Zbavilo mě to ntoskrnl.exe, při dalším restartu/BSOD jsem měl hlášení jen o aswMonFlt.sys. Zkusil jsem v Avastu provést opravu instalace, uvidím, zda se při dalších restartech objeví nějaký další problém.
Zatím děkuji, že jste se věnoval mému problému.
Pěkný den.
Nalezeny 3 výsledky hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 04 Dub 2015 16:32
- Fórum: Modrá smrt - BSOD
- Téma: BSOD způsobené Avastem?
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 2671
- 04 Dub 2015 10:04
- Fórum: Modrá smrt - BSOD
- Téma: BSOD způsobené Avastem?
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 2671
Re: BSOD způsobené Avastem?
Děkuji za váš čas...
Zde je soubor s minidumpem.
Zde je soubor s minidumpem.
- 04 Dub 2015 09:04
- Fórum: Modrá smrt - BSOD
- Téma: BSOD způsobené Avastem?
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 2671
BSOD způsobené Avastem?
Zdravím,
prosím, pomozte v následujícím problému: Už dva týdny řeším problém s BSOD vždy jen při vypínání NTB s OS Win 7 64bit. Kliknu na Start - Vypnout a při vypínání spadne do BSOD a to ještě ne při každém vypínání.
Výpis z prg. BlueScreenView:
Horní polovina obrazovky
040415-6661-01.dmp 4.4 ...
prosím, pomozte v následujícím problému: Už dva týdny řeším problém s BSOD vždy jen při vypínání NTB s OS Win 7 64bit. Kliknu na Start - Vypnout a při vypínání spadne do BSOD a to ještě ne při každém vypínání.
Výpis z prg. BlueScreenView:
Horní polovina obrazovky
040415-6661-01.dmp 4.4 ...
Přispějete na provoz fóra?