Dobry den
Ospravedlnujem sa za vstup mimo, ale nechcem zakladat novu temu.
Skusal som nainstalovat novy NOD9 aj ESS9 na rozne pocitace.
Pri NODe vsetko prebehlo hladko, ale ESS k uspesnej aktivacii pozadoval vyplnit meno, adresu, atd. NOD nepozadoval tieto udaje.
Da sa tento krok pri ESS preskocit ...
Nalezen 1 výsledek hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 08 Říj 2015 12:47
- Fórum: ESET Smart Security
- Téma: ESS 9
- Odpovědi: 11
- Zobrazení: 23692
Přispějete na provoz fóra?