:roll: Dobrý den, chtěl jsem spustit jednu hru a napsalo mi to: ''Program nelze spustit protože v počítači chybí LiteZip.dll. Pokuste se tento problém vyřešit přeinstalací programu.'' Nevím co s tím dělat.
Logfile of random's system information tool 1.10 (written by random/random)
Run by Míla at ...
Nalezen 1 výsledek hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 30 Pro 2014 09:58
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Problém s LiteZip.dll
- Odpovědi: 1
- Zobrazení: 583
Přispějete na provoz fóra?