Prosím chci se zeptat zda má smysl přechod z patice 1155 na 1151???
Nyní mám MB:P8P67 deluxe CPU:i7 2600k@4.4Ghz RAM:16GB.
Vše funguje jak má.
Nebo se vyplatí počkat na patici 2066,která má přijít ve 2Q 2017??
Ta nová patice nic moc výkonu nepřinese a navíc CPU Kaby Like by mneli jit i do patice ...
Nalezeno 10 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 15 Lis 2016 11:32
- Fórum: Diskuze, řešení problémů
- Téma: Prosím o nazor upgreade PC
- Odpovědi: 1
- Zobrazení: 2624
- 29 Pro 2014 19:53
- Fórum: Modrá smrt - BSOD
- Téma: Bsod 0x0000116
- Odpovědi: 6
- Zobrazení: 2562
Re: Bsod 0x0000116
MiliNess napsal:Jestliže se VGA nepřehřívá a k problémům dochází i s jinými verzemi grafického ovladače, pak je to pravděpodobné.
Prosím te mohl by ses podívat na ten link co jsem postnul????
- 29 Pro 2014 19:24
- Fórum: Modrá smrt - BSOD
- Téma: Bsod 0x0000116
- Odpovědi: 6
- Zobrazení: 2562
Re: Bsod 0x0000116
Puvodne jsem mel nejnovejší ovladače GK AMD a při hře se hra sekla a najednou černá obrazovka,pak bublina že grafické ovladače přestali pracovat,nekolikrát. Tak jsem dal starší ovladače a zpusobylo to mdrou smrt. Už se stím potýkám dele s temito chybamy.
Asi to vypadá na GK co ty myslíš?????
Asi to vypadá na GK co ty myslíš?????
- 29 Pro 2014 19:07
- Fórum: Modrá smrt - BSOD
- Téma: Bsod 0x0000116
- Odpovědi: 6
- Zobrazení: 2562
Re: Bsod 0x0000116
Nikdo neporadí?????
- 29 Pro 2014 18:16
- Fórum: Modrá smrt - BSOD
- Téma: Bsod 0x0000116
- Odpovědi: 6
- Zobrazení: 2562
Bsod 0x0000116
Zdravím potřebuji radu už jsem zkoušel vše.Mám podezření na GK Přeinstalace OS nekolik ovladaču na GK a stale problémy, vyskakování bubliny: grafický ovladac byl odpojen.
Teploty jsou v normě a taktovaná už není zde je okaz na minidump.
http://leteckaposta.cz/742437539
Dekuji za pomoc
Teploty jsou v normě a taktovaná už není zde je okaz na minidump.
http://leteckaposta.cz/742437539
Dekuji za pomoc
- 02 Pro 2014 12:31
- Fórum: Modrá smrt - BSOD
- Téma: Modrá smrt 0x000007e
- Odpovědi: 3
- Zobrazení: 1961
Re: Modrá smrt 0x000007e
už to nejde protože mi ten soubor smazal ccleaner.
- 02 Pro 2014 10:05
- Fórum: Modrá smrt - BSOD
- Téma: Modrá smrt 0x000007e
- Odpovědi: 3
- Zobrazení: 1961
Modrá smrt 0x000007e
Zdravím prosím vás mže mi nekdo poradit vysvetlit tuto chybu?????
Dump File : 120214-11871-01.dmp
Crash Time : 2.12.2014 9:40:18
Bug Check String : SYSTEM_THREAD_EXCEPTION_NOT_HANDLED
Bug Check Code : 0x1000007e
Parameter 1 : ffffffff`c0000005
Parameter 2 : fffff880`07afeda9
Parameter 3 : fffff880 ...
Dump File : 120214-11871-01.dmp
Crash Time : 2.12.2014 9:40:18
Bug Check String : SYSTEM_THREAD_EXCEPTION_NOT_HANDLED
Bug Check Code : 0x1000007e
Parameter 1 : ffffffff`c0000005
Parameter 2 : fffff880`07afeda9
Parameter 3 : fffff880 ...
- 07 Říj 2014 17:08
- Fórum: Modrá smrt - BSOD
- Téma: Bsod prosím o radu
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 2550
Re: Bsod prosím o radu
Nainstalovaný Ovladač je nejnovější verze a novou betu verzi jsem radeji nezkoušel!!!??? Nebo snad mám??
Dá se tedy předpokládat že ty bsody způsobyli ovladače, vzhledem tomu že se to deje zřídka?????
A prosím co toto:Kdyby to byla vadná GK, Bsody by se vyskytovali u testů,her,videa....atd ne????
Dá se tedy předpokládat že ty bsody způsobyli ovladače, vzhledem tomu že se to deje zřídka?????
A prosím co toto:Kdyby to byla vadná GK, Bsody by se vyskytovali u testů,her,videa....atd ne????
- 07 Říj 2014 16:54
- Fórum: Modrá smrt - BSOD
- Téma: Bsod prosím o radu
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 2550
Re: Bsod prosím o radu
Vše jsem udelal, i náročné testy GK-žádný BSOD nenastal a dokonce jsem zkusi i hru a nic se nestalo. Teploty v normálu. Defult karty jsem zkousel: žádný bsod.
OTAZKA: Kdyby to byla vadná GK, Bsody by se vyskytovali u testů,her,videa.... ne????
A prosím co znamená to že se (odpojil grafický ovladač ...
OTAZKA: Kdyby to byla vadná GK, Bsody by se vyskytovali u testů,her,videa.... ne????
A prosím co znamená to že se (odpojil grafický ovladač ...
- 07 Říj 2014 08:22
- Fórum: Modrá smrt - BSOD
- Téma: Bsod prosím o radu
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 2550
Bsod prosím o radu
Dobrý den. Očas mi pc hodí modrou smrt a to s chybou: 116 a 0xA0000001. Tyto BSODY se začli vyskytovat po aktualizaci software GK.
GK je přetaktovaná již 7 měsíců a nebyl žádný problém, přetaktování mám stabylní,dle veškerých testů. Da se říct že mam přetaktováno vše co se dá,ale mnělo by to být ...
GK je přetaktovaná již 7 měsíců a nebyl žádný problém, přetaktování mám stabylní,dle veškerých testů. Da se říct že mam přetaktováno vše co se dá,ale mnělo by to být ...
Přispějete na provoz fóra?