Nalezeno 9 výsledků hledání

od Raw_cz
30 Dub 2015 22:45
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Postupné zadrhávání NTB
Odpovědi: 17
Zobrazení: 2204

Re: Postupné zadrhávání NTB

Pracoval jsem teď dva dny v kuse na PC a jde vidět zlepšení! Děkuji!
od Raw_cz
29 Dub 2015 07:17
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Postupné zadrhávání NTB
Odpovědi: 17
Zobrazení: 2204

Re: Postupné zadrhávání NTB

Přibližná doba od přijetí odezvy v milisekundách:

minimum 13mx
maximum 15ms
průměr 14ms
od Raw_cz
27 Dub 2015 21:10
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Postupné zadrhávání NTB
Odpovědi: 17
Zobrazení: 2204

Re: Postupné zadrhávání NTB

U youtube to nejde, přehrává v HTML5. HW akcelerace vypnuta v nastavení chromu. Nepomáhá, stále stejné.

Dívám se na správce úloh a využití ram se drží na 4,22 a využití procesoru celkem skáče od 25% až do 100%.
od Raw_cz
26 Dub 2015 08:26
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Postupné zadrhávání NTB
Odpovědi: 17
Zobrazení: 2204

Re: Postupné zadrhávání NTB

Uděláno.
Myslím, že start se zrychlil, určitě se věrták ztišil a už nejede na maximální výkon stále (skvělé), ale jinak se mi zdá že je PC stále stejné, při otevření nové záložky v chromu se zvuk z youtube mírně potrhá.

Předpokládám, že přeinstalace a možná navýšení ram by tomu asi mohlo také pomoct.
od Raw_cz
25 Dub 2015 16:57
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Postupné zadrhávání NTB
Odpovědi: 17
Zobrazení: 2204

Re: Postupné zadrhávání NTB

# AdwCleaner v4.202 - Log vytvořen 25/04/2015 v 17:53:43
# Aktualizováno 23/04/2015 by Xplode
# Databáze : 2015-04-23.1 [Local]
# Operační system : Windows 7 Home Premium Service Pack 1 (x64)
# Uživatelské jméno : Raven - RAVEN-PC
# Spuštěno z : C:\Users\Raven\Desktop\adwcleaner_4.202.exe ...
od Raw_cz
24 Dub 2015 22:43
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Postupné zadrhávání NTB
Odpovědi: 17
Zobrazení: 2204

Postupné zadrhávání NTB

Ahoj,
dříve sem pracoval na notebooku v otevřeným chromem cca o 25 záložkách, puštěným youtube pro hudbu a ještě pracoval v photoshopu. Všechno jelo jak mělo nic se nesekalo.

Momentálně mi dělá problém jenom otevřít Chrome, nechat si obnovit záložky (cca10) a pak jít na FB. Dost se NTB zpomalil ...