Nalezeny 3 výsledky hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 26 Lis 2014 18:14
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Nenačtě se plocha
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 962
Re: Nenačtě se plocha
Windows 7
- 26 Lis 2014 17:58
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Nenačtě se plocha
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 962
Re: Nenačtě se plocha
Kde to provedu, na instalačním DVD nebo jak?
- 26 Lis 2014 17:39
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Nenačtě se plocha
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 962
Nenačtě se plocha
Zdravím, mám problém, dnes jsem zapl svůj ntb a najednou černá obrazovka a otevřený Tento Počítač, vše jde spouštět pomocí Správce úloh a přes tento počítač . Šel by tento problém nějak opravit? Nebo je nutná reinstalace Windows ? Předem díky 
Přispějete na provoz fóra?