Rudy díky za email.
Chtěl jsem ti poslat email jak jsi chtěl, ale bohužel se mi vrátil s tímto:
Action: failed
Status: 5.7.0
Remote-MTA: dns; aspmx.l.google.com
Diagnostic-Code: smtp; 552-5.7.0 This message was blocked because its content presents a potential 552-5.7.0 security issue. Please visit ...
Nalezeny 4 výsledky hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 07 Led 2015 11:02
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Neznámý vir
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 962
- 07 Led 2015 00:04
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Neznámý vir
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 962
Re: Neznámý vir
Tak není to dobré, na HDD se děje nějaká podezřelá aktivita běží tam
schvost.exe
nějaká instalační služba
nějaké knihovny DLL
na C:/ nějaký downloady
Radši to vypnu.
schvost.exe
nějaká instalační služba
nějaké knihovny DLL
na C:/ nějaký downloady
Radši to vypnu.
- 06 Led 2015 22:59
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Neznámý vir
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 962
Re: Neznámý vir
Tak situace se má takhle, přestal fungovat email i z nouzového režimu.
Radil jsem se s jedním odborníkem na viry a řekl ať dám v příkazovém řádku nějaký příkaz, ten systémový soubor .exe nebyl nalezen - byl tedy virem smazán. Jeho doporučení bylo přeinstalovat systém.
Takže to jsem provedl z DVD ...
Radil jsem se s jedním odborníkem na viry a řekl ať dám v příkazovém řádku nějaký příkaz, ten systémový soubor .exe nebyl nalezen - byl tedy virem smazán. Jeho doporučení bylo přeinstalovat systém.
Takže to jsem provedl z DVD ...
- 05 Led 2015 09:54
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Neznámý vir
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 962
Neznámý vir
Zdravím
potřeboval bych se poradit.
Stáhnul jsem si jednu aplikaci a nainstaloval, je to vir.
Změnilo to asi třicet chráněných klíčů registru ve windows.
Dal jsem obnovit systém z bodu obnovení, ale PC začal šrotovat, tak jsem ho radši vypnul.
Jsem teď v nouzovém režimu.
Než jsem to naistaloval, tak ...
potřeboval bych se poradit.
Stáhnul jsem si jednu aplikaci a nainstaloval, je to vir.
Změnilo to asi třicet chráněných klíčů registru ve windows.
Dal jsem obnovit systém z bodu obnovení, ale PC začal šrotovat, tak jsem ho radši vypnul.
Jsem teď v nouzovém režimu.
Než jsem to naistaloval, tak ...
Přispějete na provoz fóra?