To beautyScreen teda mám nechat, nebo smazat?
Ty fotky, co je z nich exe asi smazat a neotvírat? Obnovit asi nepůjdou, že?
Díky
Nalezeno 13 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 21 Črc 2015 19:11
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Podezření na nějakou havěť JPG ->EXE
- Odpovědi: 13
- Zobrazení: 1835
- 21 Črc 2015 18:19
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Podezření na nějakou havěť JPG ->EXE
- Odpovědi: 13
- Zobrazení: 1835
Re: Podezření na nějakou havěť JPG ->EXE
Malwarebytes Anti-Malware
www.malwarebytes.org
Datum skenování: 21.7.2015
Čas skenování: 18:54:43
Protokol:
Správce: Ano
Verze: 0.0.0.0000
Databáze malwaru: v2015.07.21.05
Databáze rootkitů: v2015.07.17.01
Licence: Zkušební verze
Ochrana proti malwaru: Zapnuto
Ochrana proti škodlivým webovým ...
www.malwarebytes.org
Datum skenování: 21.7.2015
Čas skenování: 18:54:43
Protokol:
Správce: Ano
Verze: 0.0.0.0000
Databáze malwaru: v2015.07.21.05
Databáze rootkitů: v2015.07.17.01
Licence: Zkušební verze
Ochrana proti malwaru: Zapnuto
Ochrana proti škodlivým webovým ...
- 20 Črc 2015 20:37
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Podezření na nějakou havěť JPG ->EXE
- Odpovědi: 13
- Zobrazení: 1835
Re: Podezření na nějakou havěť JPG ->EXE
Provedeno. Dá se tedy nyní věřit PC, nebo mám zase udělat rsit log?
- 19 Črc 2015 20:30
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Podezření na nějakou havěť JPG ->EXE
- Odpovědi: 13
- Zobrazení: 1835
Re: Podezření na nějakou havěť JPG ->EXE
Logfile of random's system information tool 1.10 (written by random/random)
Run by martin at 2015-07-19 21:29:56
Microsoft® Windows Vista™ Home Premium Service Pack 2
System drive C: has 147 GB (50%) free of 296 GB
Total RAM: 3068 MB (41% free)
Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.4
Scan saved at ...
Run by martin at 2015-07-19 21:29:56
Microsoft® Windows Vista™ Home Premium Service Pack 2
System drive C: has 147 GB (50%) free of 296 GB
Total RAM: 3068 MB (41% free)
Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.4
Scan saved at ...
- 19 Črc 2015 18:48
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Podezření na nějakou havěť JPG ->EXE
- Odpovědi: 13
- Zobrazení: 1835
Re: Podezření na nějakou havěť JPG ->EXE
Logfile of random's system information tool 1.10 (written by random/random)
Run by martin at 2015-07-19 19:46:02
Microsoft® Windows Vista™ Home Premium Service Pack 2
System drive C: has 147 GB (49%) free of 296 GB
Total RAM: 3068 MB (41% free)
Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.4
Scan saved at ...
Run by martin at 2015-07-19 19:46:02
Microsoft® Windows Vista™ Home Premium Service Pack 2
System drive C: has 147 GB (49%) free of 296 GB
Total RAM: 3068 MB (41% free)
Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.4
Scan saved at ...
- 19 Črc 2015 18:01
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Podezření na nějakou havěť JPG ->EXE
- Odpovědi: 13
- Zobrazení: 1835
Re: Podezření na nějakou havěť JPG ->EXE
Ještě přidám data z ESETu co našel (cca 100 jpg převedených do exe, ale jen jeden označen jako škodlivý).
12.7.2015 21:07:18 C:\Users\martin\Pictures\2015 Bulharsko\130_PANA\P1300857.exe 3 0 0 Dokončeno
12.7.2015 20:32:26 C:\Users\martin\Pictures 25403 1 1 Dokončeno
8.7.2015 20:58:20 C:\ 283171 3 ...
12.7.2015 21:07:18 C:\Users\martin\Pictures\2015 Bulharsko\130_PANA\P1300857.exe 3 0 0 Dokončeno
12.7.2015 20:32:26 C:\Users\martin\Pictures 25403 1 1 Dokončeno
8.7.2015 20:58:20 C:\ 283171 3 ...
- 19 Črc 2015 09:27
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Podezření na nějakou havěť JPG ->EXE
- Odpovědi: 13
- Zobrazení: 1835
Podezření na nějakou havěť JPG ->EXE
Dobrý den,
kdysi jsem zde (http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=30&t=144626) řešil své obavy o nakazení NB přenosem dat z tohoto PC. nyní se ke mně dostal PC a potřeboval bych ho prověřit.
Problém je, že fotky JPG se mění na exe (jen některé) a na USB/SD kartě po přenesení data chybí, z něčeho ...
kdysi jsem zde (http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=30&t=144626) řešil své obavy o nakazení NB přenosem dat z tohoto PC. nyní se ke mně dostal PC a potřeboval bych ho prověřit.
Problém je, že fotky JPG se mění na exe (jen některé) a na USB/SD kartě po přenesení data chybí, z něčeho ...
- 29 Kvě 2015 12:42
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: Prosím o kontrolu
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 1220
Re: Prosím o kontrolu
Díky moc :thumbsup:
To byla ta lepší část, až se dostanu ke zdrojovému NB, tak se zase ozvu, ale asi do sekce řešení problémů. Protože to je problém s kamošovým NB, USB Flash i SD kartou, no za všechno může jeho NB. U něj se nakazila moje flashka a já ji strčil do svého NB. Tak jsem se chtěl ...
To byla ta lepší část, až se dostanu ke zdrojovému NB, tak se zase ozvu, ale asi do sekce řešení problémů. Protože to je problém s kamošovým NB, USB Flash i SD kartou, no za všechno může jeho NB. U něj se nakazila moje flashka a já ji strčil do svého NB. Tak jsem se chtěl ...
- 29 Kvě 2015 11:11
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: Prosím o kontrolu
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 1220
Re: Prosím o kontrolu
Flashka se zdá býti OK, co znamená to "Ohledne Cf bych te necim bacil" nechápu - asi jsem něco udělal blbě
.
Hlavně, aby nebylo něco v PC, abych si nenakazil např další flashku.
Hlavně, aby nebylo něco v PC, abych si nenakazil např další flashku.
- 28 Kvě 2015 21:29
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: Prosím o kontrolu
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 1220
Re: Prosím o kontrolu
Tak tady je vše v raru:
USBFIx- naskočil error, tak jsem zkusil aktualizovat verzi - to prošlo, napodruhé už se stejnou chybou
Zaujalo mě u té chyby AutoID v záhlaví okna
Díky a dobrou noc
USBFIx- naskočil error, tak jsem zkusil aktualizovat verzi - to prošlo, napodruhé už se stejnou chybou
Zaujalo mě u té chyby AutoID v záhlaví okna
Díky a dobrou noc
- 28 Kvě 2015 06:33
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: Prosím o kontrolu
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 1220
Re: Prosím o kontrolu
Ještě doplním, že problémem je asi autoits.bin, abyste věděli z čeho mám strach.
-viz http://www.tweakmysystem.com/fixerror-exe/autoitsc.bin.html
Z takto napadeného PC jsem strčil USB FLASH do svého PC (na flashku u zdroje jsem nahrál data(foto+video) a po přenesení na USB něco chybí, z něčeho ...
-viz http://www.tweakmysystem.com/fixerror-exe/autoitsc.bin.html
Z takto napadeného PC jsem strčil USB FLASH do svého PC (na flashku u zdroje jsem nahrál data(foto+video) a po přenesení na USB něco chybí, z něčeho ...
- 27 Kvě 2015 19:40
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: Prosím o kontrolu
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 1220
Re: Prosím o kontrolu
a pokračování
======List of drivers (R=Running, S=Stopped, 0=Boot, 1=System, 2=Auto, 3=Demand, 4=Disabled)======
R0 AVGIDSHA;AVGIDSHA; C:\Windows\system32\DRIVERS\avgidsha.sys [2015-05-07 253920]
R0 Avgloga;AVG Logging Driver; C:\Windows\system32\DRIVERS\avgloga.sys [2015-05-07 378336]
R0 ...
======List of drivers (R=Running, S=Stopped, 0=Boot, 1=System, 2=Auto, 3=Demand, 4=Disabled)======
R0 AVGIDSHA;AVGIDSHA; C:\Windows\system32\DRIVERS\avgidsha.sys [2015-05-07 253920]
R0 Avgloga;AVG Logging Driver; C:\Windows\system32\DRIVERS\avgloga.sys [2015-05-07 378336]
R0 ...
- 27 Kvě 2015 19:40
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: Prosím o kontrolu
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 1220
Prosím o kontrolu
Zdravím, strčil jsem do PC asi zavirovanou flesku. Flash disk naformátován, ale PC se mi nechce formátovat.
Předem díky
Logfile of random's system information tool 1.10 (written by random/random)
Run by Petr at 2015-05-27 20:28:55
Microsoft Windows 7 Professional Service Pack 1
System drive C: has ...
Předem díky
Logfile of random's system information tool 1.10 (written by random/random)
Run by Petr at 2015-05-27 20:28:55
Microsoft Windows 7 Professional Service Pack 1
System drive C: has ...
Přispějete na provoz fóra?