez advanced system care
neviem či to je dobre ale zatiaľ my to vždy pomohlo
ale ďakujem za odpoveď 
- 16 Lis 2015 18:43
- Fórum: Všehochuť
- Téma: Myš,sekanie v hre pri rýchlom pohybe.
- Odpovědi: 6
- Zobrazení: 2803
Re: Myš,sekanie v hre pri rýchlom pohybe.
V nijakej inej aplikácii a dajme tomu hre nemusím tak rýchlo
hýbať myškou takže to neviem z určitosťou povedať
hýbať myškou takže to neviem z určitosťou povedať
- 16 Lis 2015 15:05
- Fórum: Všehochuť
- Téma: Myš,sekanie v hre pri rýchlom pohybe.
- Odpovědi: 6
- Zobrazení: 2803
Myš,sekanie v hre pri rýchlom pohybe.
Zdravím,
Mám taký problém neviem či sa to dá vôbec vyriešiť ale aspoň sa spýtam, mám myš
Hama uRage Illuminated a hrávam hru CSGO... ale poslednú dobu sa my začalo stavať že pri rýchlom pohybe (myslím z jednej strany podložky na druhu ) to vôbec ani nezaznamená ...
DPI na myši je 1200 ...
Mám taký problém neviem či sa to dá vôbec vyriešiť ale aspoň sa spýtam, mám myš
Hama uRage Illuminated a hrávam hru CSGO... ale poslednú dobu sa my začalo stavať že pri rýchlom pohybe (myslím z jednej strany podložky na druhu ) to vôbec ani nezaznamená ...
DPI na myši je 1200 ...
Přispějete na provoz fóra?