Ani jednou nedošlo k zamrznutí,Rudy napsal:Log je již OK. Nastala nějaká změna?
zatím se vše chová tak jak má.
budu zkoušet různé varianty otevření prg atd.
Kdyby se něco událo, ozvu se.
Děkuji
Přejít na rozšířené vyhledávání
Ani jednou nedošlo k zamrznutí,Rudy napsal:Log je již OK. Nastala nějaká změna?