Tady je nový FRST log.
Nalezeny 4 výsledky hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 29 Črc 2015 22:03
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: COM Surrogate + log
- Odpovědi: 7
- Zobrazení: 902
- 29 Črc 2015 21:43
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: COM Surrogate + log
- Odpovědi: 7
- Zobrazení: 902
Re: COM Surrogate + log
Ok, zde je ten log.
# AdwCleaner v4.208 - Log vytvořen 29/07/2015 v 22:34:30
# Aktualizováno 09/07/2015 by Xplode
# Databáze : 2015-07-26.2 [Server]
# Operační system : Windows 10 Home (x64)
# Uživatelské jméno : Jan - LENOVO-PC
# Spuštěno z : C:\Users\Jan\Downloads\adwcleaner_4.208.exe
# Nastavení ...
# AdwCleaner v4.208 - Log vytvořen 29/07/2015 v 22:34:30
# Aktualizováno 09/07/2015 by Xplode
# Databáze : 2015-07-26.2 [Server]
# Operační system : Windows 10 Home (x64)
# Uživatelské jméno : Jan - LENOVO-PC
# Spuštěno z : C:\Users\Jan\Downloads\adwcleaner_4.208.exe
# Nastavení ...
- 29 Črc 2015 19:51
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: COM Surrogate + log
- Odpovědi: 7
- Zobrazení: 902
Re: COM Surrogate + log
Omlouvám se
Zde posílám i první log.
- 29 Črc 2015 19:05
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: COM Surrogate + log
- Odpovědi: 7
- Zobrazení: 902
COM Surrogate + log
Dobrý den,
dnes jsem s W8.1 přešel na W10 přes oficiální aktualizaci a jen co se mi W10 spustily, byly hrozně zasekané (pořád jsou) a tak jsem si všiml, že ve Správci úloh mi aplikace dllhost.exe (COM Surrogate) využívá 100% Disku, vyhledal jsem si to na netu a vyjelo mi, že to je nějaký vir, ale ...
dnes jsem s W8.1 přešel na W10 přes oficiální aktualizaci a jen co se mi W10 spustily, byly hrozně zasekané (pořád jsou) a tak jsem si všiml, že ve Správci úloh mi aplikace dllhost.exe (COM Surrogate) využívá 100% Disku, vyhledal jsem si to na netu a vyjelo mi, že to je nějaký vir, ale ...
Přispějete na provoz fóra?