Nalezeno 8 výsledků hledání

od Ywann
02 Dub 2015 10:39
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: JS/Kryptik.I
Odpovědi: 14
Zobrazení: 1378

Re: JS/Kryptik.I

Tak ani odinstalace přes REVO, restart a opětovná insatace nepomohla.....
Problém se stále projevuje jako dvojité podtrhávání některých slov + neustálé hlášky Nodu o infiltraci toho Trojského koně a o zastavení operací.

Tak už nevím jak dál....kromě přeinstalování celého systému, samozřejmě....to ...
od Ywann
25 Bře 2015 13:57
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: JS/Kryptik.I
Odpovědi: 14
Zobrazení: 1378

Re: JS/Kryptik.I

Toto dělá skutečně jen přes Firefox.
Jiný PC v síti (je jich v 6) to nedělá.....
od Ywann
23 Bře 2015 08:10
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: JS/Kryptik.I
Odpovědi: 14
Zobrazení: 1378

Re: JS/Kryptik.I

Ano
Stále křičí....
Vše je v pořádku a nic nenajde až do chvíle než se otevře Firefox a začně se prohlížet internet.
Potom začnou vyskakovat červeně napsaná okna Esetu, že zakazuje přístup a začnou se podtrhávat některá slova (vypadá to jako reklamní odkazy z klíčových slov třeba na idnes.cz)
od Ywann
18 Bře 2015 08:48
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: JS/Kryptik.I
Odpovědi: 14
Zobrazení: 1378

Re: JS/Kryptik.I

Report Combofixu:
ComboFix 15-03-14.03 - Fokus 18.03.2015 8:33.1.2 - x86
Microsoft Windows 7 Home Premium 6.1.7601.1.1250.420.1029.18.2037.695 [GMT 1:00]
Spuštěný z: c:\users\Fokus\Desktop\ComboFix.exe
AV: ESET NOD32 Antivirus 8.0 *Disabled/Updated* {19259FAE-8396-A113-46DB-15B0E7DFA289}
SP: ESET ...
od Ywann
18 Bře 2015 08:48
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: JS/Kryptik.I
Odpovědi: 14
Zobrazení: 1378

Re: JS/Kryptik.I

Report z Rkillu:
Rkill 2.7.0 by Lawrence Abrams (Grinler)
http://www.bleepingcomputer.com/
Copyright 2008-2015 BleepingComputer.com
More Information about Rkill can be found at this link:
http://www.bleepingcomputer.com/forums/topic308364.html

Program started at: 03/18/2015 08:23:08 AM in x86 mode ...
od Ywann
17 Bře 2015 13:22
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: JS/Kryptik.I
Odpovědi: 14
Zobrazení: 1378

Re: JS/Kryptik.I

Eset je normálně zakoupená multilicence.
To, že je zastaralý je možné. Nekontroluji to tak často. (spíš, když je nějaký problém)
Předpokládál jsem, že stačí aktualizovat virovou databázi.

EDIT: Každopádně jsem ho teď aktualizoval......ale nepomohlo to
od Ywann
17 Bře 2015 08:56
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: JS/Kryptik.I
Odpovědi: 14
Zobrazení: 1378

Re: JS/Kryptik.I

Vkládám log z FRST:
Scan result of Farbar Recovery Scan Tool (FRST) (x86) Version: 11-03-2015
Ran by Fokus (administrator) on FOKUS-PC1 on 17-03-2015 08:52:14
Running from C:\Users\Fokus\Desktop
Loaded Profiles: Fokus (Available profiles: Fokus & Radka)
Platform: Microsoft Windows 7 Home Premium ...
od Ywann
16 Bře 2015 14:07
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: JS/Kryptik.I
Odpovědi: 14
Zobrazení: 1378

JS/Kryptik.I

Ahoj
Prosím o pomoc.
Na jednom z našich PC se objevil tento vir.
PC se chová v celku standartně, až na Firefox.....v něm se z ničeh nic objevují odkazy na nějaké nákupy a vyskakovací okna.
Snažil jsem se vytvořit log v SecurityCheck, ale nelze to uděla. Program se pouze spustí v černém okne typu ...