notebook pročištěn pomocí ADWCleaneru, CCleaneru a vypadá to, že šlape o něco lépe Problém bude v tom, že už to je nejspíše starý dědouš, kterému se již moc nechce
Přesto děkuji za věnovaný čas.
S pozdravem Lukáš Zbránek
již delší dobu jsem nespokojen s chodem mého notebooku. Chtěl bych se tedy touto cestou obrátit na Vás odborníky o nějaké cenné rady. Předem děkuji ať už za maličkosti.
Zde je log z RSIT:
Logfile of random's system information tool 1.10 (written by random/random) Run by LukO at ...