Nalezeno 7 výsledků hledání

od Bee
11 Srp 2015 22:11
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Hostitel služby: Místní systém- zpomalení Paměti a Sítě
Odpovědi: 13
Zobrazení: 2219

Re: Hostitel služby: Místní systém- zpomalení Paměti a Sítě

Zkusil jsem obnovu a vše běží normálně. Chtěl bych se ale ještě zeptat jestli byl podle Vás problém s Hostitelem způsoben virem. Děkuji za pomoc :)
od Bee
11 Srp 2015 20:46
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Hostitel služby: Místní systém- zpomalení Paměti a Sítě
Odpovědi: 13
Zobrazení: 2219

Re: Hostitel služby: Místní systém- zpomalení Paměti a Sítě

Přikládám log z MBAM. Ikony na spodní liště stále nereagují
od Bee
11 Srp 2015 18:49
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Hostitel služby: Místní systém- zpomalení Paměti a Sítě
Odpovědi: 13
Zobrazení: 2219

Re: Hostitel služby: Místní systém- zpomalení Paměti a Sítě

Vypadá to, že už Hostitel služby tolik nežere, nicméně po restartování počítače mi nejde většina ikonek na spodní liště a Microsoft Edge nejde spustit vůbec :?:
od Bee
11 Srp 2015 12:14
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Hostitel služby: Místní systém- zpomalení Paměti a Sítě
Odpovědi: 13
Zobrazení: 2219

Re: Hostitel služby: Místní systém- zpomalení Paměti a Sítě

Zdravím

přikládám log RSIT. Po OTM scanu se mi na ploše vytvořily dvě ikonky s názvem desktop.ini , které nejdou spustit. Mohu je smazat?
od Bee
07 Srp 2015 09:26
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Hostitel služby: Místní systém- zpomalení Paměti a Sítě
Odpovědi: 13
Zobrazení: 2219

Re: Hostitel služby: Místní systém- zpomalení Paměti a Sítě

Zdravím

níže přikládám log


# AdwCleaner v4.207 - Log vytvořen 07/08/2015 v 10:20:11
# Aktualizováno 21/06/2015 by Xplode
# Databáze : 2015-08-01.1 [Server]
# Operační system : Windows 10 Home (x64)
# Uživatelské jméno : bee03 - BEE
# Spuštěno z : C:\Users\bee03\Desktop\adwcleaner_4.207.exe ...
od Bee
06 Srp 2015 08:54
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Hostitel služby: Místní systém- zpomalení Paměti a Sítě
Odpovědi: 13
Zobrazení: 2219

Hostitel služby: Místní systém- zpomalení Paměti a Sítě

Zdravím

před několika dny jsem si ve Správci úloh všiml, že mi Hostitel služby vytěžuje Paměť (často až na 98%) a Síť (někdy stahuje obvyklou rychlostí data). Chtěl bych poprosit o radu jak se s tím vypořádat. Log se nachází v příloze ( do zprávy nešel vložit kvůli počtu znaků). Děkuji za odpověď.