Při spuštění notebooku a přihlášení se mi zobrazí na ploše okno Windows Script Host:
Soubor skriptu C:\Users\name\AppData\Roaming\MICROSOFT\vv.vbs nebyl nalezen
Nevíte někdo, co s tím mám udělat, aby se mi tato hláška nezobrazovala děkuji za odpovědi.
Nalezen 1 výsledek hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 05 Říj 2015 15:11
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: problém windows script host
- Odpovědi: 1
- Zobrazení: 755
Přispějete na provoz fóra?