Nalezeno 20 výsledků hledání

od dantesak
28 Ún 2015 06:51
Fórum: Preventivní kontroly logů
Téma: prosím o kontrolu , jedna se o log Adw
Odpovědi: 30
Zobrazení: 6796

Re: prosím o kontrolu , jedna se o log Adw

takže zdravím, po odkliknuti zminenych souboru pruzkumnik uz nepada :happy:

neustale mi nejde polovina funkci pres tlacitko FN ale to musim vyresit jinde )dokonce jsem zjistil , ktera sluzba to dela:) ale neumim ji zapnout tak aby se aktivovala pri startu PC, rucne zapnout jde( ,,,,,,

hodim sem ...
od dantesak
26 Ún 2015 17:20
Fórum: Preventivní kontroly logů
Téma: prosím o kontrolu , jedna se o log Adw
Odpovědi: 30
Zobrazení: 6796

Re: prosím o kontrolu , jedna se o log Adw

Scan result of Farbar Recovery Scan Tool (FRST.txt) (x64) Version: 25-02-2015 01
Ran by uzivatel (administrator) on UZIVATEL-PC on 26-02-2015 17:13:47
Running from C:\Users\uzivatel\Desktop
Loaded Profiles: uzivatel (Available profiles: uzivatel)
Platform: Windows 7 Home Premium Service Pack 1 (X64 ...
od dantesak
26 Ún 2015 17:11
Fórum: Preventivní kontroly logů
Téma: prosím o kontrolu , jedna se o log Adw
Odpovědi: 30
Zobrazení: 6796

Re: prosím o kontrolu , jedna se o log Adw

takže zdravím, po odkliknuti zminenych souboru pruzkumnik uz nepada :happy:

neustale mi nejde polovina funkci pres tlacitko FN ale to musim vyresit jinde )dokonce jsem zjistil , ktera sluzba to dela:) ale neumim ji zapnout tak aby se aktivovala pri startu PC, rucne zapnout jde( ,,,,,,

hodim sem ...
od dantesak
23 Ún 2015 11:23
Fórum: Preventivní kontroly logů
Téma: prosím o kontrolu , jedna se o log Adw
Odpovědi: 30
Zobrazení: 6796

Re: prosím o kontrolu , jedna se o log Adw

tak ty žlutě oznacene asi v PC uz neni program nebo neco takového zřejmě :roll:
od dantesak
23 Ún 2015 11:16
Fórum: Preventivní kontroly logů
Téma: prosím o kontrolu , jedna se o log Adw
Odpovědi: 30
Zobrazení: 6796

Re: prosím o kontrolu , jedna se o log Adw

ahoj , zdravím
myslíš ty co jsem oznacil mam deaktivovat?
a nevite proc jsou ty 2 řádky žluté ? :)

Obrázek
od dantesak
22 Ún 2015 19:32
Fórum: Preventivní kontroly logů
Téma: prosím o kontrolu , jedna se o log Adw
Odpovědi: 30
Zobrazení: 6796

Re: prosím o kontrolu , jedna se o log Adw

defrag hotov , trvalo to prekvapive mene nez jsem cekal,, problemy s pruzkumnikem stale trva( pada a restartuje se) , prohlizeni ve slozkach takřka nemozne , tlacitko FN u ntb funkcni jenom nekde :(

zde je nový sken

Scan result of Farbar Recovery Scan Tool (FRST.txt) (x64) Version: 22-02-2015
Ran ...
od dantesak
22 Ún 2015 13:59
Fórum: Preventivní kontroly logů
Téma: prosím o kontrolu , jedna se o log Adw
Odpovědi: 30
Zobrazení: 6796

Re: prosím o kontrolu , jedna se o log Adw

tak...vybral jsem si tedy doporucenou druhou moznost ,,,
k memu udivu ma být fragmentováno 40% (šokkkk) :roll:

a jeste k vetsimu udivu je cas (predpokladany) dokonceni .....= 8hod10min :shock: :68:


takze mozna az zitra sem hodim kontrolni log z FRST jestli muzu :bye:
od dantesak
22 Ún 2015 10:08
Fórum: Preventivní kontroly logů
Téma: prosím o kontrolu , jedna se o log Adw
Odpovědi: 30
Zobrazení: 6796

Re: prosím o kontrolu , jedna se o log Adw

děkuji ,,pane :wink:

adwcleaner uz nic nenachází

muzu sem opet hodit novej FRST pokud to bude zapotřebí

jinak min jednou tydne pouzivam ccleaner na cisteni

napadlo me jestli bych nemel udelat defragmentaci , vhodnym nastrojem , ktery by jste doporucil :thumbsup:

a uvidíme co to bude delat ...
od dantesak
19 Ún 2015 17:59
Fórum: Preventivní kontroly logů
Téma: prosím o kontrolu , jedna se o log Adw
Odpovědi: 30
Zobrazení: 6796

Re: prosím o kontrolu , jedna se o log Adw

dalsí poznatek ,
tlacitko FN je funkcni jen nekde , treba zesvetlovani a stmivani plochy jde nebo vypnuti monitoru ale zesilování hlasitosti , vypnuti touchpad nejde .....
od dantesak
19 Ún 2015 14:06
Fórum: Preventivní kontroly logů
Téma: prosím o kontrolu , jedna se o log Adw
Odpovědi: 30
Zobrazení: 6796

Re: prosím o kontrolu , jedna se o log Adw

http://leteckaposta.cz/675259425

dal jsem tam i soubor aplikace , tam jsou mam dojem(pohled laika) videt ty pády pruzkumnika

----------------------------------------------------------------------------
CrystalDiskInfo 6.3.0 (C) 2008-2015 hiyohiyo
Crystal Dew World : http://crystalmark.info ...
od dantesak
18 Ún 2015 22:53
Fórum: Preventivní kontroly logů
Téma: prosím o kontrolu , jedna se o log Adw
Odpovědi: 30
Zobrazení: 6796

Re: prosím o kontrolu , jedna se o log Adw

comodo odistalovaný...
istalace Avira + zonealarm
provedeno cisteni ccleanerem
proveden scan Avira ...... nasel
Starting the file scan:

Begin scan in 'C:' <OS>
C:\FRST\Quarantine\C\Users\uzivatel\Desktop\FRSTLauncher.exe.xBAD
[DETECTION] Contains recognition pattern of the DR/Delphi.Gen dropper ...
od dantesak
18 Ún 2015 13:56
Fórum: Preventivní kontroly logů
Téma: prosím o kontrolu , jedna se o log Adw
Odpovědi: 30
Zobrazení: 6796

Re: prosím o kontrolu , jedna se o log Adw

jinak tohle se mi stalo jeste nez jsem se na vas obratil

Obrázek


odinstaloval jsem v chrome Privdog a uz to nehlasilo nic , tak nevim jestli to bylo tím nebo je u me nejaka havěť neustále
od dantesak
18 Ún 2015 13:36
Fórum: Preventivní kontroly logů
Téma: prosím o kontrolu , jedna se o log Adw
Odpovědi: 30
Zobrazení: 6796

Re: prosím o kontrolu , jedna se o log Adw

1...budu muset zrejme naistalovat jinej avtivir , mam comodo (zdarma) a ted se chce provádet nejake zmeny.
2...opakovane mi padá průzkumník windows
jinak vse bezi normálne