Nalezeno 10 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 08 Zář 2015 08:49
- Fórum: Modrá smrt - BSOD
- Téma: modra smrt :)
- Odpovědi: 15
- Zobrazení: 6614
Re: modra smrt :)
dobrá a je jedno jaky ?
všechny jsou pro G570 a windows 7 64 bit
stačí jen jeden ?
- 07 Zář 2015 20:35
- Fórum: Modrá smrt - BSOD
- Téma: modra smrt :)
- Odpovědi: 15
- Zobrazení: 6614
Re: modra smrt :)
no je tam toho mraky netusim co je to prave.
G570 Laptop
G570 Laptop
- 07 Zář 2015 20:13
- Fórum: Modrá smrt - BSOD
- Téma: modra smrt :)
- Odpovědi: 15
- Zobrazení: 6614
Re: modra smrt :)
bude to vypadat hloupe ale vyrobce?
mam lenovo tak tam?
- 07 Zář 2015 20:09
- Fórum: Modrá smrt - BSOD
- Téma: modra smrt :)
- Odpovědi: 15
- Zobrazení: 6614
Re: modra smrt :)
práve ze nic noveho
a jsem vtomto amater chtel bych vas pozadat o postup dekuji 
- 07 Zář 2015 19:51
- Fórum: Modrá smrt - BSOD
- Téma: modra smrt :)
- Odpovědi: 15
- Zobrazení: 6614
Re: modra smrt :)
mame neco noveho ?
nebo jak to vypada? 
- 07 Zář 2015 18:47
- Fórum: Modrá smrt - BSOD
- Téma: modra smrt :)
- Odpovědi: 15
- Zobrazení: 6614
Re: modra smrt :)
je totu dekuji za radu 
- 07 Zář 2015 17:19
- Fórum: Modrá smrt - BSOD
- Téma: modra smrt :)
- Odpovědi: 15
- Zobrazení: 6614
Re: modra smrt :)
bohuzel mi to píše přístup odepřen... co stím? 
- 07 Zář 2015 14:08
- Fórum: Modrá smrt - BSOD
- Téma: modra smrt :)
- Odpovědi: 15
- Zobrazení: 6614
Re: modra smrt :)
a stejný problém mam s exploerem jako prohližečem zapnu exploer a do 2 min spadne pc...
- 07 Zář 2015 10:49
- Fórum: Modrá smrt - BSOD
- Téma: modra smrt :)
- Odpovědi: 15
- Zobrazení: 6614
modra smrt :)
dobrý den chtel bych vas pozadat o radu ci pomoc
nove jsem nainstaloval online hru Metin2 a pri zapnuti prihlasovacího okenka mi skočí modrá smrt co stim? 
- 06 Zář 2015 20:54
- Fórum: Diskuze, řešení problémů
- Téma: modra smrt :)
- Odpovědi: 1
- Zobrazení: 1700
modra smrt :)
Dobry den vim ze to jsem mozna nepatří ale mam problem
s modrou smrtí
spustil jsem online hru Metin2 a pri otevrení clienta okamzite modra
poradte co stím prosím 
Přispějete na provoz fóra?