Chtěla bych vás poprosit, jestli někdo neví, jak zprovoznit klávesu na psaní háčku u písmen d, t, n. Najednou mi přestala fungovat a píše místo toho tohle Ľ. Klávesu mám normálně na českou.
Stahla jsem si kvůli tomu Hijack This, ale nevyznam se ve výsledku.
Děkuju za všechny rady.
Nalezen 1 výsledek hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 15 Ún 2015 21:29
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Nefunguje klávesa na psaní háčku u písmen d, t, n
- Odpovědi: 3
- Zobrazení: 733
Přispějete na provoz fóra?