Nalezeno 18 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 18 Zář 2015 13:05
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Chcem preklepnpť starý PC
- Odpovědi: 9
- Zobrazení: 974
Re: Chcem preklepnpť starý PC
Ďakujem ešte raz. Vyskúšam programy a uvidím. Aspoň aby ho trošku prečistilo. 
- 18 Zář 2015 12:52
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Chcem preklepnpť starý PC
- Odpovědi: 9
- Zobrazení: 974
Re: Chcem preklepnpť starý PC
Ďakujem, ale na sieť nemám prístup už asi 4 roky. Teraz to riešim cez tablet a laptop. Skôr by asi pomohol nejaký program, čo by ho vedel vyčistiť. :-/
- 18 Zář 2015 12:23
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Chcem preklepnpť starý PC
- Odpovědi: 9
- Zobrazení: 974
Re: Chcem preklepnpť starý PC
Nuž tak DDS spravil čo mal.
Tu je výpis logu:
DDS (Ver_2012-11-20.01) - FAT32_x86
Internet Explorer: 6.0.2600.0 BrowserJavaVersion: 1.6.0_29
Run by administrator at 13:49:20 on 2015-09-18
Microsoft Windows 2000 Server 5.0.2195.1.1250.421.1029.18.254.77 [GMT 2:00]
.
.
============== Running ...
Tu je výpis logu:
DDS (Ver_2012-11-20.01) - FAT32_x86
Internet Explorer: 6.0.2600.0 BrowserJavaVersion: 1.6.0_29
Run by administrator at 13:49:20 on 2015-09-18
Microsoft Windows 2000 Server 5.0.2195.1.1250.421.1029.18.254.77 [GMT 2:00]
.
.
============== Running ...
- 18 Zář 2015 11:53
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Chcem preklepnpť starý PC
- Odpovědi: 9
- Zobrazení: 974
Re: Chcem preklepnpť starý PC
ano skusal. Skusim este tie zvysne uvidim co to spravi.
Ako som spominal, ja ho mam z otcovej firmy uz 12 rokov doma na stare hry a pisanie. Len tak pre zabavu.
Ako som spominal, ja ho mam z otcovej firmy uz 12 rokov doma na stare hry a pisanie. Len tak pre zabavu.
- 18 Zář 2015 11:25
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Chcem preklepnpť starý PC
- Odpovědi: 9
- Zobrazení: 974
Re: Chcem preklepnpť starý PC
zdravím jedná sa o verziu server 4.0 pravdepodobne professional. Kedysi slúžil ako serverový PC vá firme ale asi 12 rokov ho mám doma. Robil som na ňom akurát tak defragmentácie... občas niečo vymazal... RSIT ani FRST nechcel spustit. Napisal, že neplatná verzia win32 
- 18 Zář 2015 10:08
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Chcem preklepnpť starý PC
- Odpovědi: 9
- Zobrazení: 974
Chcem preklepnpť starý PC
Dobrý deň, rád by som preklepol svoj starý PC Windows 2000 NT 64Bit. Vedeli by ste mi poradiť?
PC funguje stále uspokojivo, avšak nikdy som ho poriadne nečistil. Rád by som vedel, či by sa to vôbec nejak dalo.
Ďakujem za odpoveď.
PC funguje stále uspokojivo, avšak nikdy som ho poriadne nečistil. Rád by som vedel, či by sa to vôbec nejak dalo.
Ďakujem za odpoveď.
- 14 Črv 2015 09:35
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: Všeobecná kontrola pre istotu...
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 1247
Re: Všeobecná kontrola pre istotu...
Zdravím, tak mám docela zlú správu. Brat mi včera priznal, že OS na tomto PC je cracknutý...
A pokiaľ dobre rozumiem pravidlám, tak asi nič z toho...
Preto sa ospravedlňujem. Ale ďakujem za Váš drahocenný čas.
Preto sa ospravedlňujem. Ale ďakujem za Váš drahocenný čas.
- 10 Črv 2015 12:03
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: Všeobecná kontrola pre istotu...
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 1247
Re: Všeobecná kontrola pre istotu...
Zdravím....
Tak čo sa týka OS, tak neviem, brat dostal PC ako dar. (nie odo mňa)
Čo sa týka vami požadovanej procedúry, tak to asi vykonám cez víkend, pretože momentálne má brat notebook so sebou na škole...
Zatiaľ ďakujem.
A prosím o trpezlivosť...
Pex
Tak čo sa týka OS, tak neviem, brat dostal PC ako dar. (nie odo mňa)
Čo sa týka vami požadovanej procedúry, tak to asi vykonám cez víkend, pretože momentálne má brat notebook so sebou na škole...
Zatiaľ ďakujem.
Pex
- 06 Črv 2015 17:19
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: Všeobecná kontrola pre istotu...
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 1247
Všeobecná kontrola pre istotu...
Dobrý deň, rád by som pre istotu chcel dať skontrolovať bratov PC... ďakujem
prikladám FRST log.
Scan result of Farbar Recovery Scan Tool (FRST) (x64) Version:06-06-2015
Ran by Stefan (administrator) on STEFAN-PC on 06-06-2015 18:11:04
Running from C:\Users\Stefan\Desktop
Loaded Profiles: Stefan ...
prikladám FRST log.
Scan result of Farbar Recovery Scan Tool (FRST) (x64) Version:06-06-2015
Ran by Stefan (administrator) on STEFAN-PC on 06-06-2015 18:11:04
Running from C:\Users\Stefan\Desktop
Loaded Profiles: Stefan ...
- 21 Kvě 2015 22:59
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Problém s inet32upd.exe
- Odpovědi: 11
- Zobrazení: 1573
Re: Problém s inet32upd.exe
Ďakujem ešte raz. Veľmi ste mi pomohli. Prajem dobrú noc.
- 21 Kvě 2015 22:57
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Problém s inet32upd.exe
- Odpovědi: 11
- Zobrazení: 1573
Re: Problém s inet32upd.exe
Tu je log od Adw...
# AdwCleaner v4.205 - Log vytvorený 21/05/2015 at 23:54:55
# Aktualizované 21/05/2015 by Xplode
# Databáza : 2015-05-21.2 [Server]
# Operačný systém : Windows 7 Professional Service Pack 1 (x64)
# Uživateľské meno : PC - PC-PC
# Spustené z : C:\Users\PC\Desktop\adwcleaner_4.205 ...
# AdwCleaner v4.205 - Log vytvorený 21/05/2015 at 23:54:55
# Aktualizované 21/05/2015 by Xplode
# Databáza : 2015-05-21.2 [Server]
# Operačný systém : Windows 7 Professional Service Pack 1 (x64)
# Uživateľské meno : PC - PC-PC
# Spustené z : C:\Users\PC\Desktop\adwcleaner_4.205 ...
- 21 Kvě 2015 22:51
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Problém s inet32upd.exe
- Odpovědi: 11
- Zobrazení: 1573
Re: Problém s inet32upd.exe
Ok... Tá tabuľka čo vyskakovala predtým už neotravuje... BIG THANK YOU! idem ešte urobiť ten proces s ADW....
- 21 Kvě 2015 22:47
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Problém s inet32upd.exe
- Odpovědi: 11
- Zobrazení: 1573
Re: Problém s inet32upd.exe
nie iba som ho presunul na plochu.... možno sa vtedy spustil... ale potom som vlastne vypol pc... tak neviem...
- 21 Kvě 2015 22:46
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Problém s inet32upd.exe
- Odpovědi: 11
- Zobrazení: 1573
Re: Problém s inet32upd.exe
Fix result of Farbar Recovery Scan Tool (x64) Version: 21-05-2015
Ran by PC at 2015-05-21 23:40:47 Run:1
Running from C:\Users\PC\Desktop
Loaded Profiles: PC (Available profiles: PC)
Boot Mode: Normal
==============================================
Content of fixlist:
*****************
Start ...
Ran by PC at 2015-05-21 23:40:47 Run:1
Running from C:\Users\PC\Desktop
Loaded Profiles: PC (Available profiles: PC)
Boot Mode: Normal
==============================================
Content of fixlist:
*****************
Start ...
- 21 Kvě 2015 22:36
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Problém s inet32upd.exe
- Odpovědi: 11
- Zobrazení: 1573
Re: Problém s inet32upd.exe
s CF som nerobil nič...iba ho mám stiahnutý... vôbec som ho nespúšťal.
Přispějete na provoz fóra?