Nalezen 1 výsledek hledání

od The_Elder_One
30 Pro 2014 09:58
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Problém s LiteZip.dll
Odpovědi: 1
Zobrazení: 583

Problém s LiteZip.dll

:roll: Dobrý den, chtěl jsem spustit jednu hru a napsalo mi to: ''Program nelze spustit protože v počítači chybí LiteZip.dll. Pokuste se tento problém vyřešit přeinstalací programu.'' Nevím co s tím dělat.

Logfile of random's system information tool 1.10 (written by random/random)
Run by Míla at ...