Nalezeno 20 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 04 Bře 2015 16:41
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: prosím o kontrolu , jedna se o log Adw
- Odpovědi: 30
- Zobrazení: 6796
Re: prosím o kontrolu , jedna se o log Adw
mužete dát lock

- 28 Ún 2015 06:51
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: prosím o kontrolu , jedna se o log Adw
- Odpovědi: 30
- Zobrazení: 6796
Re: prosím o kontrolu , jedna se o log Adw
takže zdravím, po odkliknuti zminenych souboru pruzkumnik uz nepada :happy:
neustale mi nejde polovina funkci pres tlacitko FN ale to musim vyresit jinde )dokonce jsem zjistil , ktera sluzba to dela:) ale neumim ji zapnout tak aby se aktivovala pri startu PC, rucne zapnout jde( ,,,,,,
hodim sem ...
neustale mi nejde polovina funkci pres tlacitko FN ale to musim vyresit jinde )dokonce jsem zjistil , ktera sluzba to dela:) ale neumim ji zapnout tak aby se aktivovala pri startu PC, rucne zapnout jde( ,,,,,,
hodim sem ...
- 26 Ún 2015 17:20
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: prosím o kontrolu , jedna se o log Adw
- Odpovědi: 30
- Zobrazení: 6796
Re: prosím o kontrolu , jedna se o log Adw
Scan result of Farbar Recovery Scan Tool (FRST.txt) (x64) Version: 25-02-2015 01
Ran by uzivatel (administrator) on UZIVATEL-PC on 26-02-2015 17:13:47
Running from C:\Users\uzivatel\Desktop
Loaded Profiles: uzivatel (Available profiles: uzivatel)
Platform: Windows 7 Home Premium Service Pack 1 (X64 ...
Ran by uzivatel (administrator) on UZIVATEL-PC on 26-02-2015 17:13:47
Running from C:\Users\uzivatel\Desktop
Loaded Profiles: uzivatel (Available profiles: uzivatel)
Platform: Windows 7 Home Premium Service Pack 1 (X64 ...
- 26 Ún 2015 17:11
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: prosím o kontrolu , jedna se o log Adw
- Odpovědi: 30
- Zobrazení: 6796
Re: prosím o kontrolu , jedna se o log Adw
takže zdravím, po odkliknuti zminenych souboru pruzkumnik uz nepada :happy:
neustale mi nejde polovina funkci pres tlacitko FN ale to musim vyresit jinde )dokonce jsem zjistil , ktera sluzba to dela:) ale neumim ji zapnout tak aby se aktivovala pri startu PC, rucne zapnout jde( ,,,,,,
hodim sem ...
neustale mi nejde polovina funkci pres tlacitko FN ale to musim vyresit jinde )dokonce jsem zjistil , ktera sluzba to dela:) ale neumim ji zapnout tak aby se aktivovala pri startu PC, rucne zapnout jde( ,,,,,,
hodim sem ...
- 23 Ún 2015 11:23
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: prosím o kontrolu , jedna se o log Adw
- Odpovědi: 30
- Zobrazení: 6796
Re: prosím o kontrolu , jedna se o log Adw
tak ty žlutě oznacene asi v PC uz neni program nebo neco takového zřejmě 
- 23 Ún 2015 11:16
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: prosím o kontrolu , jedna se o log Adw
- Odpovědi: 30
- Zobrazení: 6796
Re: prosím o kontrolu , jedna se o log Adw
ahoj , zdravím
myslíš ty co jsem oznacil mam deaktivovat?
a nevite proc jsou ty 2 řádky žluté ?

myslíš ty co jsem oznacil mam deaktivovat?
a nevite proc jsou ty 2 řádky žluté ?

- 22 Ún 2015 19:32
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: prosím o kontrolu , jedna se o log Adw
- Odpovědi: 30
- Zobrazení: 6796
Re: prosím o kontrolu , jedna se o log Adw
defrag hotov , trvalo to prekvapive mene nez jsem cekal,, problemy s pruzkumnikem stale trva( pada a restartuje se) , prohlizeni ve slozkach takřka nemozne , tlacitko FN u ntb funkcni jenom nekde :(
zde je nový sken
Scan result of Farbar Recovery Scan Tool (FRST.txt) (x64) Version: 22-02-2015
Ran ...
zde je nový sken
Scan result of Farbar Recovery Scan Tool (FRST.txt) (x64) Version: 22-02-2015
Ran ...
- 22 Ún 2015 13:59
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: prosím o kontrolu , jedna se o log Adw
- Odpovědi: 30
- Zobrazení: 6796
Re: prosím o kontrolu , jedna se o log Adw
tak...vybral jsem si tedy doporucenou druhou moznost ,,,
k memu udivu ma být fragmentováno 40% (šokkkk)
a jeste k vetsimu udivu je cas (predpokladany) dokonceni .....= 8hod10min
takze mozna az zitra sem hodim kontrolni log z FRST jestli muzu
k memu udivu ma být fragmentováno 40% (šokkkk)
a jeste k vetsimu udivu je cas (predpokladany) dokonceni .....= 8hod10min
takze mozna az zitra sem hodim kontrolni log z FRST jestli muzu
- 22 Ún 2015 10:08
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: prosím o kontrolu , jedna se o log Adw
- Odpovědi: 30
- Zobrazení: 6796
Re: prosím o kontrolu , jedna se o log Adw
děkuji ,,pane :wink:
adwcleaner uz nic nenachází
muzu sem opet hodit novej FRST pokud to bude zapotřebí
jinak min jednou tydne pouzivam ccleaner na cisteni
napadlo me jestli bych nemel udelat defragmentaci , vhodnym nastrojem , ktery by jste doporucil :thumbsup:
a uvidíme co to bude delat ...
adwcleaner uz nic nenachází
muzu sem opet hodit novej FRST pokud to bude zapotřebí
jinak min jednou tydne pouzivam ccleaner na cisteni
napadlo me jestli bych nemel udelat defragmentaci , vhodnym nastrojem , ktery by jste doporucil :thumbsup:
a uvidíme co to bude delat ...
- 21 Ún 2015 19:48
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: prosím o kontrolu , jedna se o log Adw
- Odpovědi: 30
- Zobrazení: 6796
- 19 Ún 2015 17:59
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: prosím o kontrolu , jedna se o log Adw
- Odpovědi: 30
- Zobrazení: 6796
Re: prosím o kontrolu , jedna se o log Adw
dalsí poznatek ,
tlacitko FN je funkcni jen nekde , treba zesvetlovani a stmivani plochy jde nebo vypnuti monitoru ale zesilování hlasitosti , vypnuti touchpad nejde .....
tlacitko FN je funkcni jen nekde , treba zesvetlovani a stmivani plochy jde nebo vypnuti monitoru ale zesilování hlasitosti , vypnuti touchpad nejde .....
- 19 Ún 2015 14:06
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: prosím o kontrolu , jedna se o log Adw
- Odpovědi: 30
- Zobrazení: 6796
Re: prosím o kontrolu , jedna se o log Adw
http://leteckaposta.cz/675259425
dal jsem tam i soubor aplikace , tam jsou mam dojem(pohled laika) videt ty pády pruzkumnika
----------------------------------------------------------------------------
CrystalDiskInfo 6.3.0 (C) 2008-2015 hiyohiyo
Crystal Dew World : http://crystalmark.info ...
dal jsem tam i soubor aplikace , tam jsou mam dojem(pohled laika) videt ty pády pruzkumnika
----------------------------------------------------------------------------
CrystalDiskInfo 6.3.0 (C) 2008-2015 hiyohiyo
Crystal Dew World : http://crystalmark.info ...
- 18 Ún 2015 22:53
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: prosím o kontrolu , jedna se o log Adw
- Odpovědi: 30
- Zobrazení: 6796
Re: prosím o kontrolu , jedna se o log Adw
comodo odistalovaný...
istalace Avira + zonealarm
provedeno cisteni ccleanerem
proveden scan Avira ...... nasel
Starting the file scan:
Begin scan in 'C:' <OS>
C:\FRST\Quarantine\C\Users\uzivatel\Desktop\FRSTLauncher.exe.xBAD
[DETECTION] Contains recognition pattern of the DR/Delphi.Gen dropper ...
istalace Avira + zonealarm
provedeno cisteni ccleanerem
proveden scan Avira ...... nasel
Starting the file scan:
Begin scan in 'C:' <OS>
C:\FRST\Quarantine\C\Users\uzivatel\Desktop\FRSTLauncher.exe.xBAD
[DETECTION] Contains recognition pattern of the DR/Delphi.Gen dropper ...
- 18 Ún 2015 13:56
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: prosím o kontrolu , jedna se o log Adw
- Odpovědi: 30
- Zobrazení: 6796
- 18 Ún 2015 13:36
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: prosím o kontrolu , jedna se o log Adw
- Odpovědi: 30
- Zobrazení: 6796
Re: prosím o kontrolu , jedna se o log Adw
1...budu muset zrejme naistalovat jinej avtivir , mam comodo (zdarma) a ted se chce provádet nejake zmeny.
2...opakovane mi padá průzkumník windows
jinak vse bezi normálne
2...opakovane mi padá průzkumník windows
jinak vse bezi normálne

Přispějete na provoz fóra?