Díky fakt moc za pomoc a přeji pěkný zbytek dne, nashle
Nalezeno 15 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 21 Kvě 2015 19:32
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Pomalé PC, padání programů
- Odpovědi: 28
- Zobrazení: 3774
Re: Pomalé PC, padání programů
Jo super to bude vše !
Díky fakt moc za pomoc a přeji pěkný zbytek dne, nashle

Díky fakt moc za pomoc a přeji pěkný zbytek dne, nashle
- 21 Kvě 2015 18:43
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Pomalé PC, padání programů
- Odpovědi: 28
- Zobrazení: 3774
Re: Pomalé PC, padání programů
Tak to vypadá, že už to šlape v pohodě, žádné padání programů nebo neodpovídání. Prohlížeč i PC jedou rychleji 
- 21 Kvě 2015 13:58
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Pomalé PC, padání programů
- Odpovědi: 28
- Zobrazení: 3774
Re: Pomalé PC, padání programů
Jasné, zatím díky moc za pomoc

- 21 Kvě 2015 13:49
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Pomalé PC, padání programů
- Odpovědi: 28
- Zobrazení: 3774
Re: Pomalé PC, padání programů
No ještě jsem to dneskaj nechal projet Avastem a ten my našel nějaký vir win3 v adblockeru, tak se dal do karantény a vypadá to, že už ani ten prohlížeč neblbne :)
Tak zatím to vypadá, že se tomu opravdu ulevilo, ale mam PC zapnutý chvilku tak bych sem večer ještě napsal, jestli je to v pořádku ...
Tak zatím to vypadá, že se tomu opravdu ulevilo, ale mam PC zapnutý chvilku tak bych sem večer ještě napsal, jestli je to v pořádku ...
- 21 Kvě 2015 13:14
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Pomalé PC, padání programů
- Odpovědi: 28
- Zobrazení: 3774
Re: Pomalé PC, padání programů
Zdravím, tak jsem ten test udělal a screen jsem dal do přilohy v raru, protože kdybych ho hodil sem, tak by nešlo nic přečíst 
- 20 Kvě 2015 23:43
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Pomalé PC, padání programů
- Odpovědi: 28
- Zobrazení: 3774
Re: Pomalé PC, padání programů
No snad nebude vadit, když to pošlu až spíš ráno, protože když ma můj "super" PC větší zátěž, tak začne tak divně pískat, nevím jestli to píska CPU nebo harddisk, ještě sem to nějak neřešil :D No a nechcu vzbudit při tem testu půlku domu :D
Zatím fakt moc díky za pomoc :thumbsup:
ráno pošlu screen ...
Zatím fakt moc díky za pomoc :thumbsup:
ráno pošlu screen ...
- 20 Kvě 2015 23:22
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Pomalé PC, padání programů
- Odpovědi: 28
- Zobrazení: 3774
Re: Pomalé PC, padání programů
A tady je ten fixlog ;) A ten bod obnovy jsem na Vaše doporučení taky zapl :James008:
-----------------------------------------------
Fix result of Farbar Recovery Tool (FRST written by Farbar) (x64) Version: 19-05-2015
Ran by Patrik at 2015-05-21 00:15:24 Run:1
Running from C:\Users\Patrik ...
-----------------------------------------------
Fix result of Farbar Recovery Tool (FRST written by Farbar) (x64) Version: 19-05-2015
Ran by Patrik at 2015-05-21 00:15:24 Run:1
Running from C:\Users\Patrik ...
- 20 Kvě 2015 23:12
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Pomalé PC, padání programů
- Odpovědi: 28
- Zobrazení: 3774
Re: Pomalé PC, padání programů
No místo přidat do archivu jsem dal odeslat na plochu v ZIPU, ale když jsem v archivu nastavoval ulozit na plochu tak to nešlo, tak nevím jaký je v tom moc rozdíl
Jinak jsem to už odeslal 
- 20 Kvě 2015 23:05
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Pomalé PC, padání programů
- Odpovědi: 28
- Zobrazení: 3774
Re: Pomalé PC, padání programů
Aaaaa už sem na to došel
Hned to du poslat 
- 20 Kvě 2015 22:58
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Pomalé PC, padání programů
- Odpovědi: 28
- Zobrazení: 3774
Re: Pomalé PC, padání programů
Nepomohlo, hlásí to pořád, že byl přistup odepřen, ale nehlásí to Avast, ale Winrar. Nemůže to být spíš nějaký script v tem viru, že to nejde ? 
- 20 Kvě 2015 22:49
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Pomalé PC, padání programů
- Odpovědi: 28
- Zobrazení: 3774
Re: Pomalé PC, padání programů
Když ho chci dat do raru nebo zipu tak mě to odepře přístup a nebo zahlásí, že je to vir :-/
- 20 Kvě 2015 22:39
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Pomalé PC, padání programů
- Odpovědi: 28
- Zobrazení: 3774
Re: Pomalé PC, padání programů
No nainstaloval jsem Avast místo MSE a dal vyhledat viry, no a ten ntvdm.vbe mě to označilo jako vir a hodilo do karantény
Takže co teď ? Mám ho označit jako falešný poplach a poslat ho ? 
- 20 Kvě 2015 22:11
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Pomalé PC, padání programů
- Odpovědi: 28
- Zobrazení: 3774
Re: Pomalé PC, padání programů
Podle teho návodu mají zustat jen soubory FRST.txt a Addition.txt a mam tu jeste FRST2.txt ten mam smazat nebo taky zkopírovat ? :D
jinak ten additional jsem prilozil a tady je log FRST
---------------------------------
Scan result of Farbar Recovery Scan Tool (FRST) (x64) Version: 19-05-2015
Ran ...
jinak ten additional jsem prilozil a tady je log FRST
---------------------------------
Scan result of Farbar Recovery Scan Tool (FRST) (x64) Version: 19-05-2015
Ran ...
- 20 Kvě 2015 21:59
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Pomalé PC, padání programů
- Odpovědi: 28
- Zobrazení: 3774
Re: Pomalé PC, padání programů
Díky za rychlou odpověď :P
Tady je ten log z Adwcleaner
---------------------------------------------------
# AdwCleaner v4.204 - Log vytvořen 20/05/2015 v 22:55:33
# Aktualizováno 12/05/2015 by Xplode
# Databáze : 2015-05-20.1 [Server]
# Operační system : Windows 7 Professional Service Pack 1 ...
Tady je ten log z Adwcleaner
---------------------------------------------------
# AdwCleaner v4.204 - Log vytvořen 20/05/2015 v 22:55:33
# Aktualizováno 12/05/2015 by Xplode
# Databáze : 2015-05-20.1 [Server]
# Operační system : Windows 7 Professional Service Pack 1 ...
- 20 Kvě 2015 21:41
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Pomalé PC, padání programů
- Odpovědi: 28
- Zobrazení: 3774
Pomalé PC, padání programů
Zdravím, mám problém a kamarád my doporučil, ať napíšu sem ;)
Už nějakou dobu mám hrozně pomalý PC, programy často neodpovídají a někdy se mě sám od sebe vypne PC. Zkoušel jsem kompl projet anti malware programy (CCleaner a Spybot S&D), ale moc to nepomohlo, tak se obracím sem, jestli bych mohl ...
Už nějakou dobu mám hrozně pomalý PC, programy často neodpovídají a někdy se mě sám od sebe vypne PC. Zkoušel jsem kompl projet anti malware programy (CCleaner a Spybot S&D), ale moc to nepomohlo, tak se obracím sem, jestli bych mohl ...
Přispějete na provoz fóra?