Nalezeno 25 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 14 Bře 2016 23:15
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: PC se po chvíli velice zpomalí
- Odpovědi: 10
- Zobrazení: 3141
Re: PC se po chvíli velice zpomalí
Můžete prosím uzavřít, nakonec mi došly nervy a udělal jsem komplet novou a čistou instalaci... 

- 14 Bře 2016 20:01
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: PC se po chvíli velice zpomalí
- Odpovědi: 10
- Zobrazení: 3141
Re: PC se po chvíli velice zpomalí
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\MozillaPlugins\@adobe.com/FlashPlayer]
"Description"=Adobe® Flash® Player 17.0.0.134 Plugin
"Path"=C:\Windows\system32\Macromed\Flash\NPSWF64_17_0_0_134.dll
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\MozillaPlugins\@esn/npbattlelog,version=2.5.0]
"Description"=
"Path"=C:\Program ...
"Description"=Adobe® Flash® Player 17.0.0.134 Plugin
"Path"=C:\Windows\system32\Macromed\Flash\NPSWF64_17_0_0_134.dll
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\MozillaPlugins\@esn/npbattlelog,version=2.5.0]
"Description"=
"Path"=C:\Program ...
- 14 Bře 2016 20:00
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: PC se po chvíli velice zpomalí
- Odpovědi: 10
- Zobrazení: 3141
Re: PC se po chvíli velice zpomalí
Tak jsem dal do pryč ty Office, nemám moc ponětí, kde se tam vzali.
Nový log, díky...
smLogfile of random's system information tool 1.10 (written by random/random)
Run by Psychous at 2016-03-14 19:59:04
Microsoft Windows 8.1 Enterprise N
System drive C: has 8 GB (7%) free of 114 GB
Total RAM ...
Nový log, díky...
smLogfile of random's system information tool 1.10 (written by random/random)
Run by Psychous at 2016-03-14 19:59:04
Microsoft Windows 8.1 Enterprise N
System drive C: has 8 GB (7%) free of 114 GB
Total RAM ...
- 05 Bře 2016 18:57
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: PC se po chvíli velice zpomalí
- Odpovědi: 10
- Zobrazení: 3141
Re: PC se po chvíli velice zpomalí
Zdravím, díky a kouknu na to.
Na systém je licence 100%, Office by mělo mít studentskou licenci, ale ruku do ohně za to nedám, já je neaktivoval.
Zkusím se na to PC dostat v týdnu a zeptám se.
Díky
Na systém je licence 100%, Office by mělo mít studentskou licenci, ale ruku do ohně za to nedám, já je neaktivoval.
Zkusím se na to PC dostat v týdnu a zeptám se.
Díky
- 03 Bře 2016 17:05
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: PC se po chvíli velice zpomalí
- Odpovědi: 10
- Zobrazení: 3141
Re: PC se po chvíli velice zpomalí
Co máte konkrétně na mysli, že je nelegální?
Děkuji
Děkuji
- 01 Bře 2016 22:11
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: PC se po chvíli velice zpomalí
- Odpovědi: 10
- Zobrazení: 3141
Re: PC se po chvíli velice zpomalí
zbytek logu...
Děkuji :)
======Registry dump======
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Browser Helper Objects\{449D0D6E-2412-4E61-B68F-1CB625CD9E52}]
ExplorerBHO Class - C:\Program Files\Classic Shell\ClassicExplorer64.dll [2013-10-21 774144]
[HKEY_LOCAL ...
Děkuji :)
======Registry dump======
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Browser Helper Objects\{449D0D6E-2412-4E61-B68F-1CB625CD9E52}]
ExplorerBHO Class - C:\Program Files\Classic Shell\ClassicExplorer64.dll [2013-10-21 774144]
[HKEY_LOCAL ...
- 01 Bře 2016 22:10
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: PC se po chvíli velice zpomalí
- Odpovědi: 10
- Zobrazení: 3141
PC se po chvíli velice zpomalí
Zdravím,
dnes se mi vyskytl menší zádrhel na mém pracovním PC.
Po cca. 20 - 30 minutách se mi tak nějak zpomalí systém, nedá se na něm vůbec pracovat a musím restartovat.
Projel jsem vše MBAM a Pandou - nic. Zkusil jsem i CCleaner, bez výsledku.
log z RSIT:
Logfile of random's system information ...
dnes se mi vyskytl menší zádrhel na mém pracovním PC.
Po cca. 20 - 30 minutách se mi tak nějak zpomalí systém, nedá se na něm vůbec pracovat a musím restartovat.
Projel jsem vše MBAM a Pandou - nic. Zkusil jsem i CCleaner, bez výsledku.
log z RSIT:
Logfile of random's system information ...
- 30 Črc 2015 10:01
- Fórum: Diskuze, řešení problémů
- Téma: vypinani starsiho pc
- Odpovědi: 16
- Zobrazení: 5918
Re: vypinani starsiho pc
Moje chyba, sypu si popel na hlavu. Prolínají se mi témata - to co řeším tady a v práci.
Takže jsem zaměnil problém s RAM s tímhle problémem, omlouvám se
Takže jsem zaměnil problém s RAM s tímhle problémem, omlouvám se
- 30 Črc 2015 09:32
- Fórum: Diskuze, řešení problémů
- Téma: vypinani starsiho pc
- Odpovědi: 16
- Zobrazení: 5918
Re: vypinani starsiho pc
Která IP? Na toto fórum se mohu připojit z cca. 20 IP (byt, druhý byt, práce, od klienta, mobilní...)
Můžete být prosím konkrétní?
(V zájmu zachování osobních údajů prosím do PM)
Děkuji
Můžete být prosím konkrétní?
(V zájmu zachování osobních údajů prosím do PM)
Děkuji
- 30 Črc 2015 08:08
- Fórum: Diskuze, řešení problémů
- Téma: vypinani starsiho pc
- Odpovědi: 16
- Zobrazení: 5918
Re: vypinani starsiho pc
Ne, tohle není můj účet.
Moje jediná registrace (osoba F.N. bytem v XY 22.. Praha 10) proběhla nedávno pod emailem (f...n...25@gmail.com).
//Pokud máte zájem si to ověřit telefonicky... nebo osobně, bude to poněkud nezvyklý přístup, ale proč ne.
Mám pocit, že jsem již napsal dost osobních ...
Moje jediná registrace (osoba F.N. bytem v XY 22.. Praha 10) proběhla nedávno pod emailem (f...n...25@gmail.com).
//Pokud máte zájem si to ověřit telefonicky... nebo osobně, bude to poněkud nezvyklý přístup, ale proč ne.
Mám pocit, že jsem již napsal dost osobních ...
- 30 Črc 2015 07:42
- Fórum: Diskuze, řešení problémů
- Téma: vypinani starsiho pc
- Odpovědi: 16
- Zobrazení: 5918
Re: vypinani starsiho pc
Ne, nemám.
- 29 Črc 2015 22:28
- Fórum: Diskuze, řešení problémů
- Téma: vypinani starsiho pc
- Odpovědi: 16
- Zobrazení: 5918
Re: vypinani starsiho pc
Pro oba: Nechápu
// a ta otázka (??) přibyla editem, děkuji za upozornění
// nicméně pokud tím narážíte na fakt, že tu po 'pár' dnes registrace otevřeně nabízím rady ostatním... (??)
// a ta otázka (??) přibyla editem, děkuji za upozornění
// nicméně pokud tím narážíte na fakt, že tu po 'pár' dnes registrace otevřeně nabízím rady ostatním... (??)
- 29 Črc 2015 20:31
- Fórum: Diskuze, řešení problémů
- Téma: vypinani starsiho pc
- Odpovědi: 16
- Zobrazení: 5918
Re: vypinani starsiho pc
OK, tady je návod , podle kterého jsem se to kdysi učil i já .
pcworld.cz/.../Update-BIOSu...bezpecne...
Není to úplně nejaktuálnější návod (2009), nicméně se to s jeho pomocí dá v pohodě zvládnout.
Jen se prosím nelekni toho, že tam nejsou obrázky :)
( a taky toho, že autor občas vyplodí nějaký ...
pcworld.cz/.../Update-BIOSu...bezpecne...
Není to úplně nejaktuálnější návod (2009), nicméně se to s jeho pomocí dá v pohodě zvládnout.
Jen se prosím nelekni toho, že tam nejsou obrázky :)
( a taky toho, že autor občas vyplodí nějaký ...
- 29 Črc 2015 16:22
- Fórum: Diskuze, řešení problémů
- Téma: vypinani starsiho pc
- Odpovědi: 16
- Zobrazení: 5918
Re: vypinani starsiho pc
Pavuk29: Jistě, připadá. Píše po "Resetu CMOS", čili v 'čisté' verzi něco asi bude.
Nicméně samotný další reset je méně náročný, než update.
Nicméně samotný další reset je méně náročný, než update.
- 29 Črc 2015 11:34
- Fórum: Diskuze, řešení problémů
- Téma: vypinani starsiho pc
- Odpovědi: 16
- Zobrazení: 5918
Re: vypinani starsiho pc
Zdravím,
tak určitě bych udělal update BIOSu
Víš jak na to?
tak určitě bych udělal update BIOSu
Víš jak na to?
Přispějete na provoz fóra?