Nalezeno 13 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 27 Říj 2014 11:21
- Fórum: Modrá smrt - BSOD
- Téma: Černá obrazovka po přihlášení
- Odpovědi: 22
- Zobrazení: 8050
Re: Černá obrazovka po přihlášení
soubory z iso jsem si vypalil na dvd, nastavil v boot order dvd mechaniku jako prvni a po restartu se nedeje nikdy nic. to stejne s rozbalenim souboru na flashku a prehozenim boot order...
- 26 Říj 2014 20:02
- Fórum: Modrá smrt - BSOD
- Téma: Černá obrazovka po přihlášení
- Odpovědi: 22
- Zobrazení: 8050
Re: Černá obrazovka po přihlášení
test ram nechám proběhnout přes noc
- 26 Říj 2014 19:53
- Fórum: Modrá smrt - BSOD
- Téma: Černá obrazovka po přihlášení
- Odpovědi: 22
- Zobrazení: 8050
Re: Černá obrazovka po přihlášení
# AdwCleaner v4.001 - Report created 26/10/2014 at 19:45:56
# DB v2014-10-26.2
# Updated 20/10/2014 by Xplode
# Operating System : Windows 7 Home Premium (64 bits)
# Username : Marek - MAREK-HP
# Running from : C:\Users\Marek\Downloads\adwcleaner_4.001.exe
# Option : Clean
***** [ Services ...
# DB v2014-10-26.2
# Updated 20/10/2014 by Xplode
# Operating System : Windows 7 Home Premium (64 bits)
# Username : Marek - MAREK-HP
# Running from : C:\Users\Marek\Downloads\adwcleaner_4.001.exe
# Option : Clean
***** [ Services ...
- 26 Říj 2014 16:36
- Fórum: Modrá smrt - BSOD
- Téma: Černá obrazovka po přihlášení
- Odpovědi: 22
- Zobrazení: 8050
Re: Černá obrazovka po přihlášení
ještě ta složka minudump
- 26 Říj 2014 16:33
- Fórum: Modrá smrt - BSOD
- Téma: Černá obrazovka po přihlášení
- Odpovědi: 22
- Zobrazení: 8050
Re: Černá obrazovka po přihlášení
RSIT:
Logfile of random's system information tool 1.10 (written by random/random)
Run by Marek at 2014-10-26 16:31:37
Microsoft Windows 7 Home Premium
System drive C: has 528 GB (89%) free of 592 GB
Total RAM: 3894 MB (55% free)
Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.4
Scan saved at 16:31:56 ...
Logfile of random's system information tool 1.10 (written by random/random)
Run by Marek at 2014-10-26 16:31:37
Microsoft Windows 7 Home Premium
System drive C: has 528 GB (89%) free of 592 GB
Total RAM: 3894 MB (55% free)
Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.4
Scan saved at 16:31:56 ...
- 26 Říj 2014 16:33
- Fórum: Modrá smrt - BSOD
- Téma: Černá obrazovka po přihlášení
- Odpovědi: 22
- Zobrazení: 8050
Re: Černá obrazovka po přihlášení
RSIT:
Logfile of random's system information tool 1.10 (written by random/random)
Run by Marek at 2014-10-26 16:31:37
Microsoft Windows 7 Home Premium
System drive C: has 528 GB (89%) free of 592 GB
Total RAM: 3894 MB (55% free)
Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.4
Scan saved at 16:31:56 ...
Logfile of random's system information tool 1.10 (written by random/random)
Run by Marek at 2014-10-26 16:31:37
Microsoft Windows 7 Home Premium
System drive C: has 528 GB (89%) free of 592 GB
Total RAM: 3894 MB (55% free)
Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.4
Scan saved at 16:31:56 ...
- 26 Říj 2014 16:29
- Fórum: Modrá smrt - BSOD
- Téma: Černá obrazovka po přihlášení
- Odpovědi: 22
- Zobrazení: 8050
Re: Černá obrazovka po přihlášení
Crystal Disk:
----------------------------------------------------------------------------
CrystalDiskInfo 6.2.1 (C) 2008-2014 hiyohiyo
Crystal Dew World : http://crystalmark.info/
----------------------------------------------------------------------------
OS : Windows 7 Home Premium [6.1 Build ...
----------------------------------------------------------------------------
CrystalDiskInfo 6.2.1 (C) 2008-2014 hiyohiyo
Crystal Dew World : http://crystalmark.info/
----------------------------------------------------------------------------
OS : Windows 7 Home Premium [6.1 Build ...
- 22 Říj 2014 22:10
- Fórum: Modrá smrt - BSOD
- Téma: Černá obrazovka po přihlášení
- Odpovědi: 22
- Zobrazení: 8050
Re: Černá obrazovka po přihlášení
vsechno sem dam, az budu mit v poradku internet doma, nebo se nekde pripojim na wifi. k tomuto zminovanemu programu: projizdel jsem jim pocitac, ale ukazal 0 chyb. vse v poradku. ale udelam to jeste jednou, jak budu moci. diky moc za ochotu poradit.
- 22 Říj 2014 21:38
- Fórum: Modrá smrt - BSOD
- Téma: Černá obrazovka po přihlášení
- Odpovědi: 22
- Zobrazení: 8050
Re: Černá obrazovka po přihlášení
ted jsem jen tak restartoval a nabehlo mi to jakoby nic. ale hodilo to hlasku, ze slozka windows\system32 je poskozena a program gfxui prestal pracovat. ale podle me.se to muze kdyloliv zase vratit zpet a spadnout.
- 22 Říj 2014 21:23
- Fórum: Modrá smrt - BSOD
- Téma: Černá obrazovka po přihlášení
- Odpovědi: 22
- Zobrazení: 8050
Re: Černá obrazovka po přihlášení
bohuzel mohu psat jen z mobVilu, tak nevim, jestli jsem prilozil soubor, nebo ne. bohuzel mi to totiz nejde pres mobil uploadovat na zadny server
- 22 Říj 2014 20:45
- Fórum: Modrá smrt - BSOD
- Téma: Černá obrazovka po přihlášení
- Odpovědi: 22
- Zobrazení: 8050
Re: Černá obrazovka po přihlášení
Problem jsem zjistil, zpusoboval to uTorrent. jinak mam cerstvou instalaci, opravdu mam skenovat tim programem?
jinak pocitac mi nejakou dobu bezel, ale zase se mi sesypal a jede bud v nouzovem rezimu, nebo kdyzzakazu ve spravci zarizeni grafiku intel (tedy ne grafickiu kartu). dalsi vec je, ze mi ...
jinak pocitac mi nejakou dobu bezel, ale zase se mi sesypal a jede bud v nouzovem rezimu, nebo kdyzzakazu ve spravci zarizeni grafiku intel (tedy ne grafickiu kartu). dalsi vec je, ze mi ...
- 22 Říj 2014 09:21
- Fórum: Modrá smrt - BSOD
- Téma: Černá obrazovka po přihlášení
- Odpovědi: 22
- Zobrazení: 8050
Re: Černá obrazovka po přihlášení
Ano, toto jsem přesně vyzkoušel a počítač se mi tak nějak rozjel. Ale na to, že mám čerstvě nainstalováno, to není zrovna bezproblémový běh. Například pokaždé po několika minutách po spuštění se sníží rychlost internetu na naprosté minimum (rychlost stahování 9 kB/s, stránka v prohlížeči ani ...
- 21 Říj 2014 18:59
- Fórum: Modrá smrt - BSOD
- Téma: Černá obrazovka po přihlášení
- Odpovědi: 22
- Zobrazení: 8050
Černá obrazovka po přihlášení
Prosím o radu:
Pokud ve správci zařízení v grafických adaptérech dám zakázat pouze grafickou kartu (ATI Mobility Radeon HD 5470), po přihlášení do Windows se mi objeví už jen černá obrazovka. Pokud mám zakázáno pouze Intel HD Graphics, lze se přihlásit a počítač jede na nejnižší rozlišení.
Nevíte ...
Pokud ve správci zařízení v grafických adaptérech dám zakázat pouze grafickou kartu (ATI Mobility Radeon HD 5470), po přihlášení do Windows se mi objeví už jen černá obrazovka. Pokud mám zakázáno pouze Intel HD Graphics, lze se přihlásit a počítač jede na nejnižší rozlišení.
Nevíte ...
Přispějete na provoz fóra?