Nalezen 1 výsledek hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 16 Dub 2015 21:14
- Fórum: Diskuze, řešení problémů
- Téma: Artefakty na monitoru
- Odpovědi: 1
- Zobrazení: 1542
Artefakty na monitoru
Dobrý večer. Jak titulek píše: dělají se mi artefakty na monitoru. Grafickou kartu jsem 3x za tento měsíc měnil, takže vylučuji možnost, že by to bylo kartou. Karta je GTX 970 od Zotacu (momentálně). Artefakty se mi začaly dělat dnes. Artefakty se mi zobrazují jen v prohlížečích - ve hrách a na ...
Přispějete na provoz fóra?