Nalezeno 13 výsledků hledání

od BadVir
21 Črc 2015 19:11
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Podezření na nějakou havěť JPG ->EXE
Odpovědi: 13
Zobrazení: 1835

Re: Podezření na nějakou havěť JPG ->EXE

To beautyScreen teda mám nechat, nebo smazat?
Ty fotky, co je z nich exe asi smazat a neotvírat? Obnovit asi nepůjdou, že?
Díky
od BadVir
21 Črc 2015 18:19
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Podezření na nějakou havěť JPG ->EXE
Odpovědi: 13
Zobrazení: 1835

Re: Podezření na nějakou havěť JPG ->EXE

Malwarebytes Anti-Malware
www.malwarebytes.org

Datum skenování: 21.7.2015
Čas skenování: 18:54:43
Protokol:
Správce: Ano

Verze: 0.0.0.0000
Databáze malwaru: v2015.07.21.05
Databáze rootkitů: v2015.07.17.01
Licence: Zkušební verze
Ochrana proti malwaru: Zapnuto
Ochrana proti škodlivým webovým ...
od BadVir
20 Črc 2015 20:37
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Podezření na nějakou havěť JPG ->EXE
Odpovědi: 13
Zobrazení: 1835

Re: Podezření na nějakou havěť JPG ->EXE

Provedeno. Dá se tedy nyní věřit PC, nebo mám zase udělat rsit log?
od BadVir
19 Črc 2015 20:30
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Podezření na nějakou havěť JPG ->EXE
Odpovědi: 13
Zobrazení: 1835

Re: Podezření na nějakou havěť JPG ->EXE

Logfile of random's system information tool 1.10 (written by random/random)
Run by martin at 2015-07-19 21:29:56
Microsoft® Windows Vista™ Home Premium Service Pack 2
System drive C: has 147 GB (50%) free of 296 GB
Total RAM: 3068 MB (41% free)

Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.4
Scan saved at ...
od BadVir
19 Črc 2015 18:48
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Podezření na nějakou havěť JPG ->EXE
Odpovědi: 13
Zobrazení: 1835

Re: Podezření na nějakou havěť JPG ->EXE

Logfile of random's system information tool 1.10 (written by random/random)
Run by martin at 2015-07-19 19:46:02
Microsoft® Windows Vista™ Home Premium Service Pack 2
System drive C: has 147 GB (49%) free of 296 GB
Total RAM: 3068 MB (41% free)

Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.4
Scan saved at ...
od BadVir
19 Črc 2015 18:01
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Podezření na nějakou havěť JPG ->EXE
Odpovědi: 13
Zobrazení: 1835

Re: Podezření na nějakou havěť JPG ->EXE

Ještě přidám data z ESETu co našel (cca 100 jpg převedených do exe, ale jen jeden označen jako škodlivý).

12.7.2015 21:07:18 C:\Users\martin\Pictures\2015 Bulharsko\130_PANA\P1300857.exe 3 0 0 Dokončeno
12.7.2015 20:32:26 C:\Users\martin\Pictures 25403 1 1 Dokončeno
8.7.2015 20:58:20 C:\ 283171 3 ...
od BadVir
19 Črc 2015 09:27
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Podezření na nějakou havěť JPG ->EXE
Odpovědi: 13
Zobrazení: 1835

Podezření na nějakou havěť JPG ->EXE

Dobrý den,

kdysi jsem zde (http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=30&t=144626) řešil své obavy o nakazení NB přenosem dat z tohoto PC. nyní se ke mně dostal PC a potřeboval bych ho prověřit.

Problém je, že fotky JPG se mění na exe (jen některé) a na USB/SD kartě po přenesení data chybí, z něčeho ...
od BadVir
29 Kvě 2015 12:42
Fórum: Preventivní kontroly logů
Téma: Prosím o kontrolu
Odpovědi: 5
Zobrazení: 1220

Re: Prosím o kontrolu

Díky moc :thumbsup:

To byla ta lepší část, až se dostanu ke zdrojovému NB, tak se zase ozvu, ale asi do sekce řešení problémů. Protože to je problém s kamošovým NB, USB Flash i SD kartou, no za všechno může jeho NB. U něj se nakazila moje flashka a já ji strčil do svého NB. Tak jsem se chtěl ...
od BadVir
29 Kvě 2015 11:11
Fórum: Preventivní kontroly logů
Téma: Prosím o kontrolu
Odpovědi: 5
Zobrazení: 1220

Re: Prosím o kontrolu

Flashka se zdá býti OK, co znamená to "Ohledne Cf bych te necim bacil" nechápu - asi jsem něco udělal blbě :?:.
Hlavně, aby nebylo něco v PC, abych si nenakazil např další flashku.
od BadVir
28 Kvě 2015 21:29
Fórum: Preventivní kontroly logů
Téma: Prosím o kontrolu
Odpovědi: 5
Zobrazení: 1220

Re: Prosím o kontrolu

Tak tady je vše v raru:
USBFIx- naskočil error, tak jsem zkusil aktualizovat verzi - to prošlo, napodruhé už se stejnou chybou
Zaujalo mě u té chyby AutoID v záhlaví okna
Díky a dobrou noc
od BadVir
28 Kvě 2015 06:33
Fórum: Preventivní kontroly logů
Téma: Prosím o kontrolu
Odpovědi: 5
Zobrazení: 1220

Re: Prosím o kontrolu

Ještě doplním, že problémem je asi autoits.bin, abyste věděli z čeho mám strach.

-viz http://www.tweakmysystem.com/fixerror-exe/autoitsc.bin.html

Z takto napadeného PC jsem strčil USB FLASH do svého PC (na flashku u zdroje jsem nahrál data(foto+video) a po přenesení na USB něco chybí, z něčeho ...
od BadVir
27 Kvě 2015 19:40
Fórum: Preventivní kontroly logů
Téma: Prosím o kontrolu
Odpovědi: 5
Zobrazení: 1220

Re: Prosím o kontrolu

a pokračování


======List of drivers (R=Running, S=Stopped, 0=Boot, 1=System, 2=Auto, 3=Demand, 4=Disabled)======

R0 AVGIDSHA;AVGIDSHA; C:\Windows\system32\DRIVERS\avgidsha.sys [2015-05-07 253920]
R0 Avgloga;AVG Logging Driver; C:\Windows\system32\DRIVERS\avgloga.sys [2015-05-07 378336]
R0 ...
od BadVir
27 Kvě 2015 19:40
Fórum: Preventivní kontroly logů
Téma: Prosím o kontrolu
Odpovědi: 5
Zobrazení: 1220

Prosím o kontrolu

Zdravím, strčil jsem do PC asi zavirovanou flesku. Flash disk naformátován, ale PC se mi nechce formátovat.
Předem díky

Logfile of random's system information tool 1.10 (written by random/random)
Run by Petr at 2015-05-27 20:28:55
Microsoft Windows 7 Professional Service Pack 1
System drive C: has ...