Zdravím,
IBM ThinkPad T60 Windows XP-PRO + uživatel naprostý laik
po spuštění běží vše normálně včetně logon a pak jen problikne dole lišta start a tím to celé skončí. Přes správce úloh se dá spustit celá řada programů ale např. explorer to nespustí (opět pouze dole problikne lišta start).
Já bych ...
Nalezen 1 výsledek hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 13 Črv 2015 22:00
- Fórum: Všehochuť
- Téma: Nenaběhne plocha
- Odpovědi: 1
- Zobrazení: 1220
Přispějete na provoz fóra?