Nalezeny 4 výsledky hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 15 Pro 2014 22:40
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Neni platná aplikace typu win32
- Odpovědi: 10
- Zobrazení: 1024
Re: Neni platná aplikace typu win32
podarilo sa mi spustit Rsit
- 15 Pro 2014 22:39
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Neni platná aplikace typu win32
- Odpovědi: 10
- Zobrazení: 1024
Re: Neni platná aplikace typu win32
A ak sa môžem spýtať to spravím ako ? 
- 15 Pro 2014 22:36
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Neni platná aplikace typu win32
- Odpovědi: 10
- Zobrazení: 1024
Re: Neni platná aplikace typu win32
žiaľ keď to chcem spustit tak sa objaví ta chybová hlháška
- 15 Pro 2014 22:29
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Neni platná aplikace typu win32
- Odpovědi: 10
- Zobrazení: 1024
Neni platná aplikace typu win32
Dobrý deň.
Mám strašne velký problém .. Pri spusteni akejkolvek aplikácie či už hra, antivír atd. vždy to napíše (hra,program).exe neni platná aplikace typu win32.
Všetko bežalo v pohode .. Hral som aj hry atď. všetko šlapalo asi pred hodinou .. restartoval som pc lebo mi zamrzol a už sa ukazuje ...
Mám strašne velký problém .. Pri spusteni akejkolvek aplikácie či už hra, antivír atd. vždy to napíše (hra,program).exe neni platná aplikace typu win32.
Všetko bežalo v pohode .. Hral som aj hry atď. všetko šlapalo asi pred hodinou .. restartoval som pc lebo mi zamrzol a už sa ukazuje ...
Přispějete na provoz fóra?