Nalezeno 17 výsledků hledání

od ifretka
03 Črc 2015 14:22
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: chybové hlášení inet32upd.exe - chybí OpenCL.dll
Odpovědi: 31
Zobrazení: 4983

Re: chybové hlášení inet32upd.exe - chybí OpenCL.dll

Dobře, spustím večer, teď už musím běžet. Kdyby byl problém, ozvu se.

Jinak moc děkuju, jste skvělý! :-)
od ifretka
03 Črc 2015 14:09
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: chybové hlášení inet32upd.exe - chybí OpenCL.dll
Odpovědi: 31
Zobrazení: 4983

Re: chybové hlášení inet32upd.exe - chybí OpenCL.dll

zřejmě ne, historie je v prohlížeči pořád smazaná, resp. začíná tím, co jsem prohlížela po tom velkém výmazu

no jestli to je bez šance, tak to nechme být :-) moc děkuju za pomoc s tou chybou
od ifretka
03 Črc 2015 13:57
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: chybové hlášení inet32upd.exe - chybí OpenCL.dll
Odpovědi: 31
Zobrazení: 4983

Re: chybové hlášení inet32upd.exe - chybí OpenCL.dll

zde:
Fix result of Farbar Recovery Scan Tool (x86) Version: 28-06-2015 01
Ran by Ivet at 2015-07-03 14:57:16 Run:3
Running from C:\Users\Ivet\Desktop
Loaded Profiles: Ivet (Available Profiles: Ivet)
Boot Mode: Normal

==============================================

fixlist content ...
od ifretka
03 Črc 2015 13:40
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: chybové hlášení inet32upd.exe - chybí OpenCL.dll
Odpovědi: 31
Zobrazení: 4983

Re: chybové hlášení inet32upd.exe - chybí OpenCL.dll

posílám fixlog

Fix result of Farbar Recovery Scan Tool (x86) Version: 28-06-2015 01
Ran by Ivet at 2015-07-03 14:38:08 Run:2
Running from C:\Users\Ivet\Desktop
Loaded Profiles: Ivet (Available Profiles: Ivet)
Boot Mode: Normal

==============================================

fixlist content ...
od ifretka
03 Črc 2015 10:54
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: chybové hlášení inet32upd.exe - chybí OpenCL.dll
Odpovědi: 31
Zobrazení: 4983

Re: chybové hlášení inet32upd.exe - chybí OpenCL.dll

Nene, tak to nemám :-) načítají se automaticky po spuštění chrome, tedy, ty které si tam při zavírání nechám. Ona by stačila třeba i historie ze dne před vymazáním, záložky se načítají, takže jdou i do historie.
A nebude to tím, že se tam nezabalily všechny soubory, proto nemůžete najít? :-) klidně ...
od ifretka
03 Črc 2015 10:25
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: chybové hlášení inet32upd.exe - chybí OpenCL.dll
Odpovědi: 31
Zobrazení: 4983

Re: chybové hlášení inet32upd.exe - chybí OpenCL.dll

Právě tato složka nejde - něco se mi do ní asi zabalilo, ale zřejmě to nebude vše, v průběhu vyběhla nějak chyba.
od ifretka
03 Črc 2015 10:19
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: chybové hlášení inet32upd.exe - chybí OpenCL.dll
Odpovědi: 31
Zobrazení: 4983

Re: chybové hlášení inet32upd.exe - chybí OpenCL.dll

To by bylo bezva :-) Akorát mi to píše, že složku nemohu zabalit, že prý nemám přístup. Ntb ale používám jen já, tak bych měla být správce.. Co radíte?

"Nelze vytvořit FRST.rar. Přístup byl odepřen."
od ifretka
03 Črc 2015 09:56
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: chybové hlášení inet32upd.exe - chybí OpenCL.dll
Odpovědi: 31
Zobrazení: 4983

Re: chybové hlášení inet32upd.exe - chybí OpenCL.dll

Děkuji a vkládám log. Dle mého neodborného oka ntb funguje normálně :-) možná se o něco zrychlil.

Půjde nějak obnovit historie z prohlížeče chrome, alespoň částečně, která se mi při předchozím kroku celá smazala?



# AdwCleaner v4.207 - Log vytvořen 03/07/2015 v 10:50:17
# Aktualizováno 21/06/2015 ...
od ifretka
03 Črc 2015 07:09
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: chybové hlášení inet32upd.exe - chybí OpenCL.dll
Odpovědi: 31
Zobrazení: 4983

Re: chybové hlášení inet32upd.exe - chybí OpenCL.dll

Zdravím :-) prosím ještě o další instrukce, ať to dotáhneme do konce :-) hláška se už neobjevuje.

Kdyby už FRST a uložené logy v txt nebyly pak třeba, můžu smazat?
od ifretka
02 Črc 2015 16:07
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: chybové hlášení inet32upd.exe - chybí OpenCL.dll
Odpovědi: 31
Zobrazení: 4983

Re: chybové hlášení inet32upd.exe - chybí OpenCL.dll

Provedla jsem dle instrukcí. Hláška se po restartu už neobjevila :-) Přikládám daný log. Je tedy vše OK??? :-)

Kdybych ještě mohla s jedním malichernějším dotazem - při tomto kroku se mi zavřel hlavní prohlížeč (chrome) a po restartu se vymazala veškerá historie a zavřely se mi panely se stránkami ...
od ifretka
02 Črc 2015 08:34
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: chybové hlášení inet32upd.exe - chybí OpenCL.dll
Odpovědi: 31
Zobrazení: 4983

Re: chybové hlášení inet32upd.exe - chybí OpenCL.dll

Moc děkuji, vše udělám dle návodu a pošlu dnes v podvečer, jakmile přijdu domů z práce. Dnes nemám svůj ntb u sebe. Děkuji
od ifretka
02 Črc 2015 08:13
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: chybové hlášení inet32upd.exe - chybí OpenCL.dll
Odpovědi: 31
Zobrazení: 4983

Re: chybové hlášení inet32upd.exe - chybí OpenCL.dll

Mohu poprosit o další radu, jak postupovat, aby chybová hláška zmizela?