rist:
info.txt logfile of random's system information tool 1.10 2015-07-28 11:11:33
======MBR ...
Nalezeno 40 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 28 Črc 2015 10:14
- Fórum: Prohlížeče, antispamy a poštovní klienti
- Téma: Google chrome, problémy s načítáním
- Odpovědi: 3
- Zobrazení: 3220
- 27 Črc 2015 10:26
- Fórum: Prohlížeče, antispamy a poštovní klienti
- Téma: Google chrome, problémy s načítáním
- Odpovědi: 3
- Zobrazení: 3220
Google chrome, problémy s načítáním
Ahoj, nedávno po reinstalaci software se mi facebook na google chrome přestal načítat. Všechny ostatní stránky jsou dobře, s připojením problém nemám. Facebook nezobrazí zprávy ani upozornění a když už, zprávu prostě neodešle. Kde je problém?
- 14 Črc 2015 21:40
- Fórum: Diskuze, řešení problémů
- Téma: Windows 7 Aero
- Odpovědi: 6
- Zobrazení: 2229
Re: Windows 7 Aero
Pohoda
pomohlo
díky
díky
- 13 Črc 2015 16:43
- Fórum: Diskuze, řešení problémů
- Téma: Windows 7 Aero
- Odpovědi: 6
- Zobrazení: 2229
Re: Windows 7 Aero
víme ale normálně by tam mělo být toto


- 13 Črc 2015 02:08
- Fórum: Diskuze, řešení problémů
- Téma: Windows 7 Aero
- Odpovědi: 6
- Zobrazení: 2229
- 13 Črc 2015 02:04
- Fórum: Diskuze, řešení problémů
- Téma: Problém s chalzením
- Odpovědi: 33
- Zobrazení: 13166
Re: Problém s chalzením
Nepomohlo, system přeinstalován, zdá se že vše je OK.
- 09 Črc 2015 20:31
- Fórum: Diskuze, řešení problémů
- Téma: Problém s chalzením
- Odpovědi: 33
- Zobrazení: 13166
Re: Problém s chalzením
Takže mám reinstalovat Windows?
- 09 Črc 2015 13:34
- Fórum: Diskuze, řešení problémů
- Téma: Problém s chalzením
- Odpovědi: 33
- Zobrazení: 13166
Re: Problém s chalzením
přikládám fotky z testů. Přes CD jsem zvolil bootování z hard disku, zvolil jsem poslední známou funkční konfiguraci a windows normálně naběhl ale píše mi to že mám nelegální kopii! ještě to zkusím zapnout normálně bez toho CD a doufám že to půjde jak má.
--Takže bez CD PC spustit nejde. Zkusil ...
--Takže bez CD PC spustit nejde. Zkusil ...
- 07 Črc 2015 23:39
- Fórum: Diskuze, řešení problémů
- Téma: Problém s chalzením
- Odpovědi: 33
- Zobrazení: 13166
Re: Problém s chalzením
Tak bohužel ani tohle nepomohlo. Už si s tím fakt nevím rady
- 07 Črc 2015 13:51
- Fórum: Diskuze, řešení problémů
- Téma: Problém s chalzením
- Odpovědi: 33
- Zobrazení: 13166
Re: Problém s chalzením
Tak pc se už nezapne vůbec, při zapnutí černá obrazovka, vlevo nahoře bliká čárka _. Do nastavení BIOS se dostanu ale nic jiného. Napadlo mě restartovat CMOS ale s tím nemám žádné zkušenosti. Nejspíš mi odešel harddisk. Je možné zachránit data co na něm byla? Vyřeší výměna i problém se sekáním ...
- 05 Črc 2015 14:29
- Fórum: Diskuze, řešení problémů
- Téma: Problém s chalzením
- Odpovědi: 33
- Zobrazení: 13166
Re: Problém s chalzením
Teď už se mi podruhé stalo, že jsem PC zapl, jak mám ve zvyku, restartoval jsem ho (aby se nesekal, viz. http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=13&t=144284 ) a druhé načtení systému trvalo opravdu dlouho, najednou se opět sám restartoval, na obrazovce jsem zvolil že chci pc zapnout běžným způsobem a ...
- 03 Črc 2015 21:31
- Fórum: Diskuze, řešení problémů
- Téma: Problém s chalzením
- Odpovědi: 33
- Zobrazení: 13166
Re: Problém s chalzením
Úplně nový, PC jsem kupoval v únoru 2015.
- 30 Črv 2015 13:25
- Fórum: Diskuze, řešení problémů
- Téma: Problém s chalzením
- Odpovědi: 33
- Zobrazení: 13166
Re: Problém s chalzením
Není možné, že mám třeba špatný přívod elektřiny do PC? Můj zdroj má 600W, nemyslím že by to bylo málo ale jeden z mých přátel měl prý stejný problém a byly potíže ve zdroji.
- 30 Črv 2015 09:36
- Fórum: Diskuze, řešení problémů
- Téma: Problém s chalzením
- Odpovědi: 33
- Zobrazení: 13166
Re: Problém s chalzením
Takže který mám stáhnout? všechny prostě?
- 28 Črv 2015 19:39
- Fórum: Diskuze, řešení problémů
- Téma: Problém s chalzením
- Odpovědi: 33
- Zobrazení: 13166
Re: Problém s chalzením
Tak ovladače jsem našel na internetu. Moje deska je ASRock 980DE3/U3S3.
Ale opravdu jsem si nevšiml, že by tam některý z nich byl na chipset
http://www.asrock.com/mb/AMD/980DE3U3S3 ... &os=Win864
Ale opravdu jsem si nevšiml, že by tam některý z nich byl na chipset
http://www.asrock.com/mb/AMD/980DE3U3S3 ... &os=Win864

Přispějete na provoz fóra?