Dobry den prosim vas mohli by jste se mi kouknout na pc?nainstaloval jsem novy system win 7 ultimate nezda se mi ram pamet mam 4 giga a pc po zapnuti a nic nedelani bere 1,8 az 2 giga.zda se mi ze je to celkem hodne. dekuji
Logfile of random's system information tool 1.10 (written by random/random ...
Nalezen 1 výsledek hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 12 Ún 2015 10:17
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: novy system
- Odpovědi: 1
- Zobrazení: 561
Přispějete na provoz fóra?