Nalezeny 3 výsledky hledání

od Rordik
26 Lis 2014 18:14
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Nenačtě se plocha
Odpovědi: 5
Zobrazení: 962

Re: Nenačtě se plocha

Windows 7
od Rordik
26 Lis 2014 17:58
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Nenačtě se plocha
Odpovědi: 5
Zobrazení: 962

Re: Nenačtě se plocha

Kde to provedu, na instalačním DVD nebo jak?
od Rordik
26 Lis 2014 17:39
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Nenačtě se plocha
Odpovědi: 5
Zobrazení: 962

Nenačtě se plocha

Zdravím, mám problém, dnes jsem zapl svůj ntb a najednou černá obrazovka a otevřený Tento Počítač, vše jde spouštět pomocí Správce úloh a přes tento počítač . Šel by tento problém nějak opravit? Nebo je nutná reinstalace Windows ? Předem díky :)

tma.jpg
tma.jpg (35.89 KiB) Zobrazeno 962 x