Nalezeno 6 výsledků hledání

od hustokozlik
20 Bře 2015 11:38
Fórum: Preventivní kontroly logů
Téma: RSIT log - po malware - čisto? doporučení?
Odpovědi: 10
Zobrazení: 2589

Re: RSIT log - po malware - čisto? doporučení?

tak zde, podobne ptakoviny jako slozka v program files ->zrychleni pocitace zmizeli a v procesech to nevypada na nic co by tam nemelo byt ikdyz nevim co je csrss.exe a nechce ani otevrit umisteni

akorat do slozky C:program files/preload/fooz kids se objevil setup tehlete veci co je ocividne malware ...
od hustokozlik
23 Ún 2015 14:44
Fórum: Preventivní kontroly logů
Téma: RSIT log - po malware - čisto? doporučení?
Odpovědi: 10
Zobrazení: 2589

Re: RSIT log - po malware - čisto? doporučení?

tad to je, nutno podotknout ze se mi zda ze reklamy sou ty tam, to uz se nijak neprovrtalo zpatky, ve FF mi to opravdu smazlo veskere doplnky, ale neni to velky problem

Scan result of Farbar Recovery Scan Tool (FRST.txt) (x64) Version: 22-02-2015
Ran by Adam (administrator) on ADAM-PC on 23-02-2015 ...
od hustokozlik
22 Ún 2015 18:20
Fórum: Preventivní kontroly logů
Téma: RSIT log - po malware - čisto? doporučení?
Odpovědi: 10
Zobrazení: 2589

Re: RSIT log - po malware - čisto? doporučení?

jojo, prave to znam ty praktiky a uz sem si jich vsimnul, ted sem si ale temer jist ze k jim nedoslo a stejne jich vykouklo hned nekolik

kazdopadne jsem probehl sken, trochu mne mrzi ze to nejspis umazlo ve FF prave treba doplnky, ale snad me to casem tukne co sem pouzival

log:
Zoek.exe v5.0.0.0 ...
od hustokozlik
22 Ún 2015 17:24
Fórum: Preventivní kontroly logů
Téma: RSIT log - po malware - čisto? doporučení?
Odpovědi: 10
Zobrazení: 2589

Re: RSIT log - po malware - čisto? doporučení?

diky, jenom se zeptam to mi prehodi firefox a dalsi na default a promaze cache ze, muzu nejak savenout dosavadni nastaveni?

a cetl jste jeste dotazy na zacatku?
od hustokozlik
22 Ún 2015 16:38
Fórum: Preventivní kontroly logů
Téma: RSIT log - po malware - čisto? doporučení?
Odpovědi: 10
Zobrazení: 2589

RSIT log - po malware - čisto? doporučení?

zdravím,

jsem tu nový, omlouvám se za případné shity

19.2 se mi do kompu nějakým způsobem (fakt netusím jak, ja nic neinstaloval a kamos co u toho sedel rika ze tez ne) nejspis po udatu nejakeho programu (zde podeziram hamachi a vlc, jelikoz byli updatli v programech spolu s nove nainstalovanym ...