Nalezeno 15 výsledků hledání

od Raidon
21 Kvě 2015 19:32
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Pomalé PC, padání programů
Odpovědi: 28
Zobrazení: 3774

Re: Pomalé PC, padání programů

Jo super to bude vše ! :James008:

Díky fakt moc za pomoc a přeji pěkný zbytek dne, nashle :mrgreen: :worship:
od Raidon
21 Kvě 2015 18:43
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Pomalé PC, padání programů
Odpovědi: 28
Zobrazení: 3774

Re: Pomalé PC, padání programů

Tak to vypadá, že už to šlape v pohodě, žádné padání programů nebo neodpovídání. Prohlížeč i PC jedou rychleji :|
od Raidon
21 Kvě 2015 13:58
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Pomalé PC, padání programů
Odpovědi: 28
Zobrazení: 3774

Re: Pomalé PC, padání programů

Jasné, zatím díky moc za pomoc :worship: :thumbsup:
od Raidon
21 Kvě 2015 13:49
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Pomalé PC, padání programů
Odpovědi: 28
Zobrazení: 3774

Re: Pomalé PC, padání programů

No ještě jsem to dneskaj nechal projet Avastem a ten my našel nějaký vir win3 v adblockeru, tak se dal do karantény a vypadá to, že už ani ten prohlížeč neblbne :)

Tak zatím to vypadá, že se tomu opravdu ulevilo, ale mam PC zapnutý chvilku tak bych sem večer ještě napsal, jestli je to v pořádku ...
od Raidon
21 Kvě 2015 13:14
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Pomalé PC, padání programů
Odpovědi: 28
Zobrazení: 3774

Re: Pomalé PC, padání programů

Zdravím, tak jsem ten test udělal a screen jsem dal do přilohy v raru, protože kdybych ho hodil sem, tak by nešlo nic přečíst ;)
od Raidon
20 Kvě 2015 23:43
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Pomalé PC, padání programů
Odpovědi: 28
Zobrazení: 3774

Re: Pomalé PC, padání programů

No snad nebude vadit, když to pošlu až spíš ráno, protože když ma můj "super" PC větší zátěž, tak začne tak divně pískat, nevím jestli to píska CPU nebo harddisk, ještě sem to nějak neřešil :D No a nechcu vzbudit při tem testu půlku domu :D

Zatím fakt moc díky za pomoc :thumbsup:
ráno pošlu screen ...
od Raidon
20 Kvě 2015 23:22
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Pomalé PC, padání programů
Odpovědi: 28
Zobrazení: 3774

Re: Pomalé PC, padání programů

A tady je ten fixlog ;) A ten bod obnovy jsem na Vaše doporučení taky zapl :James008:

-----------------------------------------------

Fix result of Farbar Recovery Tool (FRST written by Farbar) (x64) Version: 19-05-2015
Ran by Patrik at 2015-05-21 00:15:24 Run:1
Running from C:\Users\Patrik ...
od Raidon
20 Kvě 2015 23:12
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Pomalé PC, padání programů
Odpovědi: 28
Zobrazení: 3774

Re: Pomalé PC, padání programů

No místo přidat do archivu jsem dal odeslat na plochu v ZIPU, ale když jsem v archivu nastavoval ulozit na plochu tak to nešlo, tak nevím jaký je v tom moc rozdíl :D Jinak jsem to už odeslal ;)
od Raidon
20 Kvě 2015 23:05
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Pomalé PC, padání programů
Odpovědi: 28
Zobrazení: 3774

Re: Pomalé PC, padání programů

Aaaaa už sem na to došel :D Hned to du poslat :D
od Raidon
20 Kvě 2015 22:58
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Pomalé PC, padání programů
Odpovědi: 28
Zobrazení: 3774

Re: Pomalé PC, padání programů

Nepomohlo, hlásí to pořád, že byl přistup odepřen, ale nehlásí to Avast, ale Winrar. Nemůže to být spíš nějaký script v tem viru, že to nejde ? :D
od Raidon
20 Kvě 2015 22:49
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Pomalé PC, padání programů
Odpovědi: 28
Zobrazení: 3774

Re: Pomalé PC, padání programů

Když ho chci dat do raru nebo zipu tak mě to odepře přístup a nebo zahlásí, že je to vir :-/
od Raidon
20 Kvě 2015 22:39
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Pomalé PC, padání programů
Odpovědi: 28
Zobrazení: 3774

Re: Pomalé PC, padání programů

No nainstaloval jsem Avast místo MSE a dal vyhledat viry, no a ten ntvdm.vbe mě to označilo jako vir a hodilo do karantény :D Takže co teď ? Mám ho označit jako falešný poplach a poslat ho ? :D
od Raidon
20 Kvě 2015 22:11
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Pomalé PC, padání programů
Odpovědi: 28
Zobrazení: 3774

Re: Pomalé PC, padání programů

Podle teho návodu mají zustat jen soubory FRST.txt a Addition.txt a mam tu jeste FRST2.txt ten mam smazat nebo taky zkopírovat ? :D

jinak ten additional jsem prilozil a tady je log FRST

---------------------------------

Scan result of Farbar Recovery Scan Tool (FRST) (x64) Version: 19-05-2015
Ran ...
od Raidon
20 Kvě 2015 21:59
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Pomalé PC, padání programů
Odpovědi: 28
Zobrazení: 3774

Re: Pomalé PC, padání programů

Díky za rychlou odpověď :P

Tady je ten log z Adwcleaner

---------------------------------------------------

# AdwCleaner v4.204 - Log vytvořen 20/05/2015 v 22:55:33
# Aktualizováno 12/05/2015 by Xplode
# Databáze : 2015-05-20.1 [Server]
# Operační system : Windows 7 Professional Service Pack 1 ...
od Raidon
20 Kvě 2015 21:41
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Pomalé PC, padání programů
Odpovědi: 28
Zobrazení: 3774

Pomalé PC, padání programů

Zdravím, mám problém a kamarád my doporučil, ať napíšu sem ;)

Už nějakou dobu mám hrozně pomalý PC, programy často neodpovídají a někdy se mě sám od sebe vypne PC. Zkoušel jsem kompl projet anti malware programy (CCleaner a Spybot S&D), ale moc to nepomohlo, tak se obracím sem, jestli bych mohl ...