Nalezeno 20 výsledků hledání

od ABcz
01 Led 2015 18:28
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Nelze spustit centrum zabezpečení Win
Odpovědi: 37
Zobrazení: 4124

Re: Nelze spustit centrum zabezpečení Win

NB se už nepodařilo spustit, předáno servisu. Tak uvidíme. Děkuji
od ABcz
25 Pro 2014 23:55
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Nelze spustit centrum zabezpečení Win
Odpovědi: 37
Zobrazení: 4124

Re: Nelze spustit centrum zabezpečení Win

ISO memtestu vypaleno na DVD. V BIOSu je toto pořadí bootovani :1.internal optical disc drive, 2.internal hdd, 3.external device. Hodím tedy external na první místo a DVD naběhne,je to tak? Diky
od ABcz
25 Pro 2014 19:39
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Nelze spustit centrum zabezpečení Win
Odpovědi: 37
Zobrazení: 4124

Re: Nelze spustit centrum zabezpečení Win

Fajn,nic pretaktovano není. Je možné rozbalene soubory mem testu nahrát na USB a bootovat z něj?
od ABcz
25 Pro 2014 14:25
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Nelze spustit centrum zabezpečení Win
Odpovědi: 37
Zobrazení: 4124

Re: Nelze spustit centrum zabezpečení Win

+na hlavní straně CrystalDiskInfa svítí pozor - (05) - Počet přemapovaných sektorů : 1
od ABcz
25 Pro 2014 13:49
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Nelze spustit centrum zabezpečení Win
Odpovědi: 37
Zobrazení: 4124

Re: Nelze spustit centrum zabezpečení Win

----------------------------------------------------------------------------
CrystalDiskInfo 6.2.2 (C) 2008-2014 hiyohiyo
Crystal Dew World : http://crystalmark.info/
----------------------------------------------------------------------------

OS : Windows 7 Home Premium SP1 [6.1 Build 7601] (x86 ...
od ABcz
25 Pro 2014 13:18
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Nelze spustit centrum zabezpečení Win
Odpovědi: 37
Zobrazení: 4124

Re: Nelze spustit centrum zabezpečení Win

Tak nyní mi přijde, že se NB vrátil do stavu, kdy jsme to zde začali řešit. Win7 naběhne třeba na druhý pokus (při prvním obvykle po zapnutí pouze černá obrazovka a nic víc). Při následném používání se zhruba do 20ti minut zasekne, při jakékoliv činnosti kurzor myši zamrzne a nelze nic dělat ...
od ABcz
23 Pro 2014 15:35
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Nelze spustit centrum zabezpečení Win
Odpovědi: 37
Zobrazení: 4124

Re: Nelze spustit centrum zabezpečení Win

Bohužel když jsme spolu začali řešit tento problém, tak mi předchozí body obnovení zmizely. Co zkusit aktualizace ovladače grafické karty?
od ABcz
23 Pro 2014 09:43
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Nelze spustit centrum zabezpečení Win
Odpovědi: 37
Zobrazení: 4124

Re: Nelze spustit centrum zabezpečení Win

Pouze aktualizace Windows7,mam legální verzi. Je ale fakt,že pár měsíců zpět mi nějaká aktualizace Windows zpomalila,ale po další to bylo ok.
od ABcz
22 Pro 2014 22:46
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Nelze spustit centrum zabezpečení Win
Odpovědi: 37
Zobrazení: 4124

Re: Nelze spustit centrum zabezpečení Win

Projel jsem ještě NB Avastem, našel mi pouze jeden soubor s nízkým rizikem - smazáno. NB běžel cca 3 hodiny a pak se zopakoval problém - kurzor myši na ploše "zamrznul". Ctrl alt del, nic nereagovalo. Čekal jsem ještě asi půl hodiny a stále stejné. Vypnul jsem tedy natvrdo a následně Win bez ...
od ABcz
22 Pro 2014 18:33
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Nelze spustit centrum zabezpečení Win
Odpovědi: 37
Zobrazení: 4124

Re: Nelze spustit centrum zabezpečení Win

Nyní problém nevidím. Uvidíme při provozu (funguji nyní bez klasické baterie, jen ze sítě, to by ale snad mít vliv nemělo).

Děkuji moc za vyřešení problému, dyštak se ozvu.
od ABcz
22 Pro 2014 18:26
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Nelze spustit centrum zabezpečení Win
Odpovědi: 37
Zobrazení: 4124

Re: Nelze spustit centrum zabezpečení Win

Právěže nenaběhlo logo a pak ani WIN, jen černá obrazovka. Při následném zapnutí zase klasicky naběhlo logo VAIO a pak již správně WIN.
od ABcz
22 Pro 2014 18:15
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Nelze spustit centrum zabezpečení Win
Odpovědi: 37
Zobrazení: 4124

Re: Nelze spustit centrum zabezpečení Win

Včera jsem NB vypnul. Dnes zapnul a objevila se jen černá obrazovka, nenaběhlo ani úvodní logo VAIO, které předchází startu Win. Po cca 5ti minutách jsem NB natvrdo vypnul. Následně zapnul a vše správně naběhlo. Poté vyčištěno pomocí T-Cleaneru.

Funguje ale už Windows Defender, je možné vytvářet ...
od ABcz
21 Pro 2014 21:48
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Nelze spustit centrum zabezpečení Win
Odpovědi: 37
Zobrazení: 4124

Re: Nelze spustit centrum zabezpečení Win

Dočištění snad proběhlo v pořádku - ke konci (naposled jsem viděl v příkazovém řádku "část čištění 50") zčernala obrazovka a NB se zasekl. Přes tlačítko spuštění jsem NB natvrdo vypnul. Následně bez problémů naběhl, objevil se Combofix s infem, že dokončí práci. Zde je log:

ComboFix 14-12-14.01 ...
od ABcz
21 Pro 2014 19:03
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Nelze spustit centrum zabezpečení Win
Odpovědi: 37
Zobrazení: 4124

Re: Nelze spustit centrum zabezpečení Win

ComboFix 14-12-14.01 - Adam 21.12.2014 18:27:46.3.2 - x86 NETWORK
Microsoft Windows 7 Home Premium 6.1.7601.1.1250.420.1029.18.3039.2456 [GMT 1:00]
Spuštěný z: c:\users\Adam\Desktop\ComboFix.exe
SP: Windows Defender *Enabled/Updated* {D68DDC3A-831F-4fae-9E44-DA132C1ACF46}
* Vytvořen nový Bod ...
od ABcz
21 Pro 2014 13:56
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Nelze spustit centrum zabezpečení Win
Odpovědi: 37
Zobrazení: 4124

Re: Nelze spustit centrum zabezpečení Win

+ je opět vypnuté centrum zabezpečení systému windows. Když dám zapnout, tak vyskočí hláška, že nelze spustit.