Nalezeno 18 výsledků hledání

od Pexauteau
18 Zář 2015 13:05
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Chcem preklepnpť starý PC
Odpovědi: 9
Zobrazení: 974

Re: Chcem preklepnpť starý PC

Ďakujem ešte raz. Vyskúšam programy a uvidím. Aspoň aby ho trošku prečistilo. :D
od Pexauteau
18 Zář 2015 12:52
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Chcem preklepnpť starý PC
Odpovědi: 9
Zobrazení: 974

Re: Chcem preklepnpť starý PC

Ďakujem, ale na sieť nemám prístup už asi 4 roky. Teraz to riešim cez tablet a laptop. Skôr by asi pomohol nejaký program, čo by ho vedel vyčistiť. :-/
od Pexauteau
18 Zář 2015 12:23
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Chcem preklepnpť starý PC
Odpovědi: 9
Zobrazení: 974

Re: Chcem preklepnpť starý PC

Nuž tak DDS spravil čo mal.

Tu je výpis logu:

DDS (Ver_2012-11-20.01) - FAT32_x86
Internet Explorer: 6.0.2600.0 BrowserJavaVersion: 1.6.0_29
Run by administrator at 13:49:20 on 2015-09-18
Microsoft Windows 2000 Server 5.0.2195.1.1250.421.1029.18.254.77 [GMT 2:00]
.
.
============== Running ...
od Pexauteau
18 Zář 2015 11:53
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Chcem preklepnpť starý PC
Odpovědi: 9
Zobrazení: 974

Re: Chcem preklepnpť starý PC

ano skusal. Skusim este tie zvysne uvidim co to spravi.

Ako som spominal, ja ho mam z otcovej firmy uz 12 rokov doma na stare hry a pisanie. Len tak pre zabavu.
od Pexauteau
18 Zář 2015 11:25
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Chcem preklepnpť starý PC
Odpovědi: 9
Zobrazení: 974

Re: Chcem preklepnpť starý PC

zdravím jedná sa o verziu server 4.0 pravdepodobne professional. Kedysi slúžil ako serverový PC vá firme ale asi 12 rokov ho mám doma. Robil som na ňom akurát tak defragmentácie... občas niečo vymazal... RSIT ani FRST nechcel spustit. Napisal, že neplatná verzia win32 :-(
od Pexauteau
18 Zář 2015 10:08
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Chcem preklepnpť starý PC
Odpovědi: 9
Zobrazení: 974

Chcem preklepnpť starý PC

Dobrý deň, rád by som preklepol svoj starý PC Windows 2000 NT 64Bit. Vedeli by ste mi poradiť?
PC funguje stále uspokojivo, avšak nikdy som ho poriadne nečistil. Rád by som vedel, či by sa to vôbec nejak dalo.

Ďakujem za odpoveď.
od Pexauteau
14 Črv 2015 09:35
Fórum: Preventivní kontroly logů
Téma: Všeobecná kontrola pre istotu...
Odpovědi: 5
Zobrazení: 1247

Re: Všeobecná kontrola pre istotu...

Zdravím, tak mám docela zlú správu. Brat mi včera priznal, že OS na tomto PC je cracknutý... :( A pokiaľ dobre rozumiem pravidlám, tak asi nič z toho... :(

Preto sa ospravedlňujem. Ale ďakujem za Váš drahocenný čas. :worship:
od Pexauteau
10 Črv 2015 12:03
Fórum: Preventivní kontroly logů
Téma: Všeobecná kontrola pre istotu...
Odpovědi: 5
Zobrazení: 1247

Re: Všeobecná kontrola pre istotu...

Zdravím....

Tak čo sa týka OS, tak neviem, brat dostal PC ako dar. (nie odo mňa)

Čo sa týka vami požadovanej procedúry, tak to asi vykonám cez víkend, pretože momentálne má brat notebook so sebou na škole...

Zatiaľ ďakujem. :worship: A prosím o trpezlivosť...

Pex
od Pexauteau
06 Črv 2015 17:19
Fórum: Preventivní kontroly logů
Téma: Všeobecná kontrola pre istotu...
Odpovědi: 5
Zobrazení: 1247

Všeobecná kontrola pre istotu...

Dobrý deň, rád by som pre istotu chcel dať skontrolovať bratov PC... ďakujem

prikladám FRST log.

Scan result of Farbar Recovery Scan Tool (FRST) (x64) Version:06-06-2015
Ran by Stefan (administrator) on STEFAN-PC on 06-06-2015 18:11:04
Running from C:\Users\Stefan\Desktop
Loaded Profiles: Stefan ...
od Pexauteau
21 Kvě 2015 22:59
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Problém s inet32upd.exe
Odpovědi: 11
Zobrazení: 1573

Re: Problém s inet32upd.exe

Ďakujem ešte raz. Veľmi ste mi pomohli. Prajem dobrú noc.
od Pexauteau
21 Kvě 2015 22:57
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Problém s inet32upd.exe
Odpovědi: 11
Zobrazení: 1573

Re: Problém s inet32upd.exe

Tu je log od Adw...

# AdwCleaner v4.205 - Log vytvorený 21/05/2015 at 23:54:55
# Aktualizované 21/05/2015 by Xplode
# Databáza : 2015-05-21.2 [Server]
# Operačný systém : Windows 7 Professional Service Pack 1 (x64)
# Uživateľské meno : PC - PC-PC
# Spustené z : C:\Users\PC\Desktop\adwcleaner_4.205 ...
od Pexauteau
21 Kvě 2015 22:51
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Problém s inet32upd.exe
Odpovědi: 11
Zobrazení: 1573

Re: Problém s inet32upd.exe

Ok... Tá tabuľka čo vyskakovala predtým už neotravuje... BIG THANK YOU! idem ešte urobiť ten proces s ADW....
od Pexauteau
21 Kvě 2015 22:47
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Problém s inet32upd.exe
Odpovědi: 11
Zobrazení: 1573

Re: Problém s inet32upd.exe

nie iba som ho presunul na plochu.... možno sa vtedy spustil... ale potom som vlastne vypol pc... tak neviem...
od Pexauteau
21 Kvě 2015 22:46
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Problém s inet32upd.exe
Odpovědi: 11
Zobrazení: 1573

Re: Problém s inet32upd.exe

Fix result of Farbar Recovery Scan Tool (x64) Version: 21-05-2015
Ran by PC at 2015-05-21 23:40:47 Run:1
Running from C:\Users\PC\Desktop
Loaded Profiles: PC (Available profiles: PC)
Boot Mode: Normal
==============================================

Content of fixlist:
*****************
Start ...
od Pexauteau
21 Kvě 2015 22:36
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Problém s inet32upd.exe
Odpovědi: 11
Zobrazení: 1573

Re: Problém s inet32upd.exe

s CF som nerobil nič...iba ho mám stiahnutý... vôbec som ho nespúšťal.