Nalezen 1 výsledek hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 20 Dub 2015 07:52
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Na USB se po chvíli vytvoří zástupci
- Odpovědi: 1
- Zobrazení: 568
Na USB se po chvíli vytvoří zástupci
Dobrý den, potřeboval bych pomoc nejspíš s virem. Sestra přinesla USB Flash z veřejné tiskárny a po připojení se začali zobrazovat zástupci. Oba soubory normálně fungují ale je tam origo soubor a zástupce. Objeví se po chvíli co tam soubor nahraji. Po připojení další flešky to dělá to samé ...
Přispějete na provoz fóra?