Dobrý den,
žádám Vás o radu, na mém flashdisku se zničeho nic vytvořili jakoby zástupci na všech datech co jsem tam měla. Když jsem poté chtěla překopírovat soubory do svého PC, tak se všechny data přejmenovaly na cmd.exe
Dívala jsem se na jiné podobné témata u Vás, které jste již úspěšně vyřešili ...
Nalezen 1 výsledek hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 08 Dub 2015 21:51
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Soubory se mi sami mění na cmd.exe
- Odpovědi: 1
- Zobrazení: 433
Přispějete na provoz fóra?