Nalezeny 4 výsledky hledání

od mark147
15 Pro 2014 22:40
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Neni platná aplikace typu win32
Odpovědi: 10
Zobrazení: 1024

Re: Neni platná aplikace typu win32

podarilo sa mi spustit Rsit
od mark147
15 Pro 2014 22:39
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Neni platná aplikace typu win32
Odpovědi: 10
Zobrazení: 1024

Re: Neni platná aplikace typu win32

A ak sa môžem spýtať to spravím ako ? :)
od mark147
15 Pro 2014 22:36
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Neni platná aplikace typu win32
Odpovědi: 10
Zobrazení: 1024

Re: Neni platná aplikace typu win32

žiaľ keď to chcem spustit tak sa objaví ta chybová hlháška
od mark147
15 Pro 2014 22:29
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Neni platná aplikace typu win32
Odpovědi: 10
Zobrazení: 1024

Neni platná aplikace typu win32

Dobrý deň.

Mám strašne velký problém .. Pri spusteni akejkolvek aplikácie či už hra, antivír atd. vždy to napíše (hra,program).exe neni platná aplikace typu win32.

Všetko bežalo v pohode .. Hral som aj hry atď. všetko šlapalo asi pred hodinou .. restartoval som pc lebo mi zamrzol a už sa ukazuje ...