Nalezeno 11 výsledků hledání

od janinaaa32
15 Kvě 2015 14:07
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Pomalý ntb, prosím o kontrolu logu
Odpovědi: 18
Zobrazení: 1735

Re: Pomalý ntb, prosím o kontrolu logu

Tlačítka na ntb pro ovládání hlasitosti mi teď fungují, ale nezobrazuje se grafický nákres na monitoru, tak jak to bylo předtím. A PC se mi zdá rychlejší :)
od janinaaa32
15 Kvě 2015 11:17
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Pomalý ntb, prosím o kontrolu logu
Odpovědi: 18
Zobrazení: 1735

Re: Pomalý ntb, prosím o kontrolu logu

omlouvám se za pozdní odpověď, log mám, ale PC se nerestartoval

ComboFix 15-05-13.01 - Jana 15.05.2015 11:41:27.1.2 - x64
Microsoft Windows 7 Home Premium 6.1.7601.1.1250.420.1029.18.1977.453 [GMT 2:00]
Spuštěný z: c:\users\Jana\Desktop\ComboFix.exe
AV: avast! Antivirus *Disabled/Updated* {17AD7D40 ...
od janinaaa32
27 Dub 2015 14:41
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Pomalý ntb, prosím o kontrolu logu
Odpovědi: 18
Zobrazení: 1735

Re: Pomalý ntb, prosím o kontrolu logu

Jinak po cca 5-10 minutách se paměť uvolní a je zaplněna kolem 50-60% a již vše funguje bez problémů.

Ale ta tlačítka na hlasitost stále nejdou.
od janinaaa32
27 Dub 2015 14:04
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Pomalý ntb, prosím o kontrolu logu
Odpovědi: 18
Zobrazení: 1735

Re: Pomalý ntb, prosím o kontrolu logu

Vše jsem provedla.

Zdá se mi počítač rychlejší a hlavně přehrávání videí již není utopie :-)

Nicméně, stále mám zaplněnou paměť a nevím co s tím udělat :( Vytížení je 90-93%, není to tím, že mám jen 2 GB paměť?

Dále mi bohužel přestala fungovala tlačítka na ovládání hlasitosti. Není to přes ...
od janinaaa32
22 Dub 2015 08:34
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Pomalý ntb, prosím o kontrolu logu
Odpovědi: 18
Zobrazení: 1735

Re: Pomalý ntb, prosím o kontrolu logu

Tu velkou složku jsem si přesunula normálně na C:, měla jsem to jako zálohu :D Windows Defender jsem trvale vypnula.

Log:

Fix result of Farbar Recovery Tool (FRST written by Farbar) (x64) Version: 20-04-2015
Ran by Jana at 2015-04-22 09:24:33 Run:1
Running from C:\Users\Jana\Desktop
Loaded ...
od janinaaa32
21 Dub 2015 08:50
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Pomalý ntb, prosím o kontrolu logu
Odpovědi: 18
Zobrazení: 1735

Re: Pomalý ntb, prosím o kontrolu logu

Scan result of Farbar Recovery Scan Tool (FRST.txt) (x64) Version: 19-04-2015 01
Ran by Jana (administrator) on JANA-PC on 21-04-2015 09:45:37
Running from C:\Users\Jana\Desktop
Loaded Profiles: Jana & (Available profiles: Jana)
Platform: Windows 7 Home Premium Service Pack 1 (X64) OS Language ...
od janinaaa32
20 Dub 2015 13:29
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Pomalý ntb, prosím o kontrolu logu
Odpovědi: 18
Zobrazení: 1735

Re: Pomalý ntb, prosím o kontrolu logu

Malwarebytes Anti-Malware
www.malwarebytes.org

Datum skenování: 20.4.2015
Čas skenování: 12:16:21
Protokol: log.txt
Správce: Ano

Verze: 2.01.4.1018
Databáze malwaru: v2015.04.19.05
Databáze rootkitů: v2015.03.31.01
Licence: Zkušební verze
Ochrana proti malwaru: Zapnuto
Ochrana proti škodlivým ...
od janinaaa32
20 Dub 2015 10:43
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Pomalý ntb, prosím o kontrolu logu
Odpovědi: 18
Zobrazení: 1735

Re: Pomalý ntb, prosím o kontrolu logu

Malwarebytes Anti-Malware
www.malwarebytes.org

Datum skenování: 20.4.2015
Čas skenování: 11:17:43
Protokol: malware.txt
Správce: Ano

Verze: 2.01.4.1018
Databáze malwaru: v2015.04.19.05
Databáze rootkitů: v2015.03.31.01
Licence: Zkušební verze
Ochrana proti malwaru: Zapnuto
Ochrana proti škodlivým ...
od janinaaa32
20 Dub 2015 10:03
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Pomalý ntb, prosím o kontrolu logu
Odpovědi: 18
Zobrazení: 1735

Re: Pomalý ntb, prosím o kontrolu logu

Děkuji za ochotu :)

Nejsem žádný PC expert, mám ten TuneUp raději odinstalovat? Myslela jsem, že mi naopak pomůže..

Log z crystaldiskinfo:

----------------------------------------------------------------------------
CrystalDiskInfo 5.0.0 (C) 2008-2012 hiyohiyo
Crystal Dew World : http ...
od janinaaa32
20 Dub 2015 08:45
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Pomalý ntb, prosím o kontrolu logu
Odpovědi: 18
Zobrazení: 1735

Re: Pomalý ntb, prosím o kontrolu logu

Ještě vkládám log z AdwCleaner

# AdwCleaner v4.201 - Log vytvořen 20/04/2015 v 09:38:34
# Aktualizováno 08/04/2015 by Xplode
# Databáze : 2015-04-19.4 [Server]
# Operační system : Windows 7 Home Premium Service Pack 1 (x64)
# Uživatelské jméno : Jana - JANA-PC
# Spuštěno z : C:\Users\Jana\Desktop ...
od janinaaa32
20 Dub 2015 08:32
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Pomalý ntb, prosím o kontrolu logu
Odpovědi: 18
Zobrazení: 1735

Pomalý ntb, prosím o kontrolu logu

Už pár let používám notebook bez větších problémů, ale po pár měsících užívání bratrem došlo k velkému zpomalení startu a i používání, zejména během prohlížení internetu. Našla jsem si návod na log, vkládám ho sem.

Děkuji za pomoc.


Logfile of random's system information tool 1.10 (written by ...