tak zde, podobne ptakoviny jako slozka v program files ->zrychleni pocitace zmizeli a v procesech to nevypada na nic co by tam nemelo byt ikdyz nevim co je csrss.exe a nechce ani otevrit umisteni
akorat do slozky C:program files/preload/fooz kids se objevil setup tehlete veci co je ocividne malware ...
Nalezeno 6 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 20 Bře 2015 11:38
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: RSIT log - po malware - čisto? doporučení?
- Odpovědi: 10
- Zobrazení: 2589
- 23 Ún 2015 21:09
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: RSIT log - po malware - čisto? doporučení?
- Odpovědi: 10
- Zobrazení: 2589
Re: RSIT log - po malware - čisto? doporučení?
takze uz v poho?
- 23 Ún 2015 14:44
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: RSIT log - po malware - čisto? doporučení?
- Odpovědi: 10
- Zobrazení: 2589
Re: RSIT log - po malware - čisto? doporučení?
tad to je, nutno podotknout ze se mi zda ze reklamy sou ty tam, to uz se nijak neprovrtalo zpatky, ve FF mi to opravdu smazlo veskere doplnky, ale neni to velky problem
Scan result of Farbar Recovery Scan Tool (FRST.txt) (x64) Version: 22-02-2015
Ran by Adam (administrator) on ADAM-PC on 23-02-2015 ...
Scan result of Farbar Recovery Scan Tool (FRST.txt) (x64) Version: 22-02-2015
Ran by Adam (administrator) on ADAM-PC on 23-02-2015 ...
- 22 Ún 2015 18:20
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: RSIT log - po malware - čisto? doporučení?
- Odpovědi: 10
- Zobrazení: 2589
Re: RSIT log - po malware - čisto? doporučení?
jojo, prave to znam ty praktiky a uz sem si jich vsimnul, ted sem si ale temer jist ze k jim nedoslo a stejne jich vykouklo hned nekolik
kazdopadne jsem probehl sken, trochu mne mrzi ze to nejspis umazlo ve FF prave treba doplnky, ale snad me to casem tukne co sem pouzival
log:
Zoek.exe v5.0.0.0 ...
kazdopadne jsem probehl sken, trochu mne mrzi ze to nejspis umazlo ve FF prave treba doplnky, ale snad me to casem tukne co sem pouzival
log:
Zoek.exe v5.0.0.0 ...
- 22 Ún 2015 17:24
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: RSIT log - po malware - čisto? doporučení?
- Odpovědi: 10
- Zobrazení: 2589
Re: RSIT log - po malware - čisto? doporučení?
diky, jenom se zeptam to mi prehodi firefox a dalsi na default a promaze cache ze, muzu nejak savenout dosavadni nastaveni?
a cetl jste jeste dotazy na zacatku?
a cetl jste jeste dotazy na zacatku?
- 22 Ún 2015 16:38
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: RSIT log - po malware - čisto? doporučení?
- Odpovědi: 10
- Zobrazení: 2589
RSIT log - po malware - čisto? doporučení?
zdravím,
jsem tu nový, omlouvám se za případné shity
19.2 se mi do kompu nějakým způsobem (fakt netusím jak, ja nic neinstaloval a kamos co u toho sedel rika ze tez ne) nejspis po udatu nejakeho programu (zde podeziram hamachi a vlc, jelikoz byli updatli v programech spolu s nove nainstalovanym ...
jsem tu nový, omlouvám se za případné shity
19.2 se mi do kompu nějakým způsobem (fakt netusím jak, ja nic neinstaloval a kamos co u toho sedel rika ze tez ne) nejspis po udatu nejakeho programu (zde podeziram hamachi a vlc, jelikoz byli updatli v programech spolu s nove nainstalovanym ...
Přispějete na provoz fóra?