Jinak moc děkuju, jste skvělý!
Nalezeno 17 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 03 Črc 2015 14:22
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: chybové hlášení inet32upd.exe - chybí OpenCL.dll
- Odpovědi: 31
- Zobrazení: 4983
Re: chybové hlášení inet32upd.exe - chybí OpenCL.dll
Dobře, spustím večer, teď už musím běžet. Kdyby byl problém, ozvu se.
Jinak moc děkuju, jste skvělý!
Jinak moc děkuju, jste skvělý!
- 03 Črc 2015 14:09
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: chybové hlášení inet32upd.exe - chybí OpenCL.dll
- Odpovědi: 31
- Zobrazení: 4983
Re: chybové hlášení inet32upd.exe - chybí OpenCL.dll
zřejmě ne, historie je v prohlížeči pořád smazaná, resp. začíná tím, co jsem prohlížela po tom velkém výmazu
no jestli to je bez šance, tak to nechme být
moc děkuju za pomoc s tou chybou
no jestli to je bez šance, tak to nechme být
- 03 Črc 2015 13:57
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: chybové hlášení inet32upd.exe - chybí OpenCL.dll
- Odpovědi: 31
- Zobrazení: 4983
Re: chybové hlášení inet32upd.exe - chybí OpenCL.dll
zde:
Fix result of Farbar Recovery Scan Tool (x86) Version: 28-06-2015 01
Ran by Ivet at 2015-07-03 14:57:16 Run:3
Running from C:\Users\Ivet\Desktop
Loaded Profiles: Ivet (Available Profiles: Ivet)
Boot Mode: Normal
==============================================
fixlist content ...
Fix result of Farbar Recovery Scan Tool (x86) Version: 28-06-2015 01
Ran by Ivet at 2015-07-03 14:57:16 Run:3
Running from C:\Users\Ivet\Desktop
Loaded Profiles: Ivet (Available Profiles: Ivet)
Boot Mode: Normal
==============================================
fixlist content ...
- 03 Črc 2015 13:40
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: chybové hlášení inet32upd.exe - chybí OpenCL.dll
- Odpovědi: 31
- Zobrazení: 4983
Re: chybové hlášení inet32upd.exe - chybí OpenCL.dll
posílám fixlog
Fix result of Farbar Recovery Scan Tool (x86) Version: 28-06-2015 01
Ran by Ivet at 2015-07-03 14:38:08 Run:2
Running from C:\Users\Ivet\Desktop
Loaded Profiles: Ivet (Available Profiles: Ivet)
Boot Mode: Normal
==============================================
fixlist content ...
Fix result of Farbar Recovery Scan Tool (x86) Version: 28-06-2015 01
Ran by Ivet at 2015-07-03 14:38:08 Run:2
Running from C:\Users\Ivet\Desktop
Loaded Profiles: Ivet (Available Profiles: Ivet)
Boot Mode: Normal
==============================================
fixlist content ...
- 03 Črc 2015 11:41
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: chybové hlášení inet32upd.exe - chybí OpenCL.dll
- Odpovědi: 31
- Zobrazení: 4983
Re: chybové hlášení inet32upd.exe - chybí OpenCL.dll
Už to šlo, posílám: http://leteckaposta.cz/446919232
- 03 Črc 2015 10:54
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: chybové hlášení inet32upd.exe - chybí OpenCL.dll
- Odpovědi: 31
- Zobrazení: 4983
Re: chybové hlášení inet32upd.exe - chybí OpenCL.dll
Nene, tak to nemám :-) načítají se automaticky po spuštění chrome, tedy, ty které si tam při zavírání nechám. Ona by stačila třeba i historie ze dne před vymazáním, záložky se načítají, takže jdou i do historie.
A nebude to tím, že se tam nezabalily všechny soubory, proto nemůžete najít? :-) klidně ...
A nebude to tím, že se tam nezabalily všechny soubory, proto nemůžete najít? :-) klidně ...
- 03 Črc 2015 10:35
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: chybové hlášení inet32upd.exe - chybí OpenCL.dll
- Odpovědi: 31
- Zobrazení: 4983
- 03 Črc 2015 10:25
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: chybové hlášení inet32upd.exe - chybí OpenCL.dll
- Odpovědi: 31
- Zobrazení: 4983
Re: chybové hlášení inet32upd.exe - chybí OpenCL.dll
Právě tato složka nejde - něco se mi do ní asi zabalilo, ale zřejmě to nebude vše, v průběhu vyběhla nějak chyba.
- 03 Črc 2015 10:19
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: chybové hlášení inet32upd.exe - chybí OpenCL.dll
- Odpovědi: 31
- Zobrazení: 4983
Re: chybové hlášení inet32upd.exe - chybí OpenCL.dll
To by bylo bezva
Akorát mi to píše, že složku nemohu zabalit, že prý nemám přístup. Ntb ale používám jen já, tak bych měla být správce.. Co radíte?
"Nelze vytvořit FRST.rar. Přístup byl odepřen."
"Nelze vytvořit FRST.rar. Přístup byl odepřen."
- 03 Črc 2015 10:03
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: chybové hlášení inet32upd.exe - chybí OpenCL.dll
- Odpovědi: 31
- Zobrazení: 4983
Re: chybové hlášení inet32upd.exe - chybí OpenCL.dll
Mohu se zeptat, proč? 
- 03 Črc 2015 09:56
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: chybové hlášení inet32upd.exe - chybí OpenCL.dll
- Odpovědi: 31
- Zobrazení: 4983
Re: chybové hlášení inet32upd.exe - chybí OpenCL.dll
Děkuji a vkládám log. Dle mého neodborného oka ntb funguje normálně :-) možná se o něco zrychlil.
Půjde nějak obnovit historie z prohlížeče chrome, alespoň částečně, která se mi při předchozím kroku celá smazala?
# AdwCleaner v4.207 - Log vytvořen 03/07/2015 v 10:50:17
# Aktualizováno 21/06/2015 ...
Půjde nějak obnovit historie z prohlížeče chrome, alespoň částečně, která se mi při předchozím kroku celá smazala?
# AdwCleaner v4.207 - Log vytvořen 03/07/2015 v 10:50:17
# Aktualizováno 21/06/2015 ...
- 03 Črc 2015 07:09
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: chybové hlášení inet32upd.exe - chybí OpenCL.dll
- Odpovědi: 31
- Zobrazení: 4983
Re: chybové hlášení inet32upd.exe - chybí OpenCL.dll
Zdravím
prosím ještě o další instrukce, ať to dotáhneme do konce
hláška se už neobjevuje.
Kdyby už FRST a uložené logy v txt nebyly pak třeba, můžu smazat?
Kdyby už FRST a uložené logy v txt nebyly pak třeba, můžu smazat?
- 02 Črc 2015 16:07
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: chybové hlášení inet32upd.exe - chybí OpenCL.dll
- Odpovědi: 31
- Zobrazení: 4983
Re: chybové hlášení inet32upd.exe - chybí OpenCL.dll
Provedla jsem dle instrukcí. Hláška se po restartu už neobjevila :-) Přikládám daný log. Je tedy vše OK??? :-)
Kdybych ještě mohla s jedním malichernějším dotazem - při tomto kroku se mi zavřel hlavní prohlížeč (chrome) a po restartu se vymazala veškerá historie a zavřely se mi panely se stránkami ...
Kdybych ještě mohla s jedním malichernějším dotazem - při tomto kroku se mi zavřel hlavní prohlížeč (chrome) a po restartu se vymazala veškerá historie a zavřely se mi panely se stránkami ...
- 02 Črc 2015 08:34
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: chybové hlášení inet32upd.exe - chybí OpenCL.dll
- Odpovědi: 31
- Zobrazení: 4983
Re: chybové hlášení inet32upd.exe - chybí OpenCL.dll
Moc děkuji, vše udělám dle návodu a pošlu dnes v podvečer, jakmile přijdu domů z práce. Dnes nemám svůj ntb u sebe. Děkuji
- 02 Črc 2015 08:13
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: chybové hlášení inet32upd.exe - chybí OpenCL.dll
- Odpovědi: 31
- Zobrazení: 4983
Re: chybové hlášení inet32upd.exe - chybí OpenCL.dll
Mohu poprosit o další radu, jak postupovat, aby chybová hláška zmizela?
Přispějete na provoz fóra?